Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nwm

    wcera jsem o5 potkala mateje je tak krasnej *14*
    • emo.cindarella

      Re: nwm

      jak to? to ho jako jen tak náhodou potkáváš na ulici? *3*
      • Re: Re: nwm

        jj potkawam
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: nwm

          jakože ho schválně nevyhledáváš, prostě jen se s ním srazíš náhodou na nějaké normální ulici... nebo náhodou postáváš před stranou zelených *1* jestli ne tak to ti teda závidím *14*
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: nwm

            vždyť je to normální člověk! proč by ho nemohla jen tak potkat?? *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nwm

              to taky nechapu ja ho potkawam furt protoze mame u as u skoly kancelar sz
          • Re: Re: Re: Re: nwm

            ne nebojse wcera jsem ho potkala w troje a sel asi sakym kamosem nejsem tak blba ze bych nikde wystawala
            • v ZOO?

              Tys byla včera v ZOO?
  • Email

    AHOJKY NEMOHLBYSTE NÁM NĚKDO NA NÁŠ MEIL POSLAT MATĚJOVO MEIL PLS!!!! PŘEDEM MOC DĚKUJEME
    • 12meggy12

      Re: Email

      si sežeňte sami nee ?
      • Re: Re: Email

        Přesně...
  • Fotka

    Ahojky, tak mi právě přišla Matějova podepsaná fotka.... Strašně mu to na ní sluší...Jsem moc ráda, že mi ji opravdu poslal, vůbec jsem v to nedoufala... Dokonce mi sám nadepsal obálku..:-))
    • Re: Fotka

      Hele a ta fotka, to je nějaká z těch tady? Protože jestli ne, tak se určitě nikdo nebude zlobit, když jí sem dáte... *14*
    • emo.cindarella

      Re: Fotka

      jé mě už tomatěj taky slíbil *14*
      • Re: Re: Fotka

        tak to se máš...:-)) a co ti napsal?
        • Re: Re: Re: Fotka

          Jo,co napsal? *7* *14*
    • 12meggy12

      Re: Fotka

      taky vám přišla expresní poštou ? *1*
      • Re: Re: Fotka

        Já nevim, asi normální...já ani nevim jak se to pozná....:-))
        • Re: Re: Re: Fotka

          no co sem koukala tak asi nn... ale platil za to deset korun... to kdyz mu takhle pisou desitky lidi o podpis tak se mu to musi docela prodrazit ne? *9*
          • Re: Re: Re: Re: Fotka

            Tak to asi proplácí strana...ne?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              ta fotka byla od zelenych, a kdyz si vemu kolikl idi ho urco zada o podpis a on plati za odeslani tak to zas nebude tak levny ne?
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              proc by to mnela proplacet strana???
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              Na té fotce není jako Vilém.... Je tam sám za sebe. Na druhé straně je napsáno: Každé volby čekám na Tvůj hlas...A logo strany zelených. Pěkný, ne?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              strana??? to se SZ nemá nic společnýho! To bude hradit produkce Máje...je na té fotce jako Vilém? Taky byste ji mohli solidárně naskenovat a hodit do fotogalerii. Třeba by to zvýšilo návštěvnost a MS zařadilo do TOP 10 *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              snad
    • Re: Fotka

      čauky, mě taky dneska prisel podpis tez s nadepsanou obalkou, jsem se celkem divila ale jsem happy , jinak doufma ze newa ze jsem se k vam privtirla *15*
      • criss

        Re: Re: Fotka

        Copa rodiče na to?? *1* *1*
        • Re: Re: Re: Fotka

          to neví
          • criss

            Re: Re: Re: Re: Fotka

            Já se těšim co rodiče na to až si fotku vystavim na nástěnku *15* hlavně máti.. *1* *1*
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              ...ja se zase tesim, az si vystrihnu clanek s fotkou z novin, kde jsem s matejem... *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Fotka

            Proč byne?? Já jsem se hned pochlubila...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Fotka

              já newim, asi by mě naši měli za cvoka *9*
      • Re: Re: Fotka

        to je ale strašně milí, že to udělal sám, ne?? Mohl tím klidně někoho pověřit....:-)
        • Re: Re: Re: Fotka

          taky jsem si rikala, jj je to milé *14*
  • emo.cindarella

    nevím...

    nevím, jetsli se to tu řešilo,a le je pravda, že matěj je ve filmu nadabovaný? včera jsem byla na máji podruhé a zdálo se mi že to fatk není jeho hlas *9*
    • Re: nevím...

      Taky proto má ta postava dobrý aspoň hlas.
    • Re: nevím...

      mese zdalo ze ma nejaky jiny, *5*
    • Re: nevím...

      jj, daboval ho "doktor Suk z Ordinace"...Josef Pejchal nebo jak...to jediný mi snad na Máji vadí. Matěje mám naposlouchanýho a není to jeho hlas, natož výslovnost.
      • wendy.94941

        Re: Re: nevím...

        jj...říkal že je nadabovanej a že ho daboval někdo z ordinace..:) taky mi to vadí...ale ten hlas se k němu hodí!
        • 12meggy12

          Re: Re: Re: nevím...

          to je dooooooooost trapný ,že ho nadabovaly .....
          • Re: Re: Re: Re: nevím...

            Takhle se dá aspoň poslouchat, když už se na to směšné předstírání nedá koukat.
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: nevím...

          mě by to dost naštvalo *9* ale myslím, že tna hlas byl celkem smpatický *1*
  • michaela2.4

    ???

    Ahoj lidi,prosím vás,zhledem k tomu,že jsem na stránkách politika,žurnalisty a ,,herce".by mě zajímalo,jestli tu někdo nezkoušel přijímačky na DAMU,hledám někoho,kdo by mi pomohl,popř.poradil jak na to...kdyby se někdo ozval byla bych ráda...
    Jinak M.S.je fakt pěknej,ale popravdě řečeno bych si ho,pokud by nehrál v dalších filmech,nevšimla.Ale jeho táta je taky kus *14*
    • Re: ???

      Jeho táta??? Probůh... Nic proti němu, ale trošku vzdálená generace *9*
      • michaela2.4

        Re: Re: ???

        To je věc názoru....mně se líbí... *4*
    • Re: ???

      Zkus napsat MS, jestli by ti kvůli tomu nedal kontakt na svou sestru Aničku (hlásila se na DAMU a teď je na nějaký herecký VOŠce) *3*
      • michaela2.4

        Re: Re: ???

        To je drobet blbý:)
        • Re: Re: Re: ???

          Drobet *1* tak vznes dotaz přímo na třídu - http://www.spoluzaci.cz/accessScreen?returnTo=/classroomScreen%3FclassroomId%3D682533&_classroomId=682533
          • michaela2.4

            Re: Re: Re: Re: ???

            No zkusím to:)Díky
  • Niki

    Ale ano, píšeme si s Matějem... Sem, na Osobnosti Matěj nic nepíše, to jsem se ho ptala, ale na maily skutečně odepisuje... Jak jinak by mi od něj mohl přijít autogram? Ano, už je to tak, prostě na maily odepisuje, ale sem nic nepíše... Suohlasíte se mnou snad někdo, ne? Je to tak ... *3*
    • zpráva

      Ahoj všem na teto straáce je moc fajn chodím sem každý den stala se mi totiž hrozná věc ja se do matěje zamilovala ze začátku to byla sranda ale pak mi došlo že už pro mě není jen oblibený herec nebo politik a jediné co mám je jeho fotka s podpisem strašne jsem se kvůli tomu změnila nic mě nebaví každý den pláču a jsem hrozně smutná prosím poradte mi a nezlobte se že tu píšu takové keci když to nikoho nezajímá ale ja se hrozně trapím
    • Re: Niki

      ahojky. prosim te. mohla bys mi poslat e-mail na mateje. chtela bych taky autogram. :) dekuju moc pa *3*
    • Re: Niki

      Jistě že si píšeme s Matějem... Když jsem ho žádala o autogram, vůbec jsem nevěřila, že mi opravdu odepíše.... Dokonce se mi omluvil, že to poslání tý fotky tak dlouho trvalo...:-)
      • Re: Re: lucka

        lucko hele můžu se tě na něco zeptat? to mu napíšu jako mojí adresu domů a on mi tu fotku pošle?
        • Re: Re: Re: lucka

          jo přesně tak
      • Re: Re: Niki

        lucko hele můžu se tě na něco zeptat? to mu napíšu jako mojí adresu domů a on mi tu fotku pošle?
      • Re: Re: Niki

        ahoj neposlala by si mi tu matějovu fotku pls???????
        • Re: Re: Re: Niki

          Proč? Sežeˇsi ji sama...:-)
  • mrs.nicolsammet

    Nechápu:D

    Bože,nechápu jak si některá z vás může myslet že si píše s Matesem *7* to jste snad už tak natvrdlý,že Vám nedojde,že si z Vás jen tak někdo dělá prdel?? *8* Zamyslete se trošku nad sebou,je úplně logické,že by na takové diskuze neměl Mates čas *8* *8* A Vy byste se tu neměli zabývat takovými záležitostmi jak ho strašně moc milujete a kdo ví co ještě!!Je úplně normální,že jste fanynky nějakého herce,ale zas to nemusíte až tolik přehánět!Takže se tu děvčátka mějte...Tě PIC *3*


    Jééé a holky nezapomente mi napsat do vzkazů jeho mail abych mu taky mohla napsat *15* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Nechápu:D

      Ahoj lidičky...jak si tady čtu ty příspěvky tak si říkám jenom:OMG!! *1* sama vím že Matěj Stropnický není ošklivej ale psát tady jak ho hrozně moc milujete mi přijde trochu přehnaný... *1*
      • mrs.nicolsammet

        Re: Re: Nechápu:D

        Souhlasím s tebou *5*
  • Niki

    Mně už napsal celkem 5 mailů, to přísahám, ale pak už nenapsal *16* ...Ale třeba ještě napíše a budu mít šestý *14*
  • ....jsem debil

    *1* *1* víte co jsem mu řekla když jsem s nim mluvila? že jak se tak na něj dívám , tak mi příjde, jakobych se dívala na to video, kde mluví o radaru.. *1* *1* a on prej: jo? vidělas ho na youtubku? jo a víte jak tady psala jedna holka, že jela metrem a že se na ni usmíval a že voněl? tak já prej na něho: jo a...vy prej voníte! přišla jsem k němu a čuchla si k němu.....no teda...nic jsem necítila... *13* *1* *1* *1* ale aspoň jsem si čuchla..já vím..jsem debil! ale přísahám vám, v tu chvíli jsem byla mimo a vůbec nic mi nedocházelo.... *1* *1* *1* *1* *1* *13* *13*
    • makca.m

      Re: ....jsem debil

      hejj ..tak tomu se říká pomatení smyslů *1* *1* ...jo a hej tys mu vykala?? *4*
      • Re: Re: ....jsem debil

        jo vykala...ale po e-mailu ne...jenom osobně mu tykat...to mi přišlo divný...kdyby nabídl tykání, nic bych nenamítala... *1* *1*
  • Matěj

    Ahojky všem, psala jsem Matějovi, aby mi posal svoji fotku a dneska mi odpověďěl, že už mi ji poslal...Strašně se teším až mi přijde....:-))
    • Re: Matěj

      a podepíe ti ji aspoň? když už, tak už...chápeš ne? *1* *1* ja jeho podepsanou fotku nepustím z ruky! ani tu propisku! *13* *13* nikdy! *1* *1* *13*
      • Re: Re: Matěj

        Np jistě, že podepsanou...:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit