Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně štěstí do Nového roku :)

    Všem díky za krásné a milé dopisy, které mi píšete na youtube, na facebook i sem na tyto stránky a přeji suprové Vánoce a krásný Nový rok 2011 :) Martina
    • Thx

      Dík Marti ;) snad se uvidíme na lhš
  • jj

    ...to nám to letí *3* Martinko,dodatečně vše nejlepší k narozkám...at jsi zdravá a krásná,trpělivá a laskavá....fanouš Zdenda
    A stejnak bránu milenců zpíváš ze všech nejlíp.ksanddy@centrum.cz Hezké vánoce všem
    • Re: jj

      Ahoj, děkuju moc za přání a krásné vánoční svátky :) Martina
  • blackdiamond

    Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

    Strašně moc krásně zpíváš :) Taky bych jednou chtěla zpívat jako ty .. :) Nikdy jsem tvoje jméno neslyšela ale projížděla sem youtube a narazila na tebe v písničce s Kristýnkou ♥ Si opravdu užasnááá ♥♥ *14*
    • Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

      Ahoj, moc děkuju :) a užij si zbytek svátků :)
    • Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

      Ahoj, moc díky :) Martina
      • blackdiamond

        Re: Re: Sice jsem nový fanoušek ale opravdu velkej xD

        Myslím že za pravdu se neděkuje *13* *3*
  • Že by vystoupení v Ostravě?

    Některé písně jsou překrásné, některé trošku méně a některé "jen" dobré.
    Ale to je asi na vkusu jedince.
    Přeci jen, 100 lidí, mnohdy 100 vkusů. Celkový dojem? Mnoho "profesionálních"
    zpěváků má (nebo přinejmenším mít bude) obrovskou konkurenci.
    Jen tak dále.
    Jen menší dotaz.
    Bude nějaké vystoupení i v Ostravě?
    • Re: Že by vystoupení v Ostravě?

      Ahoj, moc díky :), zpívám strašně ráda, ale myslím, že profesionální zpěvačky můžou být v klidu :)mám se ještě hodně co učit :)V Ostravě jsem již jednou zpívala a kdyby někdy mělo být nějaké vystoupení dám upozornění na facebook.
      http://www.facebook.com/ group.php?gid=143435717863
      Měj se krásně :) Martina
  • jé,

    tak ona hrála v Madam z Izieu-to jsem nevěděl,to byl dobrý film,asi nějaké to mále děcko hrála
    • Re: jé,

      jj, takovou copatou holčičku jsem hrála :)
  • pro tebe

    seš ůzasa nemuzu uverit jak nadherne spivas. *1* *1*
    • Re: pro tebe

      Ahojky, moc děkuju :)
  • Hello

    Hey Whats Up, Your An Awsome SInger *1*
    • Re: Hello

      Thank you very much:) Martina
  • svátek

    Ahoj Marti,přeji ti všechno nejlepší k svátku hodně stěstí:) Doufám,že se ještě potkáme:) *4*
  • martince

    ahojky marti upe cood zpiváš seš na fotkách upe roztomilá já také zpívám v dívčí skupině a mám i manažera možná se někdy uvidíme *4*
    • Re: martince

      Ahoj, děkuji :) Tak ať ti to super zpívá a třeba se opravdu někdy potkáme :) Užij si prázdniny a měj se krásně. Martina
  • Dotaz

    Ahoj Marti, moc krásně zpíváš a Týna taky. Jen by mne zajímalo, jakou navštěvuje Kristýna školu a kolik jí vlastně je. Předem díky za odpověď Hanka
    • Re: Dotaz

      Ahoj, díky moc. Jinak s Kristýnou jsme stejně staré - takže jí je také 17 a navštěvuje pedagogickou školu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit