Přejít na výpis diskuzí

Martina Pártlová

OSOBNOST 31.3.2008 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martino, máme stejné přání, oba chceme dítě. Můžeš odepsat? Jirka
  • Tak dnes jsem byla na koncertu Čechomoru, kde byla slečna jako host, hlasově to bylo hezké, ale nevím, jestli slečna vůbec věděla, co zpívá. Její pohybový projev byl katastrofa! Zpívala Čechomory a předváděla u toho něco co mohlo vzdáleně pripominat břišní tance nebo pokus postřelené labutě, co se marně pokouší vzlétnout. Navíc si nevybrala ani vhodné šaty k tomu svému "vlnění", takže jsme po každé odzpívané písničce museli sledovat "nahození" jejího poprsí, což fakt nevypadalo úplně hezky. Její projev bohužel dost zkazil celkový zážitek z koncertu. Škoda, že se neporadila s někým, kdo aspoň trochu rozumí pohybovému umění, působila opravdu dost trapně.
  • Zbožnuju ji!!!Všechny.Nikol,Verču i Martinu.Jejich videa jsou dokonalý.Jen tak dál *14* *14* *14*
  • Původně jsem se radši vůbec nechtěla vyjadřovat, ale nedá mi to. Náhodně jsem narazila na její interpretaci písničky Hoy od Glorie Estefan, kterou miluju, a musím říct, že něco tak děsného jsem už dlouho neslyšela. *7*
  • Do toho!

    Marťo, jeď, držím palec, zpíváš fakt luxusně,čekám na album, Tvé si koupím, ne jak jinak.-) Drž se,Tvůj hlas mě dostane do totální pohody, a jsem v sedmém nebi ;-)
  • Neuvěřitelné

    Je opravdu smutné, jaký my jsme zlý, závistivý a nepřející národ. Já nikomu neberu jeho názor, na ten má každý právo, ale myslím si, že i negativní názor na kohokoli se dá napsat slušně. Tím, že je dotyčný sprostý, pouze poukazuje na svoji závist a zášť. A co je úplně nejsmutnější, je to, že právě tito lidé jsou svými znalostmi na úrovni předškolních dětí, neboť v jediném příspěvku se to neobešlo bez chyby. Proto by si měli zamést před vlastním prahem a začít u sebe, potom mohou někoho soudit.
  • jenniferlopez

    Martina Špiváková

    Marti já ti přeji vše nejlepší k tvým 31 narozeninám a doufám že nikdy nepřestaneš zpívat mám tě moc ráda. *14* *3* *3*
  • přání

    Milá Martino
    zaprvé všechno nejlepší k narozeninám
    a ať se Ti vede dobře! *4* *4* *4*
  • marketa1991

    martinka si zazpívala s rudou z ostravy =)

    http://www.youtube.com/watch?v=1Z92 FvdsmZk
    • Re: martinka si zazpívala s rudou z ostravy =)

      no jo,dobře tu Aliciu napodobila *1*
      • Re: Re: martinka si zazpívala s rudou z ostravy =)

        nevim jak ae libi se mi ten hlas lip nez alici.....jen názor ae snad pravdivej
        *3* *3* *3* *3*
  • jenniferlopez

    martina spivakova

    martina partlova je velice talentovana aj heza zena nikdo nema pravo o ni rikat takovy kraviny ny kreteni samy jste v zivote nedocilili niceho a tady bute machrovat??vy chujove pojebany psy ste jU??:DxDa navic jebete doma s nemeckou dogou vykourit jim bezte jU??pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit