Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matej

    ahoj,ja jsem romca a milluju mateje.
    • wendy.94941

      Re: matej

      ahoj,ja jsem wendy a miluju mateje... *1* *1* *1* co to ma byt??... *1* *1* *1* *15* *7*
  • blondýna

    Ahoj jen jsem vám chtěla napsat že když jsem viděla matěje na andělu tak tam byl s nějakou blondýnkou tak si myslím že to asi byla ta jeho přítelkyně, ale nějak jsem jí nepozorovala jak vipadala spíš jsem se dívala na Matěje. *14* *1*
  • autogram

    Ahoj, má některá z vás fotku s MAtějovým podpisem?
  • wendy.94941

    do zbraně!!

    děvčata, připravte si kyje, vyrážíme do ulic!! *1* *1* každou blondýnu proklepneme a až narazíme na tu ONU blondýnu tak ji zaboucháme do země...potom se vrhneme na Matěje...jsem dobrej strateg ne? *1* *1* *1* *10* *10* *10* *5* *1* *3* *3*
    • Re: do zbraně!!

      Tak já už předem hlásím, že já to teda nejsem :-))
      Jinak by mě zajímal váš názor na jméno Matěj. Už dřív jsme s přítelem přemýšleli o jménu pro mimčo, no a padlo i Matěj - teda jako úplně bez souvislosti s MS. No a mně se třeba líbí Matýsek, ale těžko tak na něj volat v patnácti, že jo. No a Matěj to je takový jakože dost prostý, nevím, jak přesně to vyjádřit. Zase ta paštika Matěj je výborná a Matěj se jmenoval i táta Karla Havlíčka Borovskýho a Václav Matěj Kramerius - čili souvislost s mým oborem žurnalistika. Zas se ale říká "Matěji, Matěji, proč Tě holky nechtějí..." Je fakt, že pokud by se vyvedl, tak by to bylo pasé... Takže jsme nakonec došli k tomu, že bude po tatínkovi. Co vy na to? Je to tedy dost od věci, sorry...
      • Re: Re: do zbraně!!

        Ty cece, jmeno Matej se mne osobne moc nelibi. Spis si vybavuju tu hlasku: "ty jsi ale matej!" Prijde mi to takove jmeno o nicem. No a Matysek uz je uplne hrozne. No ja jsem osobne rozhodnuta, ze jednou se bude moje dite jmenovat po mem tatovi....
        Jinak, trochu z jineho soudku - fakt obdivuju vsechny zurnalisty. Ja mela vzdycky blbe slohy...ja jsem spis na ty cisla.. *1*
        • Re: Re: Re: do zbraně!!

          Díky za názor. Jinak já jsem opačného názoru, co se týče žurnalistů. Dneska může být pisálkem kdekdo... O slohu to vážně není, já je taky neměla ráda. Je to hodně o rutinně a o tom srovnat se s tím, že musíš rozumět všemu, i když se vlastně nevyznáš v ničem *1* čili tak.
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            Mi se jméno Matěj líbí..takové jednoduché hezké jméno *4* Pak je ještě moc pěkné Tomáš, Adam, Jiří, Honza atd...Já, jestli budu mít někdy syna (snad:)), tak by se jmenoval nějakým z těchhle jmen *4* Pak je ještě hrozně moc jmen, které se mi líbí, ale to bych se musela ujmenovat:)...a pak je tu ještě jedna věc..neodsuzuju to, ale je to zvláštní...když jsou nějací CZECH rodiče a jejich mimčo se jmenuje Jennifer Nováková...Jennifer je sice taky pěkné, ale na české mimi to nesedí... *13*
          • Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            Jo, rutina je jasně s jedním n *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: do zbraně!!

          Mno me uprimne se jmeno Matej celkem libi,ale asi bych tak svyho syna nepojmenovala..nevim.:)ale jinak si myslim ze kdyz je maly miminko matysek tak ze je to hrozne roztomily *1* *1* *1*
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            No já si to taky myslim,Matěj je fakt pěkný jméno.Co se o tom ménu řiká jsou jenom takový kecy do větru.
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              Já sice nejsem černovláska,ani bruneta,ale s blondýnou si mě snad nikdo nesplete *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              mno to ja taky nejsem...jsem totiz taky absolutne cernovlasa a jeste ke vsemu prirodne *1* *1* *1*
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              jajky...ještě že nejsem blndýna wendy! jsem absolutně černovalasá!
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: do zbraně!!

          nahodou, Matej je krasne jmeno! *4* no svoje decko bych mozna taky pojmenovala po tatkovi...Matej... *1* *1* *1* *4* *15*
    • makca.m

      Re: do zbraně!!

      ůůplně skvělé a ještě si dopřejem nějakej ten bonus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: do zbraně!!

        oukej:)ale fakt bych ji chtela videt:)
        • Re: Re: Re: do zbraně!!

          to já taky :)
  • ladyandie

    Co má Matěj s nosem???

    V pátek jsem Matěje potkala při cestě z práce a měl zalepený nos... Asi je šikulka *1*
    • michelin12

      Re: Co má Matěj s nosem???

      Jestli Matyho někdo bacil, tak ho za to bacím já!!! *16* *16* *16* YEAAAAAH *5* *5*
    • ferrerrka

      Re: Co má Matěj s nosem???

      ted nevim jestli ti zavidim ze si ho videla a nebo ze si ho videla tak v super situaci se zaplepenym nosem:)nevim o co bych stala vic *1* *1* *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        na plastiku by mu náplast nestačila *1*
    • wendy.94941

      Re: Co má Matěj s nosem???

      wooaahh...třeba má rýmu...!!!? *1* *1* *9* nebo....nebo chodí na pravidelné zužování a prodlužování nosu...taky jedna z možností... *1* *1* *1* oooh...nebo spadlo z koně... *14* *14* *9* *4*
    • tery01

      Re: Co má Matěj s nosem???

      jeeee *1* chudak *9* ale jako napadaji mne dve veci .prvni ze nekde upad *9* nebo ze sel na plastiku... *8* *8* *8* lidi jestli sel na plastiku svyho nadhernyho nosiku?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8*
      • nika.

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        Já o tom něco vim,protože mám sama nos jak skobu a někdy jsem z toho vážně na dně.Ale tim samozřejmě nemyslim nic špatnýho proti jeho nosu,přijde mi divný,že by zrovna on šel na plastiku,to asi fakt ne.
        • Re: Re: Re: Co má Matěj s nosem???

          Já teda taky nemám zrovna drobný a rovný nosík... Ale zkus se před zrcadlem pitvořit tak, že to bude vypadat, že ho takovej máš a uvidíš, že pak už bys to nebyla ty! A pokud se ti někdo směje, tak je to chodící hloupost.
      • makca.m

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        a nebo mu někdo dal ránu...taky jedna z možností
    • makca.m

      Re: Co má Matěj s nosem???

      hej tak to mi je velice podobné...ale na mně pro změnu zaůtočila jedna "milá"slepička akapku mně poglovala...tak sem taky se zalepenym nosem xD xD *1* *1* *1* *3* *3* *4* *4*
  • Matej

    No, soude podle toho, ze rekl, ze na lasku sazi cim dal tim vic, tak bych rekla, ze pritelku ma...a jako pochybuju, ze takovej kluk jako on bude bez baby..minimalne s nekym musi spat....
    • Re: Matej

      spí s Bursíkem.... a je to nechutný politický opulista..... toto: (Vyslovuje se pro odstoupení místopředsedy vlády Jířího Čunka, proti umístnění americké vojenské základny systému protiraketové obrany v Česku, pro stažení českých jednotek vojsk z Iráku či pro odsouzení představitelů zahraniční politiky USA v 70. letech.) si může do svého profilu dát jen blb bez mozku.... je tam vysloveně to, co je dnes moderní, aniž by se ned tím kdokoli zamyslel. Howgh
      *16*
      • Re: Re: Matej

        myslím,že je to otázka názoru - s nějakými jeho názory docela souhlasím.Co si myslíš ty,je nejspíš tvoje věc.-netřeba hned osuzovat *5*
    • Re: Matej

      ... a kde jsi četla,že sází na lásku čím dál víc??? Byl teď někdy s ním nějaký rozhovor,kde se ho na to ptali??? *7* *9*
      • Re: Re: Matej

        http://www.ceskatelevize.cz/program /10168393991-06.09.2008-15:40-1.htm l?deid=2567
    • ferrerrka

      Re: Matej

      to jo..ja ten rozhovor taky s¨lysela:)mozna to byla trochu jina otazka..patli se ho tam co pro nej laska znamena a on ze cim dal vic,takze myslim ze nekoho ma:)ale tak holky co ste si myslely???ze bude sam:)to by neslo:)
      • Matěj Stropnický

        Má přítelkyni...Blondýnku... *3* jsem si s nim napsala e-mail a četla o něm nějaké zajímavosti...je boží... *14* *8*
        • Re: Matěj Stropnický

          A on ti vysloveně napsal,že má přítelkyni-blondýnku??A jak dlouho už s ní je?? *9* *9* *9* *8*
        • ferrerrka

          Re: Matěj Stropnický

          jako o matejovi nebo o blondynce??? *1* *1* *1*
          • nika.

            Re: Re: Matěj Stropnický

            No já bych řekla,že ta blondka určitě neni boží...aspoň pro nás. *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Matěj Stropnický

              jj me to by taky celkem zajimalo jekej je doopravdy:):):)jen tak z ciste praktického hlediska *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Matěj Stropnický

              Namajsechystam:kaplas mi do noty *3*
              Jen blazen by si nevsiml jeho vyrazu na fotkach...jde mu ten narcismus z oci,to sebevedomi se pozna na sto honu...ale smekam pred nim, jde mu to dobre. Ac stopro nesouhlasim s jeho nazorama, zajimalo by me jakej fakt je..ale rozhodne o nem nepochybuju *5*
            • Re: Re: Re: Matěj Stropnický

              Hanulko: *3*
            • Re: Re: Re: Matěj Stropnický

              No on nas Matej asi taky bude pekny ero...takovej lehkej narcistni typ mi prijde
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Matěj Stropnický

              to asi ne,ale klido bych si ji prohlidla:)
  • wendy.94941

    woooaahh!

    wooaahh....ja jsem fakt uplne káklá z tech fotek v tom kabatu...sou nadherný!!! *14* *14* kde je berete!!??? *14* *14* *8* *8*
    • ferrerrka

      Re: woooaahh!

      na jeho strankach:)
      • wendy.94941

        Re: Re: woooaahh!

        fakt??? oooh! ja jsem je tam neviděla!!! *8*
  • Matej

    Ale stejne je tak krasnej!! Ja ho mit tak v ruce, tak by se chudak malickej musel bat......No ale stejne by me zajimalo, co si asi musi myslet jeho pritelkyne, kdyz si to cte:-) *1*
    • wendy.94941

      Re: Matej

      nee....on nema pritelkyni zene!! *9* *9* *9* *8* *8* *8* *13* *10* *9*
      • Re: Re: Matej

        Má a nemůžeš ho získat když jsme na něj moc malý *1*
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: Matej

          no, tak si pocká až ten rozdíl nebude tak velký a pak bude něčí z nás! *14* *14* *14* *14* *1* Kolik vám tu je let????
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matej

            ted sou vekovy rozdily mezi klukem a hokou uplne jedno:)ted uz na tom tak nesejde:)
      • lucius333

        Re: Re: Matej

        Soudě podle jednoho rozhovoru a jedný zprávy tak jo... *9* *7*
        • Re: Re: Re: Matej

          podle čeho soudíš, že má přítelkyni?
          • emo.cindarella

            Re: Re: Re: Re: Matej

            jezis to snad neeee
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              no prave:)
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              Hele holky,to NENI možný,aby takovej krasavec a sympaťák neměl přítelkyni.Bohužel.
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Matej

              jj ja si taky myslim ze ma:):):(holky nejak to musime prezit:)
  • domiik

    dnes jsem o5 mluwila s matejem s. je tak milej a ma tak krasnej hlas *14* *14* *14*
    • wendy.94941

      Re: domiik

      no a? ja jsem s nim taky mluvila... *4* je to člověk.... *4* *3*
    • 12meggy12

      Re: domiik

      fakt ses s tim uz trapna ani newis o cem jste si povidali . nikdo ti tady nezere trapko ...a jestli s tebou mluvil tak jenom proto abys ho volila ! tak se zklidni *5* *5* si najdi normalniho kluka
      • Re: Re: domiik

        ty p ico co to je za trapku co tu mele od vsech ze si s nim volala.... pochybuju ze by ji jenom tak matej dal cislo aby mu zavolala nebo ze by ji ho dal nekdo jinej vsichni ji to zerem jak travu koza ... Ae jinak se tesim na pondeli matej nam bude delat prednasku ve skole *1* kdyztak napis docela by me zajimalo co si tu o nem jeste povidate ..... docela chudak ani mu nezavidim kdyz ho tu nekolik stovek nactiletych holek pomlouvaj a rikaj take kraviny jako napriklad ze mu ta krava volala *15* aspon sme se zasmali .... no ne ? Jana
    • emo.cindarella

      Re: domiik

      to si dewlas kozy? *1* o cem si s nim porad vykladas... nebere te jako trapku? *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: domiik

        domiiku kolik ti je prosm let? jen jestli jsi pro nás konkurence *15* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: domiik

          me by totaky zajimalo:)proc si mu volala???kdy si mu volala???co ti ¨rekl???:):):):)povidej povidej:)
          • Re: Re: Re: Re: domiik

            ježiš proc ji verite??nevite kolik ji je..a tak sama jsem si s nim psala ale neslo to...ae odepsal
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: domiik

              mě by to přišlo dost trapné mu zavolat
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: domiik

              no ja nevim kolik ji je..prave proto se na to ptam:)
    • Re: domiik

      domiku, kde jsi s nim mluvila??? *1* n já chci takyyyy
      • Re: Re: domiik

        a o cem si s nim povidas? bud konkretni, radi ti budem zavidet *1* *14*
  • emo.cindarella

    Dotaz

    Nevíte za jakým účelem byly ty fotky udělány? nebo kde jste je alespoň našly????
    • ferrerrka

      Re: Dotaz

      na jeho strankach sou:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit