Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost

    Mile dámy.Naní vám ani trošičku divné,že Matěj Stropnický by asi byl registrovaný uživatel a že by psal spisovně a s čárkama atd.Stejně asi nemá čas sem chodit a odepisovat na takový dementní otázky.Chudák,měl by si změnit e-mail.Takhle musí být pod palbou nesmyslných stupidních otázek a milostných dopisů... *14*
    • Re: Blbost

      jo mas prawdu az na ten e.mail ja si snim pisu a je w pohode *14*
      • Re: Re: Blbost

        mysliš,že si píšeš s ním???? *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Blbost

        no...kdyby byl ve svém vlastním fanklubu...,byl by za magora! *14* *1*
  • debzoti

    jak ste si mohli myslet ze si pisete s matejem?ty wole to da rozum ne? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • wendy.94941

    bože můůj!!

    toš ale holky!! jste normální?? vy jste si fakt myslely, že matěj má čas na pravidelné psaní do diskuse???....ehm ehm.....no a navíc! matěj je vzdělaný a chytrý člověk a pochybuju, že by slovo "jsme" napsal bez "j" !!!! *13* *13* *13* *9* *9* *9* to se k Matějovi vůbec, ale vůbec nehodí!!!.... *13* *13* *13* nemyslíte??
  • Lidi, lidi...

    Jak jste si holčiny mohly myslet, že si tady píšete s M.S.? *13* Teď jsem si to pročetla a tak amatérské odpovědi jsem už dlouho neviděla.. *9* To natuty nepsal on, četla jsem letos v MF DNES rozhovor s Matějem Stropnickým a odpovědi byly na daleko vyšší úrovni, prostě jiné vyjadřování /lepší/. Pisálek, co si tady na Matěje jen hrál má IQ tykve dle jeho vyjadřování a pravopisu.. *9* *9* *1*
  • důkaz

    Tady je pravděpodobný důkaz, že M.S. byl tou dobou, kdy jste si s ním povídaly, asi někde jinde než u svého počítače... Takže slečny, asi jste se fakt nachytali...

    http://www.gymkh.cz /bakalar/pm081001.htm *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: důkaz

      joj tj dobře mi to přišlo divný *13* *13* *13*
    • Re: důkaz

      No konečně *1* stačí "aa" a "Re:Re:Re:" ???
  • článek

    čusik hele ted sem si přečetla v pátku z lidovejch novin o matejovi pár stránek.... vyšlo to 26.9 no bylo to takový smutný... čet to někdo?
    • ferrerrka

      Re: článek

      nene,ale hledam to na strankach..ehm..jak to myslis smutny???
      • Re: Re: článek

        jestli chces tak ja ti to oscanuju ale posli mi do vzkazu email
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: článek

          nebn..ja to nasla..teda pokud je to jak tam mluvej o otci a o tom jak studoval na skolach atd..ale smutny..ja nevim,proc ti to tak prislo???
          • Re: Re: Re: Re: článek

            jak tam mluvej o tom, jak byl v zahraničí ve škole a nikomu nerozuměl atd..... nevim me to tak prislo
            • michelin12

              Re: Re: Re: Re: Re: článek

              Jujda...tak..já jsem to taky četla dámy..no a příjde mi to dost drsný...
              Neumět angl. ani 5 slov a hned ho tatík vysadí někde za hranicemi..Fakt hustý...Každopádně pan Stropnický starší určitě věděl, co dělá a svému synovi věřil...cheche no a jak to dopadlo??? Pane Stropnický! Můžete být na synka pyšný *3* *3* Prokousal se a je to v suchu *3* *3* Gratuluji Maty *4* *3* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: článek

              jj presne to sem cetla:)ale ja nevim..s kazdym jeho rozhovorem sem tak jako hned chytrejsi,ale tady je videt ze on si ten uspech fakt zaslouzi:)nemel to taky lehky:)a prave proto ze kdyz si vzdycky ctu ty jeho rozhovory tak mi pripada fakt inteligentni a chytrej:)
  • autogram

    možná budu mít Matějův autogram...:-)
    • michelin12

      Re: autogram

      Nemachruj!!! *5* *5* Taky bych si počkala po škole před budouvou SZ ale jaksi je vzdálená 300 km *9* ..ale co už *3* Bez autogramu se dá žít..Každopádně...bylo by pěkné ho mít na nástěnce *7* *5*
  • ferrerrka

    haha:)

    Mila devcatka to co se tu deje je opravdu podle me komicke..nechapu jak nekdo muze verit ze sem matej chodi:)a i kdyby vazne si myslite ze by travil cas tim ze by psal s prominutim takove sracky???? *1* *1* *1* omlouvam se uzivatelce aa,ale podle meho nazoru jestli ovsem mluvila pravdu ze je ji 25 tak se chova ani ne na 15:)nemusite se mno souhlasit,ale nez se sem prihlasilo tolik fanynek,bylo to tady fajn...bylo nas tu malo a byly jsme v pohode fanklub ktery neresi jen ze matejovi to sluselo v maji,ale resily jsme mnohem dulezitejsi veci *9* ¨mrzi me ze to tady tak upada..hodne sem se tady skamaradila a verim ze to neni jen tak kamaradstvi pres net,a proto se omlouvam ze tu pisu takove romany,ale snad se mnou aspon nekdo bude souhlasit:)protoze tomuhle se prece kazdy rozumny clovek musi smat...
    • nika.

      Re: haha:)

      Já bych klíďo zůstala u Viléma. Nerozdělovala bych to nijak,přece to s Matějem souvisí,kecání o Matějově roli je stejný jako kecání o Matějovi v politice.Ale co mě silně štve,jsou čím dál tím trapnější komentáře,některý jsou fakt hodně přehnaný.
    • Re: haha:)

      přidávám se k ferrerce...to jak to tu šlo do kytek byl důvod, že jsem fanklub opustila...ach jo, dokud to byl Matěj a ne Vilém bylo to tu fajn
      • ferrerrka

        Re: Re: haha:)

        děkuju *14*
        • michelin12

          Re: Re: Re: haha:)

          Chacha *15* *15* Tak..musíme ferrerko otevřít nějaké zajímavé téma...aby to přestalo upadat..protože mi se taky zdá, že už to tady někdo trošičku přehání *13* *13* *13*
  • chudák

    Jestlipak má vůbec opravdový Matěj tušení, co se tu děje...skoro na trestní oznámení *7*
    • moonnika

      Re: chudák

      No já si myslím že opravdu nemá tušení.Kdyby to viděl tak se nestačí divit bohužel je tu věkový průmer asi dost malej tak to zbytek nechápe..
  • tery01

    blbooost

    kazdopadne si tady nekdo mysli,ze je hrooozne vtipnej *9* *9* *9* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit