Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 12meggy12

    jjjjjjooooojky

    *9* *9* *9* achchchch joooo jestli se propadne tak to nepreziju
  • criss

    Co by

    Co bysme jako měli dělat? prostě sem budem chodit furt dokola *9*
  • AchJo

    *Je tak nádhernej!!! Byl tu taky, ale minuli jsme se*AchJo* *9*
  • wendy.94941

    tak to je teda! tohle je na akutní chirurgický zákrok! honem! žebřík opravit, hubu Hanychové zkačenovitit, aby se propadla ona a matěj zase vstoupl! co budeme dělat?!!! *9* *9* *13* *13* *9* *7*
    • anninka0001

      Re: wendy.94941

      hele,teď jsem si uvědomila,že ta hanychová je vlastně jeho nevlastní ségra *3*
      • nika.

        Re: Re: wendy.94941

        Ani bych neřekla.Matěj není syn Žilkový stejně tak jako Agáta neni dcera Stropnickýho.
  • 12meggy12

    ?

    jako stávka bo co ,?jakto , že sem nikdo dneska nepise ??? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • nika.

      Re: ?

      Já sem píšu!Musíme okamžitě zakročit,Matěj se pořád propadá,nemůžeme to tak nechat!!!!!!!!!!
  • 12meggy12

    doprčic!!!!!!!

    Matěj se propadl na 10.místo,teď je to už ale fakt vážný *9* *9* *9*
  • criss

    :-D

    Právě si čtu starší diskuze...jak tam neregistrovaný uživatel ,,aa'' si jakoby píše s Matějem *15* *15* já sem mrtvá *1*
  • 12meggy12

    lIDIČKY MUSÍME ZABRAT !

    JAK SE TU NĚKDO ZMÍNIL ....PROSTĚ NEMŮŽEME DOPUSTIT ABY MATĚK SPADL ZE ŽEBŘÍČKU !!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9* JEŠTĚ KDYŽ JE PŘED NÍM TA TRUPKA AGÁTA ...MNO MĚ SNAD JEBNE *10* *10*
  • ferrerrka

    ehm

    ty jo holky...cetly jset rpispevky uzivately nereknu,.,na strance 21 a 26...zvlast na ty 21 je to velmi zajima´ve...ze ho pozvala na piti a on ji dal jeji cislo:Dhmmm......
    • emo.cindarella

      Re: ehm

      no to asi bude určitě bude pravda *9*
      • ferrerrka

        Re: Re: ehm

        presne:D:D:D
  • ahojjjky

    hej ze ho strašně miluju to jsem mu fakt nepsala
    • ferrerrka

      Re: ahojjjky

      ne dyt ja to netvrdim..jen sem to tak konstatovala:D...uvidis ze napise..jak je to dlouho co si mu psala???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit