Přejít na výpis diskuzí

Martina Pártlová

OSOBNOST 31.3.2008 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda tebe

    martinko je skoda ze jsi vypadla strasne me to mrzi.........fandila jsem ti od zacatku a posilala sms..ty se ale neztratis.tesim se na tve cd *15* *3*
    • Re: škoda tebe

      jj martinky je škoda, ale ona podle mě jen tak nezapadne... *4* *1*
  • Martina

    Nikdy by mne nenapadlo, že někde za pultem v baru může být takový poklad, jako je Martina. Nejen, že je opravdu velmi krásná, půvabná a sexy, ale má i talent, nádherně zpívá i tančí. Věřím, že má před sebou krásnou budoucnost a uměleckou dráhu. Škoda jen, že nezačala dříve, škoda těch let, kdy nezpívala a netančila pro všechny. Držím Ti palce Martino, pro mne Jsi vítězka už od prvního kola. Michal. *4*
  • martina

    marti moc ti fandim a tesim se na kazde tve vystoupeni..jsi skvela, kazdej tejden hlasuju pro tebe!! *4* nesmis vypadnout *13* *8*
  • Martinka

    Její vystupování je strašně příjemné a milé!!!!! Proto mosí vyhrát!!!!
  • moja vitezka

    martina uz davno je vitezka....pro me..ale to zatim staci.stejnak se dostane hoodne vysoko.tipuju to tak na posledni trojky.takze fanousci musime hlasovat. *3*
  • VÝHRA

    martinka je nejlepší zpěvačka co tam je. měla by to vyhrát. strašně jí fandím a upe ju zbožňuju. MARTINKO ROZJEĎ TO TAM, CHCEM TĚ VIDĚT PRVNÍ!!!!! *3* *1*
  • martina-1

    martino bojuj bo na to mas jsi talent..vypadas jak zpevacka z mtv!!!!! *3*
  • kocka

    martinka je fakt kus!!a super zpevacka k tomu..mnam *14* to je vrazedna kombinace *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit