Přejít na výpis diskuzí

Martina Stoessel

OSOBNOST 20.11.2013 
4131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Panebože kde jsou ty časy když holky šílely po High School Musical nebo Hannah Monatna. Tyhle oba měli aspoň nějakou poentu, ale pak přijde tahle uječená violetta, tak že při její verzi Let It Go musím jít na ušní, je jí vidět na každém patníku a celá poenta seriálu je, že ji nevydrží vztah s klukem, je ubrečená, pořád si na něco stěžuje a nedokáže si uspořádat život!!! Fakt už mi tahle Violetta era leze nehorazně krkem!! *7* *7*
    • hannah montana a high school musical ako robiš si srandu vipisuju tu že je lezb. skor by som to za prve dala na MILEY CYRUS a high school musical je o ničom malo to minimum fanušikov ale vi nechapete že TINI alebo VIOLETTA zmenila život milionom dievčat a ked nič o violette neviete tak budte ticho . na violettinom koncerte som uy bola VIOLETTA LIVE BUDAPEST 2015 a idem este na TINI GOT ME STARTED TOUR do VIEDNE a ak mas radsej hannu montanu tak nekritizuj ostatných ani mi ti nebereme nazor
      • Tak promiň, já jsem Tini jenom bránila :(
    • Jsi normální . nejspíše nejsi . nekteří ji msjí rádi a když ji neznáš tak ji aspon nekritizuj, Tini je podle mě skvělá a jestli se ti nelibí tak nekritizuj ,
      • To říkáš mě ?
    • Violetta už dávno není a když ti to vadí tak se na to nekoukej kdyby si poznal\a herečku Tini jaká je doopravdy....ona za to nemůže jakou dostala roli. A high School už taky není ani Hannah Montana *16*
  • Milujem Martinu Stoessel. Ona je moja obľúbená herečka. Už dva krát som bola na jej koncerte ešte keď hrala v seriáli Violetta. Aj tento rok idem na Tini got me started tour do Budapešti. Kto z vás ide?? Miiiiiiiiillllluuuuuuuujjjjjeeeeeeemmmmm ťa Tiniiiiii o (∩ ω ∩) o

    Tvoja najväčšia fan: Emma Hollisterová z New Yorku *4*
    • Emma ahoj ja idem do Viedne na Tini GMST 2017 škoda že nejdeš do Viedne. *14*
  • andreamrazkova
    ahoj jak se mate doufam ona je boži *1*
  • Ona je boží
    • to mas pravdu!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Text Vašeho příspěvku ty jsi valentiny zenere segra
    • Ona není její sestra
  • ty jsi valentiny zenery segraext Vg28ašeho příspěvku
  • tini chcelabysom tvoje telefone čislo
  • Idete na TINI Got me started tour?
  • si super martina *14* a super francesca mam vas red *4*
  • karotko kolik roku 8 nebo 9 andrea *14* *14* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit