Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je neco!!

    martina je nejvetsi kacena kterou znam zpiva pisnicky od jinejch interpretu a to je hnus ja ju fakt nechapu a zadruhy ma to nekdyi pekne falesne treba tu pisnicku od miley cyrus the climb to bylo strasny ale kikinka stromajerova je proti ni borka promin nic proti tobe martino ale ona umi zpivat lip!!plis nezlobse!! *1* *1* *1* *1*
    • zuzi.s.

      Re: to je neco!!

      sory jj ,ale poznate to aspon ty co tady rikate ty hnusny slova???umite vy zpivat?to the climb si akorat trochu predelala podle sebe a vy si hned pak myslite ze to ma falesny protoze je to trochu jinak...v superstare to maj taky zmeneny a martina si tam pridala par vlnek no...jj neco ji trochu ujelo ale jen malinko....
    • Re: to je neco!!

      můžete se jít bavit někam jinam? a ne tady zbytečně spamovat!!
  • super

    Ahoj Martino, no tohle je úplně paráda, poslouchám tvoje písničky na youtube a úplně jsem unesen, jako muzikant to musím jedině potvrdit, neboť takhle výborně zpívat jsem se nenaučil. Zpívám sice ale ne tak dobře jako ty. Děkuju za ty písničky *3*
    • Re: super

      dekuji za vasi dodporu jsem rada ze se ti libi me pisnicky dekuji vsem
    • Re: super

      Ahoj, moc díky :) Martina
  • ♥prostě 1 __

    Martino, moc se mi líbí Tvůj zpěv. Přeji Ti hoodně úspěchů, ať se někam prorazíš ;). Moc Ti to přeju, protože na to opravdu máš. Až někdy v budoucnu budeš mít víc svých vlastních písniček a vydáš CD, budu určitě mezi prvními, kdo si ho koupí :). Těším se, až budeš mít zase nějaký vystoupení.
    Hodně štěští *1*
    • Re: ♥prostě 1 __

      dekuji ze mi takhle fandite sem moc rada ze mi fajni tak moc fajn lidi
    • Re: ♥prostě 1 __

      dekuji ze mu takhle fandite sem moc rada ze mi fajni tak moc fajn lidi
      • Re: Re: ♥prostě 1 __

        hahaha *1*
    • Re: ♥prostě 1 __

      Ahoj, moc díky :) Všechny hezké dopisy mě potěší, jen mě mrzí, že se najdou lidi, kteří tu za mě občas odpovídají, ale to asi bohužel neovlivním :) Martina Černá
      • Re: Re: ♥prostě 1 __

        To věřím, ostatně..to se stává na mnoha profilech, že lidi odpovídají za ty herce a zpěváky. A pak je těžké rozeznat, jestli je to ta osoba, nebo ne :)
        Ještě bych chtěla pochválit tvoji píseň Déšť, je strašně krásná a poslouchám ji denně. Jen tak dál
  • dekuji

    dekuji za vasi posporu a vsem co mi pisete a fandite ste moc fajn lidi a doufam ze takovymi lidmi zustanete *1* *1* *1* *4*
    • Re: dekuji

      :D koukám,že tu za mě zase někdo odpovídá..je fakt,že jsem ráda za vaši podporu ( ne posporu :D)..ale kdyz budu chtit lidem poděkat napíšu to sama a po svém :) Martina Černá.
  • super

    Ahoj chci se zeptat jesli máš CD že bych si ho od tebe koupil, protože hezky zpíváš a když jedu autem tak nemám co poslouchat a tebe se dá poslouchat pořád,ale jestli ho nemáš tak to vůbec nevadí.Jen tak se ptám.S pozdravem Tomáš *14* *14*
    • Re: super

      Ahoj,CD nemám :) - to není jen tak. Musela bych mít své vlastní písničky a ty mám zatím pouze dvě. Také zatím nejsem žádná zpěvačka, studuji konzervatoř a co bude dál se uvidí :)Jinak dík Martina *3* *3*
  • super

    Děkuji za odpověd už se budu těšit *14* *14*
  • super

    Ahoj Marti prosímtě kdy máš další vystoupení rád se na tebe pojedu podívat.Ahoj Tomáš *14* *14*
    • Re: super

      Podzim je vždy klidnější - máme jen pohádkové zpívání pro děti - spíš zase o vánocích, ale aspoň je trochu čas na trénování nových písniček. Až bude nějaké vystoupení dáme na youtubko upoutávku :) Jinak moc díky za zájem Martina
  • anča

    S Ančou souhlasím jsi prostě 1*.S pozdravem Tomáš. *14*
    • Re: anča

      Taky zdravím a díky :)Martina
  • ...

    ahoj martino hlavně se nenech nikým odradit protože zpíváš moc hezky a ty co si to nemyslí je to jejich názor a nebo jenom závidí tak se drž a měj se *3*
    • Re: ...

      Ahojky, díky moc :) Martina
  • fcbk

    http://www.facebook.com/group.php?g id=143435717863

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit