Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpověď

    Ahojda:)
    Právě mi kamarádka napsala,že o mně našla stránku na osobnostech.Teda jsem překvapená-Nejsem žádná osobnost:D jen normální holka,co ráda zpívá.Divím se,že si dal někdo tu práci a tuhle stránku o mě udělal:) každopádně pro ty koho by to zajímalo: jsem z Prahy,studuju prvním rokem konzervatoř a kromě dvou písniček(Chtěls to tak mít,Déšť)-své vlastní opravdu nemám.Takže nemám ani žádné cd.
    Pokud nejsou peníze a plno lidiček, kteří za vámi stojí -tak těžko někdo bude mít své vlastní písně.Teda pokud není tak šikovný,že si je umí složit sám (včetně textu)a pak má na to, aby je vydal:)Ráda zpívám a někdy mám možnost někde vystoupit,ale to je zatím tak všechno.A to, že si zpívám písničky různých zpěvaček -dělá to plno lidí po celém světě(viz.youtube).Pokud bych to nedělala -tak bych si prostě nezazpívala.
    Děkuju za vaše komentáře:)
    Martina Černá.
    • lucinkael

      Re: Odpověď

      Jestli ty seš Martina Černá tak já jsem vole Angelina Jolie!!! xD *1* *1*
      • shadower

        Re: Re: Odpověď

        Ona je Martina Černá trubko :P
    • parket..a

      Re: Odpověď

      já bych řekla že osobnost jsi!!!Když to někdo sám od sebe(bet těch lidiček za zády jak říkáš) dotáhne takhle daleko, tak je prostě dobrej.Ty si to zvládla a pěkně zpíváš...a že nemáš vlastní písničky?No a?Tak jsi prostě osobnost Youtube:-D Fandim ti!!
    • Re: Odpověď

      Ahojda, zjistila jsem, že někdo mým jménem odepisuje na dotazy. Takže jediný můj příspěvek, který jsem vložila na tyto stránky je odpověď z 1.2.2009 a tímto dnešním příspěvkem také poslední. Protože si sem může každý mým jménem napsat cokoliv -tak na tyto stránky již nebudu nikdy odpovídat a psát. Pokud zde najdete nějaké moje příspěvky a odpovědi- rozhodně to nebudu odpovídat já!!! Máte-li nějaké dotazy napište mi prosím na youtube. Když budu mít čas ráda odpovím. Martina Černá
      • shadower

        Re: Re: Odpověď

        Ach jo... škoda že už sem nebude psát ta "pravá" Martina Černá... :( jste blbci když se za někoho vydáváte! Nenávidim toho, kdo se za Martinu vydává! Fakt, naučte se zpívat a vydávejte se za sebe! x(
    • Re: Odpověď

      Hele coje já jsem pravá MARTINA ČERNÁ
    • Re: Odpověď

      ahojky můžu?Já sem se chtěla zeptat jestli s tebou můžu zpívat....napiš mě na tenhle email:DeNeH@seznam.cz *4*
      • Re: Re: Odpověď

        Bohužel nemůžeš protože to nehtějí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit