Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak nic

    Hm. Tak bohužel. *9* Nejspíš je autogramová fotka evidovaná v ochraně. Wendy, zkoušela jsi to Nový Přerovsko?
    • Re: tak nic

      Hele, tak ji zkus na skenovat a pak ten podpis a datum odstrihni v nejakym programu nebo v malovani ... a melo by to bejt v poho.
      • Re: Re: tak nic

        vsak ja jsem to jeste nezkousela! naskenuju to a potom vam to asi nekomu poslu na mail, ale rozhodne to sem nebudu davat!! *13* *1* *1* nasrat! mozna....
        ! *1* *1*
        • Re: Re: Re: tak nic

          zkoušela jsem ji komplet oříznutou bez autogramu a nic! *8*
  • Fotka

    Ahojky, právě jsem tady mezi fotkama objevila tu "autogramovou". Je to ta, jak na ní sedí na nějaký bedně a má nohy křížem.... Je hodně podobná tý co mám já....jen tam stojí(před tou samou zdí) a na košili má ještě sako....A usmívá se uplně stejně.:-)
    • Re: Fotka

      ahojky, jestli chcete tak vám ji taky můžu poslat mailem
      • Re: Re: Fotka

        ok, zkusime to - eliska.premyslovna na seznamu
        • Re: Re: Re: Fotka

          Tak a teď uvidíme *3*
    • Re: Fotka

      ja jsem sem minuly tyden nahravala tu tu kartu s tim autogramem ale jak koukam tak to tu jeste neni... *9*
      • Re: Re: Fotka

        tak to ji asi neschálil Admin...muzes mi ji poslat na mejl? Neco bych zkusila *3* eliska.premyslovna na seznamu
  • an-netka

    Lucííík

    Awoojky hee tohle se stalo i me uube jsem se zalaskowala noo !! ae co nadelaám stejnak ho nikdy uurco nebudu mit!! ae taky ho uubec *14* je kwásnej noo !! tak treba az neco bude kde ho budes mocíík widet tak to bude OKIii bo neee
  • wendy.94941

    fotka v novinách...

    fakt si myslíte, že sem tu fotku s Matějem v novinách mám dát?? teda...mám jetě jednu, na které jsou i naše kamošky s ním, ale tu v těch novinách....vypadám tam jako tlustá Marfuša... *1* *1*
    • nika.

      Re: fotka v novinách...

      Vybal to!
    • mak.mak

      Re: fotka v novinách...

      jj dej *1* *15*
    • criss

      Re: fotka v novinách...

      URČITĚ to sem dej *3*
  • An-netce

    MAIL NA MATĚJE: matstrop@volny.cz
    má to na svém webu, nebo jsi slepá?
  • zpráva

    Ahojte všem na této stránce chodím tu každý den protože se mi stala hrozná věc zamilovala jsem se do matěje hrozně mě to trápí strašně jsem se změnila nic mě nebaví a každý den jsem pořád smutná prominte že vás s tím otravuju vím že to nikoho nezajímá ale nikdo mi nemůže pomoct tak mě napadlo že by to mohlo jít možná fakt mě to moc trápí jediné co je že mám jeho fotku s podpisem *9*
    • criss

      Re: zpráva

      Já jsem byla taky takhle zblázněná. Po konci jsem řvala jak želva, furt jsem o tom přemejšlela, všude sem měla obrázky...Ale už mě to pomálu přechází. Tebe taky omrzí tak si to vychutnávej *1*
      • nika.

        Re: Re: zpráva

        neomrzí....bohužel,už se znám.
        • criss

          Re: Re: Re: zpráva

          Je prokázaný, že takovýhle platonický lásky jsou v období dospívání normální a holky z nich jednou vyrostou. Až potkáš v normálním světě kluka, kterýho budeš znát, uvidíš ho denně na vlastní oči a ne jen na obrázkách tak i na Matěje zapomeneš a zamiluješ se do toho ,,pravýho'' kluka...Chce to čas *3*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: zpráva

            Jj je to pravda....:)
    • nika.

      Re: zpráva

      Tak to buď v pohodě.Já jsem podobně,ne-li ještě hůř ztřeštěná.Když jsem byla z kámoškou na Máji v kině,tak jsem tam řvala no a potom jsem z toho byla furt děsně vydeptaná a v noci se mi zdály sny o tom jak popravili Viléma atd.Je to sice něco jinýho než řikáš ty,ale neva.Asi si myslíte,že lidi jako já nebo podobný jsou trapný,jenže člověk za to prostě nemůže.Já se umim ovádat,ale nemůžeš přece změnit svojí povahu!
    • ferrerrka

      Re: zpráva

      Ahojky..luciku muzu te ujistit ze to co citis neni laska...nemuzes nekoho milovat aniz bys ho znala..ver mi ze hodne holek tu ma stejny pocit...mozna i ja ho mela...mas pocit ze bez to nejde, at si predstavis kohokoliv tak toho bys nechtela,chces jenom mateje a tak...ale neboj..urcote to zase prejde...podivaj se na to tak, ze je to matej...je to taky jenom clovek a i kdyz je uspesnej politik a novinar, ted i celkem herec tak to neznamena ze je dokonalej...bude mit chyby a bude jich zatracene dost, protoze nikdo neni dokonalej takze ani matej...bud rada ze je tu nekdo koho muzes obdivovat a fandit mu a prat mu stesti..raduj se z fotky kterou mas a bud v pohode:)
      • Re: Re: zpráva

        Ahoj ferrerrko moc ti děkuju za ten vzkaz pomohl mi na celý dena moc mě potěšil i když tě neznám tak si moc fajn a strašně ti děkuju že si mi odepsala a byla si na mě tak ohleduplná a milá a to doufám že máš pravdu že to přejde už se nemůžu dočkat
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zpráva

          Pane jo!!takovou chvalu si snad ani nezasloužim:)ale děkuju..sem rada ze sem ti pomohla...aspon na ten jeden den...mozna sem ti pomohla protoze ver nebo ne,ale ja moc dobre vim jak se asi citis:)myslim ze kazdou holku, ktera nekoho hodne obdivuje to potka,ale jak uz sem rikala,matej ti nestoji za tvoje trapeni.)jeste jednou diky za tu chvalu:Dmoc si me potesila a uzivej pa...
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Ivanko plomin že ti píšu už po 2 ale dneska jdu k babičce a pak odlítám do egypta vrácím se 21.listopadu takže ještě ten den určo napíšu vůbec se mi tam nechce bude to hrozně deprimující to moře pláž palmy nebudu mít co na práci tak na to budu pořád myslet Ach joooooooo s tím icq mi to počli na ten mail a já jak přijedu tak si tě hnedka přidám tak pa bojim bojim
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Víš co Ivanko pošli mi to na můj mail a pak si budem psát
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Dobře už tě chválit nebudu Ivanko nemáš náhodou skype nebo icq myslím že by se psalo líp
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              jj mam...ale poslala bych ti to spis na vzkazik...jestli se nechces zaregistrovat??
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Z tou kmarádkou jsem to myslela tak jako jak se jmenuješ ty ale už jsem si zjistila že si Iva je moc fajn si s tebou pisat akorat jsem bohuzel zdeptana kazdy den a na jeho fotky se deně podívám milionkrát já už jsem začala sledovat i politickou situaci jako americky radar volby koalice a tak a to me nikdy nezajímalo prostě jsem tedka uplne jina ale snad se to zlepsi uz brzo
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              hele zas mě tak nechval..to bys koukala jak sem děsna:Da porad ti rikam abys uz nedekovala..myslim že sme ne tom kazda stejne..a musim se ti prznat ze i ja jsem kuli matejovi zacala sledovat politiku:Dmyslim ze nas je vic...
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Vůbec nemáš zač fakt si to zasloužíš a to věřím že tě to potkalo taky a jediné co tedka chci je být zase normální smát se bavit se a ne být každý den smutná a neštastná zdeptaná a s nikým se nebavit jo a jak se vlastně jmenuje moje nová kamarádka
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              No myslim že by ti každej napsal to co ja fakt:)ale sem moc rada že ti to pomohlo...a nedeptej se..falt ti to za to nestoji...mno a s tou kamoskou...moc sem to nepochytila *1*
  • an-netka

    Email

    plosíím plosíím napisete sjmse ten email jestli mám stejny plosíím !!!!!
  • kontakt

    jediný kontakt je tuším na jeho webu kde mu můžeš napsat přes formulář a nebo přes www.myspace.com/426778008
    *3*
    • Re: kontakt

      Mám dotaz, ten profil na Myspace jste mu založili vy, nebo on sám? *5*
      • Re: Re: kontakt

        no vypadá to že je jeho *14*
  • an-netka

    Email

    PLLOSÍÍM PLOSÍÍM NAPISE NEDKO jsme plosíím ten email jestli mám stejnej !! plosíím
  • an-netka

    !!!

    já jako jestlimema stejny jako já a plomin že jsem se teda zaptala!!!
    • ferrerrka

      Re: !!!

      proboha snad sem tolik nerekla ne??!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit