Přejít na výpis diskuzí

Mary-Kate Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše NEJ !!!

    Miluju tebe i Ashleynku !!! Úplně totálněěě !!! Jste supéééér !!! *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepčík vašim narozeninám

    vše nejleší jste nejlepší na celém světě !! *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • anett96

    Vše nej

    Vchno nej k narozkám, jsi skvělá herečka přeju hodně úspěchů :-***
    dneska slaví muj kamos narozky a ja mu rikam ze je má nastejne jako olsenky takze je to 3 olsenka :D :D :D
  • australanka

    Víte to nebo ne

    Já to nevím, ale chtěla bych se to dozvědět.Nevíte která z Olsenek se narodila dříve(o kolik minut)Díky moc by mě to zajímalo, protože Olsenky strašně zbožňuju *7* *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Víte to nebo ne

      Mary -Kate Olsen 8:24 a Ashley Olsen o 2 minuty později *4* *4* *4*
    • ...

      Vse nej k narozkam! :-*
  • mmaarrkkeettaaaa

    olsenky

    já mám olsenky ráda,nevadí mi, ale můj názor je takový že většina filmů jsou s nima ok, ale třeba nechápu malé dohazovačky jak uplne cizí holky můžou být totálně stejné.... Ale jo olsenky, jsou fakt ok, akorát se mi více líbily jak byly ve věku cca 15 let, to měly pěkné vlasy apod, teď nevím jak vy ale mě se to moc nelíbí jak chodí. Můj favorit mary-kate třeba vypadá skutečně strašně, ale opravdu je to jen můj názor, ale mám je i přes to ráda *3* *4*
    • puspuspusinka

      Re: olsenky

      přesně Makýs ... tohle si myslím taky *15*
  • NEJJJ!!!!!!!!

    Mary-Kate a Ashley jsou prostě nejjjjjj herečky zbožňuju je a jsem jejich velká faninka *4* *3* **jste nejjj a vždycky budete** *4* *3*
  • zdenule119

    Happy birthday!!!

    ...jinak přeju wšechno nejky k narozkám... *3*
  • zdenule119

    Nechápu!!!

    ...wždyť sou sqělý...obě dwě sou uplně suprowý herečky...sice neznám jejich žiwotopisy až tak moc dobře a ani moc newim co mají rády,co dělají a tak...ale mám je ráda už proto jak hrajou a taky jako normální lidi...wždyť nic hroznýho nedělaj...nechápu ale to,proč když je teda tak moc nesnášíte,proe sem wubec lezete...řikáte tady jak moc sou hrozný,ale chtěla bych teda widět wás jak wypadáte a taky jaký máte chowání když posuzujete chowání druhých...každej má plno keců,ale ať se prwně podíwá na sebe...ony taky nikoho nepomlouwaj...takže když je nemáte rádi,tak sem wubec nelezte a nekažte druhým jejich radost...
    • Re: Nechápu!!!

      Krásnej příspěvek, ale to písmo je fakt retardovaný....:D mělo by se s tim něco udělat...:D
  • Všechno nejky

    Všechno nejky k tvým 23.narozeninám Mary,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky! *3*
  • 99.christina

    VŠe NeJLePŠí

    DNeSKa MaJí NArOzkY ... vŠeCKo NeJLePšííí =) ZDRaVíČKa A štĚstÍčkA =) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit