Přejít na výpis diskuzí

Mary-Kate Olsen

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • siminka1234

    Mary-Kate

    ste super je pravda ze ste nej. bohatsi na svete *7* *7* *7* *7* *7*
  • blog o mMKAO

    budu ráda když se mrknete na můj blog o Olsenkách.. www.girlsolsen3.blog.cz ..a nechte komentář ;)) *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • dadiqa

    Mary-Kate

    Mary-Kate je strasne uzastna herecka...zlata, pekna...mam ju radsej ako Ashley, ale aj Ash je dobra *1* je welmi uspesna a ti co ju nemaju radi jej len zavidia...prajem jej este wela dobreho do ziwota a aby si uz nenicila ziwot anorexiou. Mam ju rada STRASNE *3*
  • hero1111

    Olsen

    TY holky jsou boží,rád bych je chtěl poznat,doufámm že na nějakou holku -podobnou na Mary-kate nebo na Ashley někdy potkám
    mám vás rád holky-přeji vše nejlepší do života
  • Olsenky

    Podteee na moju stráánku o Olsenkách.... www.olsen-love.estranky.cz
  • Ashley

    Ahojky lidi jsou super moc mam je rada mam od nich vsechny filmy ja mam taky dvojce a ma to sve vyhody verte mi je to super!!!Ju a nej film od nich je sestry v akci a jeden den v new yourku je to super!!!!!!!!! *14* *3* *1* *4*
  • Chjo

    Čas Olsenek už vypšel.Ted jsou znich dospělé dámy. Ale i tak na čas kdy natáčely skvělé filmy nezapomenu. Staly se mou součástí života!!!!! Ale ted sou dospělé a jiné. Možná že jim trochu sláva stoupla do hlavy
  • WOW

    Olsenky jsou nej nej nej nej nej nej nej nej nej herečky na celým tomhle skaženym světě *5* *3* *1*
  • Videoklipy

    Prosímm nevíte jak se k osobnosti přidávájí videoklipy
    • Re: Videoklipy

      tak to bohužel taky nevím,chtěl jsem k olsenkám se přidat něco z youtube a vůbec nevím jak *9*
      • puspuspusinka

        Re: Re: Videoklipy

        Tak za prvý! Musíte tady být zaregistrovaní uživatelé a potom si už můžete v editaci přidat kolik chcete videí *4*
  • fanclub Olsenek

    na adrese: http://biggest-olsen-fanclub.blog.c z je fanclub pro fanoušky Olsenek a právě se tam podepisuje petice,aby Olsenky přijely do ČR nebo aby se aspoň u nás prodávaly jejich výrobky,tak se tam určo mrkněte:)) *3*

    jinak můžete navštívit můj blog o Olsenkách na http://sticl.blog.cz .....zatím ahoooj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší