Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím

    Prosím chtěla jsem se zeptat.. jestli by mi někdo dal na Matěje.S kontat PROSÍM *9* *9* *9* *9*
    • petruskaa

      Re: Prosím

      vsak on ma oficialnu stranku matejstropnicky.cz myslim...a tam si najdes jeho kontakt normalne to tam je oznacene...myslim ze matejstropcnicky@volny.cz...a v pohode si s nim mozes pisat...aj mne z kolkorazy odpisal... *14*
    • ferrerrka

      Re: Prosím

      jee holky...tak se trochu snazte ne???verte mi ze vsichni co sou tady se snazili *1* najit na mateje kontakt se ted stala jednou z nejlehcich veci na svete tak do toho:)zvladnes to sama:)
  • Hahaha:-/

    Jako jste kkti bo co..? že prí neumí jezdit na koni *5* omg vy jste pěkně vypatlané *16* náhodou umí tak držte hu** *8* bych chtěla vidět vás *5* Matěj je nejlepšííí a kdo má jiný názor tak...však vy víte... *9* *14* *14* *14* *14*
    • criss

      Re: Hahaha:-/

      Až se naučíš pravopis tak nadávej ju
  • emo.cindarella

    Wow

    dneska by mělo vyjít DVD!!!! Včera se v míru hrálo poslední představení máje, takže jsem sk zašla pro velikánský plakát!!!! už mi visí na zdi *14* *14*
    • Re: Wow

      Ty jedna!!! :D :D :D ja ho taky chtela a mne ho nedali :D :D :( *9* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Wow

        to vís zapadakov *1*
  • ...

    Co bych dala za jeho podpis :P
  • ...

    Film krásný :) a zuby má normální jako každý :), chtěla bych vidět ty tvoje :)
    • Re: ...

      Jeho zuby mi nevadí, ani mi nevadí, že není herec. Ale vadí mi, že když herec není, tak hraje.
  • upozorněni

    všimli jste si někdo jeho zubů ???? *9* děs a hruza měl bys s tím něco dělat Matěji *13* ber to jako přatelskou radu *3*
    • Re: upozorněni

      No tak to promiň,ale nemůžeš soudit člověka podle vzhledu...Pane bože,vždyť nikdo nemůže za to jak vypadá a myslím si,že Matěj je úžasnej....
    • Re: upozorněni

      ?? Co má se zubama? Vždyť je má normální :D
    • petruskaa

      Re: upozorněni

      jeeeeezis to co vy tu luadia riesite prebohaa???....omgg...
      *1*
    • Re: upozorněni

      co tvuj mozek a mysleni? mela by jsi s tim neco delat *13* ber to jako pratelskou radu
      :-*
  • natus77

    Prosím vás

    Zdravím Mohla bych si zažádat na e-mail po Matějovi Fotku z podpisem ???? *7*
    • ferrerrka

      Re: Prosím vás

      se zeptej jeho *1* *1* *1* určitě jo *1*
  • wendy.94941

    počti si o mojem názoru na chlubení se...:D:D

    tak dobře chlubím se no... *1* *1* *1* ale příjde mi to takový....takový blbý... *1* *9* ale pochlubit se musím.....no jenže když se pochlubím, tak si to uvědomím a příjde mi to moc takový....jako že se chlubím... *9* *9* *1* chápeš? ne že....já bych to taky nepochopila... *1* jednodušeji řečeno...: chlubím se ale až se dochlubím, tak mi příjde, že jsem chlubím. *1* *1* *1* *1* toť moje nevyzpytatelná povaha... *9* *9*
    • ferrerrka

      Re: počti si o mojem názoru na chlubení se...:D:D

      nee.to ja nemyslím zle,ale máš pravdu,že co se týče chlubení sem si nááádherně početla:) *1*
  • j

    ani trochu se mi nelíbí a v máji se teda moc nepředvedl a neuměl jezdit na koni:D neustále mlel "hop,hop,hop" :D a seděl na něm z jaky z boku,křivvě a ty korálky kome krku...nevím proč si tdo máje berou ho :-o
    • wendy.94941

      Re: j

      tvůj názor...kromě toho, nám všem se v Máji líbil natolik, že jsme se do něj zbláznily.... *14*
      • Re: Re: j

        já vám to neberu mě se taky líbí ale pouze jeho obličej a to je myslím vše
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: j

          no tak každýho názor...já jsem třeba ráda když sem někdo napíše i nějaký negace, aspoň je to zajímavější.:)mě se osobně Matěj líbí jak vzheldově tak se mi líbí co delá, co dokázal atd,ale zase musím připustit,že jeho ježdění nebylo špatné,ale jeho neustálé hophop hop:)mě teda taky trochu rozesmálo:)
          • emo.cindarella

            Re: Re: Re: Re: j

            Negace??? to zní dobřa.. matika vládne světu *1*
    • Re: j

      upřímně řečeno musím souhlasit s destyle jeho jezdecký sed je úplně na ho a to jak tak koni przní hřbet mu nezapomenu. *8* *8*
      • makca.m

        Re: Re: j

        no..možná máte pravdu..ale on určitě před natáčením filmu nebyl žádný jezdec tak bychom mu to mohly odpustit *4* *4*
    • emo.cindarella

      Re: j

      no a ty si určitě mistryně v jízdě na koni *9*
  • wendy.94941

    fotky s matejem mám na blogu!

    mám to tam! http://myexxxtra.blog.cz/0811/moje- nejoblibenejsi-ctene-kousky-papiru
    fakt to ale nikdo nekopčete prosím.. *13* *3* ale už o tom nebudeme mluvit jo? nemám totiž ráda, když se chlubím... *1* *1* *9*
    • Re: fotky s matejem mám na blogu!

      jen tise závidím *9*
      • emo.cindarella

        Re: Re: fotky s matejem mám na blogu!

        ty woe, závist!!! *9*
    • ferrerrka

      Re: fotky s matejem mám na blogu!

      no je to náádhera a myslím si, že ti tady všichni děsně závidíme, i když to nechceme přiznat. jedný věci ale nerozumim. Na rovinu říkám, že kdyby se něco takovýho stalo mě, tak to asi taky všude rozhlásím, protože je to prostě paráda, zvlášt pro fanynky co si to přejou,ale v tom případě bych tady neříkala, že se nechci chlubit..ja řikam, že já bych se klidně chlubila,ale wendy, ty v tom článku a i na diskuzi všude propaguješ že se nechceš chlubit,ale at je to jak chces tak se chlubis, což je normalni,jak už sem řekla, já bych se taky chlubila,ale v tom případě něřikej, že se nechceš chlubit a že si to teda radši neměla nikomu říkat, protože se nerada chlubíš. Muselo ti bejt jasny, že když napíšeš do diskuze že si s matějem mluvila a videla ho, že se to neobejde bez komentáře, zvlást kdyz napíšeš že si s nim vyfocená. Nemyslim to zle, tak si to prosím nejak neber...jen říkam co si myslim..omlouvám se, jestli tim tebe a ostatni holyk nejak nastvu...je to jen muj nazor..každopádně i když ti to ořeju, tak ti závidim,ale sem ráda že z tak širokýho okruhu se to aspon nekomu podařilo:)hodně štěstí
    • Re: fotky s matejem mám na blogu!

      Chj, to se tak někdo má... Mohla ses rozepsat klidně víc, přinejmenším já bych si to s chutí přečetla.. *14* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit