Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • le_loulou

    Držím Ti palce!

    Martino, jsi moc talentovaná a myslím, že toho si všimne každý, kdo si pustí tvá videa. Máš nádherný hlas. Negativní komentáře ani nečti, NEMÁ TO SMYSL. Hodně štěstí.
    Maruška *4*
    • Re: Držím Ti palce!

      Ahoj, díky za podporu :):)Sice jsem tyto stránky nezaložila a ani nevím, kdo si dal tu práci, ale díky všem za pěkné komentáře na tyto stránky a na youtube :):) Martina
  • Můj názor

    Přeji všem dobrý den.
    Jako učitelka na pěvecké škole mám na slečnu Martinu názor,že zpívat sice umí,ale úplně obyčejně.Není v jejím hlase žádné upoutání a ten hlas má stejný jako všechny ostatní zpěvačky,navíc její zpěv by se hodil spíše do hospody než aby reprezentovala čr jako zpěvačka.Martino radím ti zůstat jen na malých akcích a nehrnout se do ničeho většího,mohla bys utrpět vážné pomluvy ze stran zpěváků a na svět celebrit by ses už ani nekoukla,prostě tvůj zpěv je strašný! *13*
    • horacy

      Re: Můj názor

      Nom hmm - paní učitelko, tak se Vám poněkud nepovedlo :))) *1*
    • Re: Můj názor

      Kdyby jste měla hudební sluch, tak byste toto nikdy nenapsala. Je mi vás líto. Závist?
      • Re: Re: Můj názor

        Ahoj, díky, všem, kteří se zde zastáváte mého zpěvu :) Možná to je paní učitelka zpěvu, možná není,každopádně mě neodradí :):) - zpívám ráda, jsem na konzervatoři a budu se snažit, aby byl můj zpěv stále lepší a lepší :) Martina
    • Re: Můj názor

      Milá MISS UČITELKO!...já bych fakt ráda viděla vás:D:D...možná bych se i zasmála:D:D...chcete říct jaký je rozdíl mezi váma a Martinou?...ten,že vy mě rozbrečíte ubohostí..kdežto martinka dojatostí:)...zpívá krásně a co bych dala za to zpívat tak jako ona:)zpívám sice taky a ráda ale...nemám takovou odvahu jako ty..přeju ti marti hodně štěstí a kuráže..protože ty si zasloužíš,bejt jednou pořádná hvězda:)..jen na sobě pěkně pracuj a když to nevzdáš,někam to dotáhneš:)...držím palečky!!!..a přeju Šťastné a Veselé Vánoce:)a hodně štěstí do nového roku:)
    • Re: Můj názor

      omg, to bylo až moc tvrdý ne? Tu učitelku sice neznám, ale tohle si Martina rozhodně nezaslouží, viděl jsem všechny její videa a zpívá nádherně už od malička, málokterá česká holka se jí může vůbec vyrovnat... Martina má krásný hlas a věřím, že to dotáhne hodně daleko. :)
    • Re: Můj názor

      CO SI VYMÝŠLÍŠ BABO??? *1* *1* MARTINKA ZPÍVÁ TAK JAK ZPÍVÁ..A ZPPÍVÁ MOC HEZKY..NAROZDÍL OD FARNE *1*
    • le_loulou

      Re: Můj názor

      To teda nemáte moc dobrý názor. Martina má neuvěřitelný hlasový fond, čistou barvu hlasu a zpívá opravdu moc pěkně. Pokud si říkáte učitelka, měla byste děti povzbuzovat a být pro ně oporou a ne je takhle omezovat a rozhazovat jejich nádherné sny. Věřte, že takový člověk by neměl na pěvecké škole co dělat!!!
    • Re: Můj názor

      Co žžžee???:-o:-o:-o a to si řikáte profesorka zpěvu....když jsem se díval na její vidoklipy,tak jsem slintal....Martino,je pravda že šoubiznys je těžký,ale ty na to máš a v dnešním šoubiznysu v ČR je málo zpěváků,které se hrnou dál....Moc rád bych si s tebou zaspíval nějký duet....!!jsi super...:)
  • good

    to asi nebude pravda martina je urcite lepsi nez nejaka namyslena kaca farna byla sem na jejim koncerte a je hafo namyslena a kdyz sem vydela martinku na nejaky akci tak byla good je lepsi nez ewa ja sem ewu taky porad poslouchla a pak sem prestala protoze sem zistila jak je namyslena promin ewo ale ses je mi 15 a taky zpivcam a tak tomu rozumim *1*
  • Martina

    Od Martiny to zní nejlíp,má hezký hlas *14*
  • martina

    na to zapoměnte ona je opravdu dobrá *15*
  • Na Ewu nemá

    Martina Černá na Ewu Farnou nemá..a nikdy nebude mít sice zpívá docela hezky ale Ewa Farná líp!!milionkrát líp!! *13* *1* *1*
    • Re: Na Ewu nemá

      Ahojky lidičky,vím,že je to tu od toho aby každý mohl napsat svůj názor a tak i já přidám svou špetku.
      Martinu doma poslouchám denně,jelikož mým synům se její zpěv líbí.Po pár dnech jsem začala sama vyhledávat její klipy.
      Každý zpěvák má svůj specifický hlas a na každém je něco pěkného a něco k vytknutí.
      Martinko zpívej vesele dál,mně se tvůj hlas moc líbí.
      Co se týká Evy Farné zpívá taky pěkně a je jedno jestli je někdo namyšlený nebo není.
      • Re: Re: Na Ewu nemá

        Ahoj, díky moc :):).I mě se líbí jak Ewa zpívá a nikdy bych nikoho neodsuzovala a nehaněla. I mě chodí (hlavně na youtube) hodně ošklivých komentářů( tedy spíše zpráv), ale s tím se asi člověk musí smířit. Když mě někdo kritizuje - tak to mě nevadí. Kolikrát mají pravdu, ale vadí mi sprosté a urážlivé komentáře. Váš mě potěšil. Děkuji Martina
    • Re: Na Ewu nemá

      Však já se taky s Ewou nechci srovnávat. Zpívá krásně a její písničky se mi líbí :) Martina
      • akulokinka

        Re: Re: Na Ewu nemá

        marta spívá líp jak ewa a nekdi bych si sní chtela popovídat
      • Re: Re: Na Ewu nemá

        Martino, zpíváš nádherně, až se červenám. A pro všechny - srovnávat něčí zpěv je nesmysl, každý má svůj styl, je osobností a proto dost přirovnávání, at je to ewa, Martina, nebo třeba Alexandra (Burke) že, Martino... mimochodem, mamce jsi to zazpívala krásně
        • Re: Re: Re: Na Ewu nemá

          PS - s Kristýnou jste skvělé dvojky !!! Dejte vědět kdy kde v Praze budete vystupovat, rád si vás příjdu poslechnout
          • Re: Re: Re: Re: Na Ewu nemá

            Ahoj, moc díky ¨:)Až budeme mít s Kris nějaké vystoupení - dám sem odkaz :)
      • Re: Re: Na Ewu nemá

        Já myslím, že na Ewu má s přehledem, mě osobně se písničky Ewy nijak dvakrát nelíbí, zato když zpívá Martina, to je jiný kafe. A videoklipy jsou taky parádní. Držím ti pěsti, abys měla v životě štěstí *1*
        • Re: Re: Re: Na Ewu nemá

          Díky :) to štěstíčko potřebuje každý :)-takže ho přeji i tobě :)
  • ctif OSTRAVA 2009

    Na hasičské olympiádě při představení národů jsi zpívala výborně!!Se chci zeptat kde tě můžu zkontaktovat a pozvat na jednu akci
  • parket..a

    je skvělá

    Martino jsi skvělá zpěvačka, máš prostě úžasnej hlas a navíc na mě působíš sympatickým dojmem-nestojíš o extra zviditelňování, prostě tě to baví!!! Z těch písniček to přímo čiší...zůstaň pořád taková jaká jsi *3*
    • Re: je skvělá

      Díky :) M
    • Re: je skvělá

      To s tebou naprosto souhlasím *3*
  • fanoušek

    Ten Tomáš tě teda obdivuje co na to říkáš.
    • sharlote

      ahoj martino jsi moc pekna vis ale ten pepa te nemusiii otravovat sory ze ti to reknu ale ty jsi takova hezka holka hele proc si davas nahhy fotky na internet to ja teda nechapu
      • Re: sharlote

        Ahoj, Martinu znám osobně a vím, že by nikdy nahé fotky nefotila. Před časem vyhrála konkurz na hlavní roli pro ČT a nakonec po přečtení scénáře roli odmítla právě proto, že by ve filmu byla v některých scénách vidět nahá. Takže ti Martina musí opravdu hodně ležet v žaludku,když si můžeš(o někom tak slušném)- vymyslet takovou hovadinu.
        Už jen tvá přezdívka o něčem svědčí.....
  • ahoj

    Ahoj Martinko sem rád že si neodešla z této diskuze.S pozdravem Tomáš. *14*
    • Re: ahoj

      díky za přízeň :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit