Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobrý den pane zounare moc vás zdravím řeknu vám že máte fakt dost zlou roli v ordinaci v růžové zahradě je to napínavé jen tak dál zdraví fanda. *7*
  • Milý Martine,omlouvám se za toto familierní oslovení,ale mohl by jste být věkem náš syn a tak mi to jistě prominete.Měli jsme s manželem vždy rádi Vašeho otce a i Vy patříte mezi naše oblíbené herce .Obdivujeme Váš herecký výkon v "Ordinaci " ,jste perfektní ,2 x týdně nás krásně nadzvednete ze židle o to víc ,že se ještě jmenujeme Schwarzovi.Vždy ,když vyvedete nějakou pěknou "sviňárnu" ,tak manžel říká,vidíš ho hajzla a to mu ještě dali jméno Švarc .Ale uvádím to na pravou míru - fandíme Vám a máme Vás rádi. Ivana *14* *14*
  • Vážený pane Zounare, děkujeme Vám za herecký výkon v Ordinaci. Jste vynikající, už se těším na další díly. Nedejte se. Eva
  • Vážený pane Zounare, jestli jsem kdy měla pochybnosti o Vašem hereckém umění, tak se za to stydím. Takovou sociálně-psychickou zrůdu, kterou hrajete v Ordinaci,no teda, klobouk dolů. I s parukou.Doufám, že se z té role dokážete vzpamatovat rychle. Bohužel vím,osobně, že osoby tohoto typu opravdu existují a zbavit se jich legálně nejde ani při použití tzv "klauzule o porušení dobrých mravů"Přeji hodně úspěchů v osobním i profesním životě! A "Bobovi"-NE VÁM, pořádně přes drž... ústa. I za mne. *3*
  • Dobrý den Martine, musím se Vám přiznat, že s manželem koukáme už hezkou řádku měsíců na "Růžovku", ale teď co jste se tam objevil vy ještě s Vaším hereckým bratrem - tak to tedy nemá chybu. Jen v skrytu duše doufám, že ve skutečnosti takový opravdu nejste.
    Zdravím Vás a přeji hodně hereckých úspěchů Hana Dragounová *4*
  • Pane Zounare,
    v roli doktora v ordinaci jste tak přesvěčivý, že jsem zjistila, že to až budí pocit nenávisti. Smekám, že dokážete svým herectvím vypudit i takové nepřijemné pocity. Přeji Vám moc zdraví a krásné role.
    Za ty pozitivní lidé asi více chválí, ale arogance doktora v Ordinaci je fakt nepřekonatelná.Děkuji Vám. Marie
  • Plně chápu, že se jedná o herce, který hraje a dobře hraje svojí roly. Nechápu však, že Martin Zounar mohl vzít tak nepopulární roly v ordinaci v růžové zahradě. Snad i on má svojí hrdost a když si scénárista vymyslí takovou postavu tak at si jí odehraje sám. Jsem přesvědčen, že není pan Zounar na tom tak blbě aby musel brát kde mu co nabídnou, opravdu bych si před ním odplivl.
  • Martina Zounara mám jako herce moc ráda. Líbil se mi jako trumbelín v Rodinných poutech a nyní v Ordinaci v růžové zahradě, je nejlepší. Myslím si, že mu moc sluší role záporňáka....jen tak dál *2*
  • http://www.youtube.com/watch?v=3D8QWSM8Dx0&feature=context&context=C400ef08ADvjVQa1PpcFMqvhglyd1L824FihUcztsbsEh6D3lrr8s%3D

    Litujete, Martine?
  • Tak už chcípni ty dobytku a už se nikde neukazuj nebo sy už neškrtneš *16* *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší