Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • makca.m

    pro wendy.94941

    jo a...co ti na ten e-mail nepsal?? *3* *3* *3* *4* *4* *4*
    • wendy.94941

      Re: pro wendy.94941

      ehm...to bys musela videt, co jsem mu napsala ja...proste v jednom mailu jsem ho vychvalovala a tak...<-to bylo v mailu, kterej uz nemam, tak ho sem nemuzu dat...potom jsem mu jako PS napsala: Ze jen chci vedet jestli to neni nejaky namysleny typek, co kasle na sve fanynky...at mi rosím dokaze ze takovy neni... *13* *13* *9* *7* tak a asi mi fakt chtel dokazat ze neni takovy, tak mi odepsal....pockej zkopiruju to z mailu...ááá co to je? mam vymazane zpravy!!!??*5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *10* no tak ti to oppisu...rikal, ze casem napise vsem, ale nemuze to pry delat porad, protoze to by nedelal nic jineho, zejo...atd. atd...ale diky, kazdpadne, tesi me to......Matej *4*
  • prosba

    ahoj holky muzete mi prosim napsat to cislo na mobil na mateje stropnickyho prosiiiiim a taky ten e-mail prooooosiiiiim *14* *14*
    • Re: prosba

      ten mail je tenhle:matstrop@volny.cz
    • wendy.94941

      Re: prosba

      k tomu cislu na mobil...: kdyz mu ty dve holky napsaly na mobil a on si ho radeji z tech jeho stranek smazal, asi to nejspis znamena, ze nechce aby mu nekdo psal....na mobil by mi to taky nebylo zrovna nejprijemnejsi...jo a jetli chces ten mail, tak pro to neco udelej...hledej po internetu....kdby sme ho my vsechny co jsme tady nekomu davaly, tak za chvili Matejovi bude chodit 1000 mailu denne... *13* *13* *13*
      • ferrerrka

        Re: Re: prosba

        to jo..souhlasim..ten mobil to je fakt nevhodny,ale ten mail stopro najdes neboj:)
        • nika.

          Re: Re: Re: prosba

          Já jsem hledala ten e-mail,našla jsem ho během deseti vteřin a telefonní číslo bylo hned u toho *7* Ale nebojte,nehodlám ho otravovat na mobilu.
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: prosba

            fakt??no tak bud rada:)mas nouzovy vychod:)cislo:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: prosba

              to jo..on fakt odpovida:) *1* *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: prosba

              No fakt.Musíš prostě vědět jak na to. *3* A mysim že když mu napíšu mejl,tak to zas tak vadit nebude,dostatečně to okecám. *15*
  • ...

    bože já toho kluka lituju...
    • Re: ...

      proč? vždyt musel vedet, ze kdyz vezme roli v maji, tak bude mit silene fanynky ne? *14* *14*
  • Sms

    My jsem s kámoškou psaly Matějovi smsku (v srpnu) a taky nám odpovedel, ale vzápětí dal svoje telefonní číslo ze svých stránek pryč!:-D
    • Re: Sms

      a mate s kamoskou jeste jeho cislo???dyztak mi je pls posli na mail.byla bych mocinky rada *3* *14* *14* *14*
    • Re: Sms

      Protože dostával 1000 smsek denně a všechny na jedno brdo. Ani se nedivím že už mu to lezlo na nervy. A dopadne to tak, že smaže i svůj email. A budeme mít po ptákách. *9* *13* *9*
      • ferrerrka

        Re: Re: Sms

        no to jo,ale to myslim ze mame i tak:)ale nemyslim si ze ho snaze..email neni zas tak hroznej...tomu aspon kazdou minutu nevyzvani:)
    • ferrerrka

      Re: Sms

      no protoze mit tam cislo je dost riskantni *1* *1* *1* *1*
  • tery01

    Místo natáčenííí

    jooo jsem se vás chtela zeptat,jestli náhodou nekdo nevíte,na jakém místě se máj natáčel.Já to hledala všude a nikde sem to nenasla *9* *9* *9*
    • nika.

      Re: Místo natáčenííí

      Vim akorát že ta křížová cesta před kostelem a ten kostel byl v Jiřetíně pod Jedlovou-severní Čechy.
      • Re: Re: Místo natáčenííí

        Jo tak místo sem zjistila trochu přesnějš ty kopečky jsou Koozí Vršky a má to bejt myslim kopec Brnik u vesnice Charvátce směrem k Libčevsi
    • ferrerrka

      Re: Místo natáčenííí

      mno me by to taky celkem zajimalo..hledala jsem a taky sem nenasla:)
      • tery01

        Re: Re: Místo natáčenííí

        právě no...ani na tech oficiálních stránkách to nééénííí *9* *9* *9*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Místo natáčenííí

          jj ja vim ja se tam taky koukala a neni to tam:)
          • Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

            no co vim tak se máj natáčel u Libčevse přesnějš myslim u vesnice Charváce a ty kopce Kozí něco... Všechno je u Loun v Ústeckym kraji
            • Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              Hezky :D .. Louny jsou kousek odemě :DD ..
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              tak nad tim uvazuju:):):) *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: Místo natáčenííí

              jeee tak to moc dekuju:)asi si udelam vylet *1*
  • makca.m

    e-mail

    děvčáátka...dostala sem od matyho emaailll *3* *3* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4* *8* *3*
    • wendy.94941

      Re: taky jsem dostala e-mail

      ale to už bylo ve čtvrtek!! nechtěla jsem se tady s tím chlubit, protože mi to přišlo SAKRA blbý a taky by mu vsichni hned zacali psat....a to by bylo taky sakra blbý! *13* *13* *13* *9* *9* *10* já jsem si ten mail nijak nevynucovala...prostě jsem mu napsala a šup....asi chtěl dokázat že nekašle na fanynky...ale divím se teda, že Michelinovi, která mu psala dřív než já ještě neodepsal....asi jsem vzala lepší slovo... *1* *1* *1* *14* *14*
      • makca.m

        Re: Re: taky jsem dostala e-mail

        tj..ale já z toho mněla takovou radost že sem o tom musea řííct... *1* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

          když jsem přišla na mail a zjitil jsem že mi napsal, tak jsem začala uplně brečet a uplně sem se cela klepala a chodila po pokojia furt jsem rikala: ne to neni pravda...on mi nenapsal...ne to neni mozny..pak jsem si cela ubrecena sedla a cetla si to...musela jsem si to číst několikrát, protože jsem tomu nemohla pořád uvěřit... *9* *13* *13* *7* ale každopádně jsem v tu chvíli byla nejštastnějsší člověk na světě! *15* *4*
          • Re: Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

            Nemááte jehoo meil ? :)Prosím kdyžtak ho pošlete na muj meil :)
          • Re: Re: Re: Re: taky jsem dostala e-mail

            tak to ti verim....me kdyz poprve napsal tak sem tomu taky porad nemohla verit *3*
    • Re: e-mail

      opravdu? no nééé! já taky!!! *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: e-mail

        tak ja se pridavam *1* *1* *1*
    • tery01

      Re: e-mail

      coze?coze?coze? *1* *1* *1* teeeda jakypak??? *3* *3* *3*
      • makca.m

        Re: Re: e-mail

        aleee..niic...stejně sem si te mail musela vyškemrat *3* *3* ..ale to není pro mně probléém..obávám se ale že tem mail byl poslední... *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
        • tery01

          Re: Re: Re: e-mail

          teeeda...se mas *3* napsal ti aspon ahoj nebo tak neco??? *3* *4*
          • makca.m

            Re: Re: Re: Re: e-mail

            Jo napsal :čau..vážím si tvojí podpory a že mi píšeš,ale nemám moc času protože mám hodně jiných věcí na práci..dík moc,měj se fajn matěj....nějak tak to bylo...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              co neco???
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              alespon ze neco *3* *4*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              jen se priznej:)mimochodem o tom ze si neodolatelna vazne nepochybuju:) *1* *1*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              aaale nijáák to víte já sem tak neodolatelná že i na našeho matyho to bylo moc *3* *3* *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: e-mail

              a jak sis ho prosim te vynutila???ze si napsala ze sis ho vynutila:)
  • nika.

    ------

    Hele holky,vy co jste dělaly ty videa,chtěla bych se vás zeptat,jakej program na to používáte?dík *4*
    • wendy.94941

      Re: ------

      děláme je obyčejně ve WINDOWS MOVIE MAKERu! má to každý počítač!!...teda myslím! *3* *9*
      • nika.

        Re: Re: ------

        Tak dík.To má asi každej počítač kromě mýho *1*
  • Best

    *14* *14* Vilékm alias Martin Stropnický...no teda jako ta Jarmila je nána jenom kvůli ní ho dopadli jinak by zdrhl s kumpánama a byl na živu...já bych to nedokázala vyspat se sjeho tátou já bych šla za ním když ho miluju a taky že miluju mno jako je to nána ale Matěj stropnický je jako ViLéM i jako Matěj FaKT BeSt *14* *14*
  • hjk

    tak muj nazor je ze matej je jednim z mala politiku kteri se drzi svyho presvedceni a nemeni nazory podle situace. teda doufam. v dnesni dobe je to uz vazne vzacnost. nekdy kdyz vidim situaci na nasi politicke scene tak se musim smat ikdyz je to spis k placi. nerikam ze souhlasim s nazory SZ ale muj nazor je potreba vic mladych lidi v politice protoze zmena uz je nezbytna...
    • ferrerrka

      Re: hjk

      jj uplna pravda!!! *1* *1* *1*
    • emo.cindarella

      Re: hjk

      úplně s tebou souhlasím... *1*
  • mimi.for.love

    :-)

    fakt sexy kluk *3*
    • wendy.94941

      Re: :-)

      jak sexy??! *9* super sexy krásný zelenáč!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit