Přejít na výpis diskuzí

Martin Stropnický

OSOBNOST 31.12.2006 
61 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stropnický ministr obrany???Herec???? To už jsem královna:.................
    vládnou nám herci a né odborníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Chtějí,aby policie měla maturitu a co mají hlavy státu????
    prázdné hlavy ,podle toho to taky vypadá..
    jediný Zeman je ing.A ovládá jazyky..........
    ¨Jinak je to komedie-pane Stropnický to je vážná věc a né divadlo.............
  • Vážený pane Stropnický v komediální roli ministra obrany,měl jste se hezky učit herecké texty,a nesnažit se chránit naší zemi. Vaše útoky na Rusko kvůli Ukrajině a Krymu jsou úplně směšné,zjistěte si kdo vlastně Ukrajinskou krizi rozpotal,a proč vlastně Rusko vzalo Krym pod svou ochranu,který mimochodem byl vždy jejich,no přece naši bratrští spojenci z USA,kteří chtěli na Krymu stavět raketové základny proti Rusku.
  • Pane Stropnický,
    dnes jsme četl článek na internetu o Vašem nařčední Ruska, že posílají
    pro imigranty autobusy, čerpal jste z rozhovoru s ministrem maďarské vlády.
    Ten to však sám záhy popřel.
    Je mi Vás upřímně líto, vraťte se "na prkna..." tam jste byl borec.
    Ve funkci ministra je to slabota a hrůza.
    Přečtěte si laskavě názory na Seznamu.cz pod úvodním článkem co si lidé o Vás myslí, určitě Vám z toho nebude dobře.
  • Pane ministře, všichni běženci jsou utajení poslanci Islámu a mají za úkol až se všude po Evropě usadí na povel zaútočit a Evropa již pak nebude, toto slyším ve všech státech, kde jsem byla, nemáte z toho obavy?
    Mia
  • PANE Stropnickí měl by ste odstoupit všichni simyslíte kdiš vám hoří koudel pod nohama žeto zachráníte tady tím vyhrožováním kdo se nedostaví že bude platit pokutu ale zapoměliste žeste zrušily kasárna ted sme všichni zvědavý kde budou spát a najak dlouho tam budou ste sy spoměli skřížkem po funusem podVašeho příspěvku
  • Vše nejlepší k narozeninám.
  • Vše nejlepší k svátku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit