Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zizinka13

    narozeniny

    martin má narozeniny my máme přání jediný štěstí zdraví štestáí zdraví hlavně to zdraví *1* *1* *14* *14*
  • přání

    Ahoj Martine
    Měj se !Všechno nejlepší k tvým narozeninám,hlavně pevné zdraví
    štěstí a dobrou pohodu.
    Užij si to! *4* *4* *4* *4*
  • Děti ráje

    Dobrý den,navštívila jsem představení Děti ráje a chci moc a moc pochválit Martina Zounara, role mu sedla, je v ní úžasný!!! Ráda bych na to šla ještě jednou i s kamarádkou,ale chtěla bych mít jistotu, že bude Martin opět hrát. Je někde k dispozici hrací plán? Máme termíny 2.10., 6.11. nebo 11.12. Může mi někdo poradit?
    • Re: Děti ráje

      taky jsme byly na muzikálu Děti ráje *3* a byl vážně super Martine Zounare ani jsme netušila,že jste tek suprovej.Děkujem a fandíme
  • skvělej herec

    Je to skvělej herec *3* muj divadelní vzor *4* moc se mi líbí jeho herecké podání v takovejch těch nedělních pohádkách,třeba Nesyta nebo Není houba jako houba *4*
  • Děti Ráje

    Pane Zounare,chci Vám vyjádřit obdiv za včerejší výkon v představení Děti Ráje. Překvapil jste mně, jak skvěle jste zvládl tolik hitů .Je na Vás vidět, že jsou to písně Vašeho mládí a tuto roli si užíváte. Přeji mnoho úspěchů . Marie
  • producírující

    Ať Martin Zounar už raději nikde nevaří, protože, když si na to vzpomenu, tak je mi špatně ještě dnes. Asi mu tekly nudle z nosu, protože pořád popotahoval a pofrkával a při vaření jídla to bylo přímo odpuzující. A v tom "krásném" dětském pořadu /Hádej kdo jsi/ je více méně legrační jak si hraje na chytrého intelektuála, když poslouchám /někdy, protože na to moc nekoukám/ ty jeho průpovídky, tak si říkám co všechno neudělají pro peníze. *8*
    • Re: producírující

      nikdo nebude urážet mojeho strejdu je vám to jasný ani taková čubka jako ty....... *13*
      • Pak nevím co jsi Ty, když se takto chováš. Tvůj strejda nám může být ukradený *11* *10*
  • Martin Zounar

    Ahoj Martina Zounara mám rád jako herce, ale nejvíc se mi líbil jako moderátor vaření TESCOMA PRIMA VAŘEČKA. Veliká škoda, že ten pořad skončil. Byla tam s Martinem legrace. Zajímalo by mě zda Martin zakotví v budoucnu v nějakém jiném kulinářském pořadu? Přál bych si to. Ani vaření na televizi TOP kde Martin vařil nevydrželo. Martine prosím začni vařit na nějaké digitální televizi??!!! A pokud se mílim a Martin už vaří někde na nějaké TV, tak mi to sem prosím sdělte? Díky *3* *7*
  • digi88

    ahoj

    Krásné narozeniny!!!
  • KRÁSNÉ NAROZENINY

    Marťo,přeji vše jen to nejlepší k zítřejším narozeninám!!!Jsi fajn herec,teď i ve starších seriálech.Sympaťák.Datum narození si pamatuju,protože jsem jako ty 26.5. (sice 1964)ale to snad nevadí.Omlouvám se za tykání,ale člověk když sleduje herce v TV tak si je potom nějak přivlastňuje a počítá je ke svým známým.Za to se omlouvám.Tak pěknou oslavu!! *4*
  • Martine

    ráda se dívám na pořad "Hádej,kdo jsem",líbí se mi i humor vás všech.Včera(1.4.)jste to ale přehnal!!!Když jste se snažil mluvit "brněnštinou",naskočila mě husí kůže po celém těle!!Nedělejte,prosím,to,na co nemáte!Vaše pražská mluva,s širokým e taky mnoha lidem vadí.Jinak vám všem fandím,Milena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší