Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nooo

    Já vám nevim. Souhlasím tady s nějakými příspěvky, třeba že to nebyl on. A osobně nechápu jak někoho může napadnout psát se na řízek se salátem. Je pravda, že většinu holek politika nezajímá, tak by se o něm ani nedozvěděli. I když je pravda, že v Máji je fakt sladký a to mi tady asi žádná nevymluvíte. *1* Ale co je moc to je moc. Psát, že ho milujete jen proto, že byl v jednom filmu, kde mu to seklo. Ve skutečnosti vypadá docela jinak. Tak už se proberte, vím že vás teď zaslepuje ,,láska". Já osobně na konci brečela a jdu se podívat ještě jednou *3*
    • ferrerrka

      Re: nooo

      Jj ja teda taky osobne nejsem pro to ze ho tady nekdo miluje:)az ho poznate osobne a pujdete s nim na kafe a budete ho znat tak mesic tak potom vam to mozna i budu verit:)ale myslim ze uz to nema cenu to resit resilo se to tu tisickrat a stejne se nic moc nevyresilo:)kazdej ma na nej jinej nazor a jinej pohled a zadnej nazor ani pohled neni spatnej:)
      • emo.cindarella

        Re: Re: nooo

        ježiš, co furt řešíte! Tak jako má své fanynky Tokio hotel nebo Zac Efron, tak je má i Matěj. Tohle miluji tě je asi o něčem jinemé, tak nevím proč se v tom pořád někdo pitvá. Každý si může cítit a vyjadřovat se jak chce ne? *9*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: nooo

          no spravně..sma pišeš že se každý múže vyjadřovat jak chce,tak přesně tak se tu vyjadřujem my:)s našima nazorama..diskusni forum je od toho aby tu lidi diskutovali a je jedno o cem:)
  • Pratelska rada

    Mateji, drz se radsi herectvi! Nafoukany ignorant je sice udesny i jako herec, ale jako podprumerny herec nadela min skody nez nafoukany ignorant v politice.
    • wendy.94941

      Re: Pratelska rada

      hej...děláš si ze mě prdel že? *16* nafoukaný??? ty ho znáš?? jo?? *7* nebo jak můžeš říct, že je nafoukaný, a mluvit tady o jeho podprůměrnosti, když jeho výkon v Máji se rovnal výkonu nadprůměrného herce! to, jak hrál bylo naprosto úžasný!!! ne...vůbec nezávídíš.... *9* *13* *13* znamená to snad, že když Matěje nesnášíš, tak je hned namyšlený? já ho neznám, ale podle toho jak se s tebou baví, bych usoudila, že je to úplně normální kluk...a herectví se hochu držet nebude...je to politik víš? *1* *1*
      • Re: Re: Pratelska rada

        Nadprůměrný jeho herecký výkon není ani ve porovnání s hereckým výkonem toho vlajícího prádla v Máji, protože i ty spodky jsou přirozenější.
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          a myslíš si, že to mělo vypadat přirozeně? když tam potom poletovali duchové, nebo pomalovaní lidi jako kostry a zombíci? *7*
          v divadle nám říkají, že když hrajeme, tak to musí i působit trochu přehnaně divadelně...a ten Máj prostě...celé to nepůsobilo moc přirozeně ( jak tam blýskalo deset blesků zároveň, třepala se kamera jakože hřmí...atd...), až na Jarmilino nahé tělo... *1* *1* *15* *8* ale je to krásnej film... *4*
    • tery01

      Re: Pratelska rada

      aaa tady koukam dalsi z nekolika ,,inteligentnejsich,,pisatelu *9* vim,kazdy ma na Mateje nejaky nazor,ale proc krucis psat nazor o tom ze ti pride jako ignorant do fan clubu???fan...to je od toho ze se ti libi nee??? *13* *9* *9* *7* *9*
      • Re: Re: Pratelska rada

        Nevim, jestli jsem inteligentni hodne nebo malo. Ani si netroufam tvrdit, ze jsem inteligentnejsi nez ten, kdo nezvladne ani rozeznat rubriku Fanklub od rubriky Diskuse.
        *1*
        Ale jestli ti vadi, ze nekdo ma na Mateje Stropnickeho kriticke nazory, tak si nekde zaloz takovy maloulinky roztomiloucky blogisek, a tam si zaloz diskusicku, kde bude povoleno Matejicka jenom chvalinkovat.
        • Re: Re: Re: Pratelska rada

          Tak teď si mě rozesmál:DDobrej názor na věc
        • tery01

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          ok,kazdy muze mit na mateje nazory jake chce ,jestli blbe nebo dobre to uz je mi celkem fuk,ale proc hned psat ze je ignorant???neni to trochu drsny slovo na to ze ho nejspis ani neznas????fajn resit to nebudu ,ale prijde mi to jako dost prehnannej nazor... *9* *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

            Já ho viděla a slyšela a v televizi ještě víckrát, a mám stejný dojem. Ignoruje cizí názory, ignoruje fakta, tak co je jiného?
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              a tohle rika jarmila??? *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Pratelska rada

          Ale no tak...nehadejte se:)ne tak ale musi rict ze kdyby sem vsichni psali je pochvaly tak by to byla nuda ne???ja osobne sem rada za prispevek ktery sem Martin napsal i kdyz s nim teda nesouhlasim,myslim si ze politika jde teda Matejovi mnohem vic nez herectvi,ale to uz je vec nazoru samozrejme.
          • Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

            Souhlas. Politika jde Matějovi fakt trošku líp, jako herec je úděsný. Ale viděl jsem ho předstírat herectví jen v Máji, možná je jinde lepší.
            • 12meggy12

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              vždyť je v Máji nadabovanej ,tak jak víš jak mu to šlo ???????!!!!!!!!!!!!!!!! *10* *10* *10*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Pratelska rada

              no to urcite:)ale tak Maj nebyl zas tak hroznej....dialogy mu mozna moc nesly,ale proste se na tu roli hodil...jako myslim vzhledove:)uz si tezko dovedu predstavit lip zobrazeneho vilema:)ta role mu hlavne slusela:D
  • pozdrav

    dobry den slecny chcete se me na neco zeptat?
    • wendy.94941

      Re: pozdrav

      jo...jeden dotaz by se tu našel Mr.Stropnický! : jste tak blbý, nebo to děláte? nebo si myslíte, že jsme tak blbí? *7*
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      nechces radsi vypadnout??nebo ti jeste nedoslo ze ti tady na to nido neskoci???
    • Re: pozdrav

      fakt ftipný...:-))
  • M versus M

    Ptejte se "Matěje" na Republikovou radu...co má rád k jídlu zvládne zodpovědět každej debil, ale politické zákulisí zná jen Matěj *1*
    • ferrerrka

      Re: M versus M

      jj to souhlasim...byl by to ce¨lkem dobrej ster:D
  • pozdrav

    tak uz jsem tady chcete se me na neco zeptat?
    • wendy.94941

      Re: pozdrav

      jéééé Matěji ty tady opravdu chdíš?? *14* *8*....sis myslel/a že ti to někdo tady sežere nebo co?? *16* *16* *10* *10*už je to strašně trapný sem psát za matěje, když už tady vechny víme, že si debil, kterej se za Mateje jenom vydava...jo..chapu...zacalo te to bavit když ti to pár holek tady žralo....ale teď je to fakt trapny...ouuu yeeah! *9* *9*

      ale jestli te to bavi, tak si sem pis...aspon se tady zasmějeme tomu, jak se nekdo se svym(opravdu uzasnym)pravopisem vydava za Mateje... *3* *3* mel/a by sis vystudovat nejake ty skoly a doplnit slovni zasobu...no osobitemu pismu mateje se ani tak nevyrovnas.... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *10* *9*
    • Re: pozdrav

      baví tě to??? *1*
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      je proc neodpovidas???co se stebou najednou stalo???uz nejsi svym fanynkma tak naklonen???
    • ferrerrka

      Re: pozdrav

      Ale jo:)ja se rada zeptam....na to proc si takovej debil a hrajes si na nekoho kym nejsi???!!!predem diky za odpoved papa
      • emo.cindarella

        Re: Re: pozdrav

        byl by šlágr, kdyby tady jednou opravdu napsal a my ho poslali do pr.... *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: pozdrav

          no ja ymslim ze takovy terno by to nebylo *1* za prve si myslim ze i kdyby sem se sel podivat tak by tu asi nic nenapsala a kdyby napsal tak by to asi pochopil ze na jeho fanynkovskem webu ho posilame do haje...myslim ze by mu to prislo divny:)
  • pozdrav

    Dobry den mile damy a slecny jsem tu zase jenom na skok *3*
    • Re: pozdrav

      Dobry den, *3*
      kterej pak Vy jste? Vilém nebo Matěj, pravej nebo falešnej, sám za sebe nebo čistě jako sociologická sonda nebo jako předvolební kampaň ?*5* *5* *7* Myšleno je to dobře *3* - jen lhát se nemá a hlavně ne sobě samotnému... *3* Oni vás poznají *3*
      • Re: Re: pozdrav - P.S.

        P.S.: Šetřte se!!! A taky šetřte svým vzácným časem a svými kvalitami... Tyhle diskuse jsou příliš laciné a taky vyčerpávající. Vaše energie je a určitě i bude potřebná na důležitější záležitosti *3* Čtěte bystře, neplýtvejte časem, jednejte zodpovědně a neslevujte ze svých hodnot a buďte pravdivý sám k sobě. *3* To Vám sluší víc než zdržovat se právě tady *3*
  • =o)

    hej tak k těn propiskám..je to zábava okrádat strany o takové blbovinky...někdy se to celkem hodí třeba ty propisky ve škole nebo mám s čím hrát pexeso atd....však to znáte ne?? *1* *1* *4* *3* *5* *15* *15* *4* *4*
  • Jo a pěkná blbost!!

    Ještě o tom, co se tady prodiskutovávalo - to je úplně jasný, že to, co tady psal "matěj stropnický" nebyl Matěj *1* Za prvý, určitě by sem nepsal, to je jasný, za druhý, myslíte, že by psal timhle způsobem? Bez čárek a s pěknejma hrubkama?? Tak to určitě *1* Takže klídek, vy, co si pořád ještě myslíte, že to byl skutečnej Matýsek náš zlatej *14*
  • Tak já taky...

    Ahoj holky (pochybuju, že tady diskutujou taky kluci *1* ), tak já se k vám taky přidávám a chci s vámi souhlasit v tom, že Mates je fakt skvělej... Znala jsem ho ještě předtim, než vzniknul Máj, ale je jasný, že po shlídnutí Máje jsem se o něj začala víc zajímat... *1* Musim říct, že mu moc fandim a moc ho uznávám...ve svym poměrně nízkym věku toho hodně dokázal..ale proč sem tohle psát, když to stejně všichni víme...no a je to kus, to by tady asi taky nikoho nenapadlo... *1* Je blbost se chlubit, že mi Matěj odepsal na maila, protože jak koukám, tak odepisuje všem a to je jedině známka toho, že to neni žádnej nafoukanec a tim víc u mě stoupnul v ceně *3* Ale musim se s vámi podělit o skutečnost, že jsem mu (kromě jiného) napsala velmi upřímně, že "politice absolutně nehovim" a on mi napsal "...a politice se nebraň, ona se Tě taky týká :-)", tak teď přemejšlim, jestli bych si z toho neměla vzít příklad, jestli to nebyla jakási rada do života *1* Co myslíte? Je pravda, že v Táboře na náměstí jsem potkala ODSáky a vzala si od nich volební program a propisku a další matroš *1* , takže mám teď trochu výčitky svědomí, že jsem byla Matějovi "nevěrná" *1* No a jinaxem ráda, že má tolik fanynek, tzn. že nejsem sama *1* Ale to by asi ani nešlo, co?? *3*
  • wendy.94941

    matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

    ehm...takže...za prvé! nechci abyste si teď myslely, že tady machruju s tím, že mi Matěj napsal...(myslím, že už napsal většině z vás) *13* *13* *15*

    za druhé! mám svolení vám vyřídit, že to nepsal Matěj(to je snad všem jasné)

    za třetí...naše obavy z toho, že se sem Matěj podíval se naplnily a to že se sem někdy podíval je fakt!(tak jsem to aspoň pochopila)ale nikdy sem nic nepsal! cituji: proč by jsem taky diskutoval sám o sobě, žejo...
    teď už necituji:...a je to tak děvčata!!*4* *13* *13*
    • wendy.94941

      Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

      chtěla jsem jen, aby se to tady zase uklidnilo...OK? *4*
      • Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

        "proč by jsem?"...ale ten náš vystudovaný inteligentní novinář Matěj by snad napsal "proč bych"...ne? *1*
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

          umm...počkej, podivam se jak to napsal...ja jsem to totiiž nepřepisovala nebo nekopírovala z mailu. zapamatovala jsem si to, co napsal a napsala jsem to tak, jak jsem si myslela že to napsal ale přeně to napsal takhle: přece nebudu diskutovat sám o sobě, žejo..

          tohle už jsem zkopirovala z mailu ať je to přesně... *1* *1* *1* OK? *3* *4*
      • ferrerrka

        Re: Re: matěj sem nepsal!(to je snad všem jasné)

        jj myslim ze si udelala dobre..nekteri z nas by trochu potrebovali..mno..pochopit ze to ze sme matejovi fanynky tak to jeste neznamena ze on z nas bude taky tak hotovej jak my z nej:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit