Přejít na výpis diskuzí

Martin Zounar

OSOBNOST 31.12.2006 
124 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: producírující

    nikdo nebude urážet mojeho strejdu je vám to jasný ani taková čubka jako ty....... *13*
  • producírující

    Ať Martin Zounar už raději nikde nevaří, protože, když si na to vzpomenu, tak je mi špatně ještě dnes. Asi mu tekly nudle z nosu, protože pořád popotahoval a pofrkával a při vaření jídla to bylo přímo odpuzující. A v tom "krásném" dětském pořadu /Hádej kdo jsi/ je více méně legrační jak si hraje na chytrého intelektuála, když poslouchám /někdy, protože na to moc nekoukám/ ty jeho průpovídky, tak si říkám co všechno neudělají pro peníze. *8*
  • Martin Zounar

    Ahoj Martina Zounara mám rád jako herce, ale nejvíc se mi líbil jako moderátor vaření TESCOMA PRIMA VAŘEČKA. Veliká škoda, že ten pořad skončil. Byla tam s Martinem legrace. Zajímalo by mě zda Martin zakotví v budoucnu v nějakém jiném kulinářském pořadu? Přál bych si to. Ani vaření na televizi TOP kde Martin vařil nevydrželo. Martine prosím začni vařit na nějaké digitální televizi??!!! A pokud se mílim a Martin už vaří někde na nějaké TV, tak mi to sem prosím sdělte? Díky *3* *7*
  • digi88

    ahoj

    Krásné narozeniny!!!
  • nika1979

    Re: orchidéééééééj

    nic takoveho neděla..........jojisch *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • KRÁSNÉ NAROZENINY

    Marťo,přeji vše jen to nejlepší k zítřejším narozeninám!!!Jsi fajn herec,teď i ve starších seriálech.Sympaťák.Datum narození si pamatuju,protože jsem jako ty 26.5. (sice 1964)ale to snad nevadí.Omlouvám se za tykání,ale člověk když sleduje herce v TV tak si je potom nějak přivlastňuje a počítá je ke svým známým.Za to se omlouvám.Tak pěknou oslavu!! *4*
  • Martine

    ráda se dívám na pořad "Hádej,kdo jsem",líbí se mi i humor vás všech.Včera(1.4.)jste to ale přehnal!!!Když jste se snažil mluvit "brněnštinou",naskočila mě husí kůže po celém těle!!Nedělejte,prosím,to,na co nemáte!Vaše pražská mluva,s širokým e taky mnoha lidem vadí.Jinak vám všem fandím,Milena.
  • orchidéééééééj

    Zdravím,
    pane Zounare vy jste opravdu velkovýrobce trapasů, ono nestačilo trapně parodovat Honzu Nedvěda- půůjdu se méééééjt, teď teda ještě super trapas bílááá orchidééééééééj když byli v pořadu hádej... Eva a Vašek. gratuluji.
  • picasso

    Poděkování

    Vážený pane Martine, velice si vážím toho jak jte se postavil k Našemu malému focení 18.1.2009 v Praze hlavně moje přítelkyně vás velmi uznává a má takové skromné přání přeje si vaši fotografii i s podpisem jestli vás mohu požádat o foto a její zaslání moc vám děkuji Adresa: František Černoch Glennova 11 Ustí nad Labem 40011 nebo ji zaslat jako přílohu na e-mail frantisek.cernoch@seznam.cz také Vás zvu na malou prezentaci mých výtvorů mezi ně jsem zařadil i budoucí repliky obrazů na seznam.cz lidé taktéž frantisek.cernoch ještě jednou Vám moc děkujem a spozdravem se loučím s přáním všeho nej dv Novém roce. *3*
  • Já Claudius

    Vážený pane Martine, nevím, kam se vám ozvat,abychom vás mohli pochválit. Zakoupili jsme si na DVD seriál Já Claudius, sledovali jsme jej bez dechu. Jsme přímo unešeni nejen jeho dějem, ale skvělým dabingem,který celý seriál doprovázel. Vaše ztvárnění hlavní role bylo vynikající !!!! Přejeme vše nejlepší, Eva a Přemek z Uh.Hradiště.
  • Blahopřání

    mám moc velkou radost z narození vaší dcerky, přeji,aby rodičum dělala jen radost,pěkně papala a rostla a stala se herečkou,moc vam fandím pane Zounare.S pozdravem Lenka Svatošová *14*
  • blahopřání

    Martine, blahopřeju k narozní Vaší holčičky! Vychutnejte si to krásné období miminka, ať pěkně roste a dělá rodičům jen radost. Moje dcerka Nellinka má narozeniny o den dřív, oslavili jsme její 1 rok. Ráda na Vás vzpomínám, hráli jsme spolu ve Zlíně na castingu VKV. Byl jste skvělá Kristýna :-)
  • nika1979

    Re: rozpaky

    hale on ti nic neudělal ti neznaš srandu .. ajestli jse podle tebe navažel jak navažkah.......... .d,h.n. toje vaše chyba........... on to tak nemislel. . . to neznamena že když to osobnost jako my ostatny mame se knim osobnostem slušně chovat jsou to lide jako my
    maji praci karieru ....penize rodinu
    rozvody manželstvy zaliby fanoušky *14* *14* *14* *4* *4* *4* *13* *5* *3* *14* *14*
  • Monča

    Martine,posílám Ti pozdrav z Jindřichova Hradce.Mám Vás moc ráda.Ráda sleduju pořad Hádej kdo jsem kde učinkujete spolu s ostatními.Jste pořád pěknej chlap,jako když jste hrál např.v serálu Chlapci a chlapi.Moc Vám gratuluji k Vašemu zatím nenarozenému miminku,které čekáte s Vaší Simonkou.Mějte se a buďte i nadále takový jako doposud.Pa pa.Monika. *14* *4*
  • Pozdrav z Liberce

    Martine, posílám pozdrav z Liberce či vlastně z blízkého okolí. Ráda jsem Vás v sobotu na Grillmánii potkala. Jste velmi sympatický a jen tak mimochodem s Janičkou z Dobrušky nemám nic společného a jmenuji se Vlaďka.......moc Vás zdravím a mějte se hezky ........ Pa
  • M od M

    Dobrý den Martine,
    dnes čtu v Pestrým světě článek o vašem miminku (holčička)gratuluji!
    vím že jste to meměl lehké když jste přišel na svět ,ale bojoval jste a je z Vás krásný chlap.Muj syn byl před 2roky na tom podobě tak vím o čem píši.Mějte se Vy i Simonka krásně a hezké dny.Vše dobře dopadne!!!Marta
  • ...

    Martine Zounare po dnesku musim ric ,ze jste velmi zajmavi clovek.Bylo velmi zajmave vam spadnout do naruci *8* *8*
  • rozpaky

    Milý Martine.
    v pořadu "hádej kdo jsem" jste se opakovaně a trapně navážel do Honzy Nedvěda.Musíte se nutně znechucovat hodně lidem kteří H.N. milují? navíc si myslím / bez urážky/ že mu i přes svou momentální popularitu nesaháte ani po kotníky. trochu sebereflexe- působí to lacině až trapně.moc by mě zajímal Váš názor,jestli Vám za to stojím, odpovězte mi prosím na můj mejl.předem Vám děkuji.
  • Neseriózní Martin Zounar

    Pane Zounar ,již po shlédnutí 13.komnaty v ČT jsem reagoval i vám prostřednictvím ČT a vašeho manažera, že uvádíte nepravdivé informace o tom ,že vám MIDO Film Brno,spol.s r.o. dluží velké peníze za dabing. Dopis, který jsem vám poslal již před rokem v březnu 2007, vám zcela jasně vysvětlil, že váš problém způsobila jiná firma podobného jména (v obchodním rejstříku je jich min. 12),která už od roku 1997 neexistuje a vaše dluhy a věci o kterých mluvíte vznikly v roce 1994 až 1996 , a také jste byl poučen o tom , že naše firma s vámi nikdy neměla žádný smluvní vztah ani jste pro nás nedělal žádný dabing ,neboť naše firma vznikla v lednu 2004 (viz obchodní rejstřík). Já jakožto ředitel a většinový vlastník společnosti MIDO Film Brno,spol.s.r.o. vás znám pouze z televize . Vzhledem k vašim obecným vyjádřením o MIDO z Brna nebo MIDO Film z Brna , jste poškodil naší firmu již v televizi a následně jak na tomto fóru tak i minulý týden v časopise Vlasta opakovaným tvrzením, že naše firma vám dluží velké peníze . Zde je nutno pro podobné názvy vážit formu jak o vašich starých dlužnících a jejich nezaměnitelné identifikaci můžete v médiích mluvit .Je vidět ze z našeho dopisu si nic neděláte a proto jsem nucen se obrátit na soud, aby tomu jednání zabránil .
    Za MIDO Film Brno,spol.s.r.o. *5*
    Vodák Petr ředitel spol. a spolumajitel
  • Martin

    Dobrý de,já vím že tohle asi nečtete,ale jen jsem Vám chtěla napsat,že jste super herec,a taky jsem se dozvěděla že jsem přibuzní.....jo říkate si to může řict každej ale já fakt nekecám.....sice vzdálený přibuzný,rý jste bratranec moji babičky nebo tak nějak...no to je jedno,
    .....tak se mějte!!!!!Bára *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit