Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy už konečně vypadneš z ordinace hajzle """"""" seš prase
  • Martin je otlemenec.Jeho otec se musí v hrobě otáčet co je syn za debila
  • Martin se dost předvádí.To není legrace to je debilita. Je pořád takový otlemený.A chodí jak když má v gatích nasr..o. *12*
  • Byla jsem na předsavení Děti ráje Martin Zounar se choval trochu arogantně ale jinak proti němu nic nemám a v představení byl super
  • Byli jsme na Vašem představení v Otrokovicích - Světáci. Byl jste nejlepší. Ať se daří
  • grilování

    http://www.dejtonej.cz/darek/grilov ani-s-martin-zounar
  • Olympia

    Ahoooj Marťo:-)*Chtěla jsem Ti moc poděkovat za nádhernou fotku s tebou:)*jsem strašně ráda,že jsem Tě potkala v té Olimpii a,že jsem s tebou mohla aspon prohodit par slov..Strašně ráda,bych Tě poznala,jsi nejlepší herec na světě a jsi můj idol..když se ozveš budu moc ráda Kača:)*
  • MARTÍNEK

    Martin je hezky chlap. *15* *15* *15*
  • MARTÍNEK

    *15* *15* *15* AHOJ MARTINE.
  • Borkovany

    AHOJ MARTINE , PAMATUJEŠ SE JAK JSI BYL U NÁS V BORKOVANECH NA BŘECLAVSKU S ALEŠEM HEMEREM , MĚ ŘÍKALI JOŽINA , BYLI JSME VE SKLÍPKU , ZROVNA BYL BURČÁK. BYLO STRAŠNĚ HEZKÝ, RÁD NA TEBE VZPOMÍNÁM A VŠICHNI , KTEŘÍ JSME BYLI S TEBOU, UŽ JE TO ASI 10.LET. MĚJ SE HEZKY A POKUD SI NA TO JEŠTĚ PAMATUJEŠ , A VZHLEDEM JAK JSME SE BAVILI , BY JSI I MOHL, TAK MI PROSÍM DEJ VĚDĚT *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší