Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy.94941

    tohle mě nikdy nepřejde...

    mi to teda vydrželo a vydrží ještě hoooodně dlouho, protože ještě pořád mě jaksi neopustili brečavé nálady kvůli Matějovi...jsem do něj pořád blázen.... *9* *9* *14* jééé holky! tak já jdu teda naskenovat tu fotku z novin ok? *3* za chvíli vám sem napíšu, ať se podíváte...ach jo....já jsem vůbec nikomu neměla nic říkát o žádných novinách... *9* *1* *1* jistě by se nikdo nedozvěděl že jsem v novinách, když si to čte celý okres Přerov... *1* *1* *1*
  • For nika

    že prí hrozný.. *16* *16* hej ty jsi magor ne..? *8* nejlepší film na světě *5* *14* *14* tak drž hubu! *13*
    • nika.

      Re: For nika

      Jo to teda máš!Kdyby si to raději Natálka důkladně přečetla,tak by pochopila,že pro mě bylo HROZNÝ to,že Viléma tak hnusně popravili.Film samozřejmě byl the best.... *3* *1*
    • ferrerrka

      Re: For nika

      jezis ale ona to tak nemyslela jako ze ten film byl hroznej:)ale jako ze ten konec ze to bylo hruzny jak ho zabili a tak..nemam pravdu???
      • hilarynka

        Re: Re: For nika

        to máš .. ale film byl nádhernej .. *14*
  • I love you Matěji

    Moc moc krásný..:-* *14* *14* *14* *14* líp už to snad neumím vážně vyjádřit prostě i love you *14* škoda jenom že ve filmu máj to skončilo tak smutně.. *9* to mně uplně štve *9* jinak se ten film strašně moc povedl a moc se mi líbil *14* byla bych strašně ráda kdyby ještě natočil nějaký film:) a se štastným koncem *4* *14* jsi moc krásnýýý strašněěěěěěě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: I love you Matěji

      Proboha holky..verte mi, že já respektuju zamilovaný fanynky,ale co si tady zoufáte nad Májem,že to skončio tragicky???co byste chtěli???co ste od toho čekaly??je to Máj...romantické dílo. v romantismu se nakonec vždycky všichni zabijou:Dteda většina..achjoo.měly ste si to radši nejdřív přečíst *1*
      • nika.

        Re: Re: I love you Matěji

        Já jsem to věděla už když jsem na to šla,ale stejně to prostě bylo HROZNÝ...
      • emo.cindarella

        Re: Re: I love you Matěji

        Máš naprostou pravdu ferrerrko *1* rozplývat se nad Májem a vůbec ho nečíst je dost velká ostuda *9* já jsem dokonce celou čtvrtou píseň recitovala takže ji umím nazpaměŤ *14*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: I love you Matěji

          to si dobra:)ale clovek ho nemusi umet nazpamet,ale Máj je proste klasika a cist ho clovek nemusi...i kdyz by asi mel,ale zoufat si, ze to spatne skoncilo,to me...proste stve:)
  • Matěj

    *14* Hej ty vogo Matěj Stropnický on je fkt uplně krásný *14* *14* ve filmu máj mu to fkt moc sekne *14* ale je krásný i na všechn fotkách a videich *14* upe nejlepší:-*krásný a všechno
  • lucinkaashleysharpay

    I love Matěj

    Hej viděla sem ten filmík a je best ale zase to končí tragicky... *9* Ale Matěj je upe k sežrání prostě nejlepší a má dobrý vlasy ale nikdy bych neřekla že to je syn toho Stropnickýho ikdyž podle příjmení ...to je jedno hlavně zhe je upe kwasnej... *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: I love Matěj

      jaký, že zase končí tragicky....co s od Máje čekala???happyend???radši si ho přečti:)
  • Teda ...

    ... holky, to vám to vaše zaláskování moc dlouho nevydrželo ... *3*
    • nika.

      Re: Teda ...

      Ale vydrželo.
    • emo.cindarella

      Re: Teda ...

      Proč jako? Jenom protže tady ted nemáme cas kazdy den vysedavat? *7*
  • julinka52

    Email

    Ahoj mohli byste sem pls napsat mail na mateje???prosim prosim
    • tery01

      Re: Email

      predtim mi to tak neprislo ale ted si rikam...chudak matej... *9* *9* *9*
    • ferrerrka

      Re: Email

      Dyt na netu ho nejdes behem minuty a kdybys prolistovala diskuzi tak tam ho taky nekde mas napsanej:)chce to jen trosku snahy
  • an-netka

    Jáááj to snad neni prawda...

    japato !!!! !! to by se melo zmenit too neeee\!!!! *9* *9* *14*
  • nika.

    ouvej

    Jaktože Matěj tak rychle spadl na 16.místo?Předběhli ho pitomci jako Zac Efron,Kuchařová nebo Mašlíková????No to je teda děs.
    • Re: ouvej

      no už sem nechodí tolik lidí
  • wendy.94941

    mediální hvězdy!

    všeci ve škole nam teď s michelinem rikaji, že jsme medialni hvezdy...videli nas v tech novinach... *1* *1* to je docela sranda...ja si ty fotky naskenovany dam na blog a tam se kuknete okey?? napíšu vám, až to sem dám! *3* *3* *3*
    • Re: mediální hvězdy!

      Tak už to tam máš? Chtělo by to něco aktuálního... Nějak to tady zamrzá. *9*
      • 12meggy12

        Re: Re: mediální hvězdy!

        jo přesně !!!!!!
    • 12meggy12

      Re: mediální hvězdy!

      tak je tam dej co nejdriv na ten blog ... a ja ted nevim esi mam ten spravnej jako esi myslis ten stejnej co ja...napis sem adresu na ten tvuj blog

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit