Přejít na výpis diskuzí

Martina Černá

OSOBNOST 17.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Ahoj, tak jsem zas po týdnu mrkla na tyto stránky a prosím toho, kdo je vytvořil o opravu mého narození. Narodila jsem se v roce 1992 a ne v roce 1994 - jak je zde uvedeno. Díky a díky všem za hezké komentáře na youtube. Martina *1* *3*
  • Ahoj

    Ahoj, sice nevím, kdo mi tyto stránky udělal, ale chtěla bych opravit datum mého narození. Není to rok 1994, ale narodila jsem se v roce 1992 :):) Mějte se super a děkuji všem za komentáře *1* *3*
  • seš bezvadná

    Ahoj Martinko,když sem si přehrával tvoje a ostatních písničky tak od tebe to zní nejlíp jak spěvem tak i vzhledem. *14*
  • božský hlas

    Ahoj marto seš jedna z nejlepších spěvaček na světě.Hodně štěstí *14* *14* *14*
    • Re: božský hlas

      Sice jsem říkala, že na tyto stránky už nikdy nebudu psát, aby to nemohl nikdo opět zneužívat a vydávat se za moji maličkost, ale přece jen chci všem moc poděkovat za hezké komentáře, co sem píšete a za krásné komentáře co mi chodí na youtube. Díky :):) Martina
      • Re: Re: božský hlas

        Ahoj Marto byla by to škoda kdyby si už sem nepsala prostě jsi 1 *14* .
  • Neeeeej

    Máš náthernej hlas a přeju ti a by si to někam do táhla(a dotáhneš)!!!Obdivuju tě! *4* *3*
  • pravda

    ahoj marto ses fakt nejlepší a tvůj zpěv to je něco božskýho...nikdy Tě nepřestanu obdivovat.Ať se ti daří
  • vjerkman

    Martina je super!

    martina je super určitě to někam dotáhne..Omyl už to někam dotáhla!!! *3*
  • radusenka

    radusenka

    ty písničky zpíváš fakt super hlavně se mi líbí jak zpíváš tu písničku La isla bonita
    ale tedka nevím kdo má lepší hlas jestli ty nebo Kristýna *1* *1* protože obě dvě zpíváte ůžasně *3* *3*
  • není

    krásný písničky hezky spíváš moc se mi to líbí *3* *14*
  • Kačule

    Kačule: co si ty *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit