Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelin12

    zamyšlení...3

    Ježiši..už zase se mi chce brečet...ale s tou krutou realitou se prostě musím nějakým způsobem smířit...ještě sice nevím jak, ale budu muset...budu sem dál psát a možná některé ty komentáře budou trhlé, ale to neřešte *3* teď už jenom utřu slzy z podlahy a budu pevně doufat, že si o mě nemyslí nikdo nic špatného...to je sice nemůžné, protože každý má svůj vlastní názor, ale i tak *4* Jinak ještě Maty: děkuju za to, že jsi!!!
    • ferrerrka

      Re: zamyšlení...3

      aHOJKY:)hele kuli matymu vubec nebrec:)..vis toti az to fakt nestoji a neztracej zase cas tim ze si budes myslet ze kdyz te uvidi tak se do tebe zamiluje:)vis on ma tolik fanynek ze ON je ten kdo si muze vybïrat:)treba je tady nekdo kdo s nim jednou bude,ale tim ty se netrap:)proste jen bud rada ze ma tolik uspechu a ze se ma dobre...a netrap se..opravdu...vis..ja ho mam taky moc rada ale on urcite nenidokonalej a myslim ze tvoje slzy si nezaslouzi:)
      • nika.

        Re: Re: zamyšlení...3

        Já s tebou úplně souhlasim.Dřív jsem taky bláznila z některej mejch idolů a byly to zbytečný depky.Teď už jsem to pochopila a dokážu bejt celkem normální fanynka.Ale holky nebojte,stejně jsem magor a už se s tim netajim... *3* *1* *1* *15*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zamyšlení...3

          to jo..ja jsem v tech 14,15 taky byla magor a myslela jsem si ze se s myma idolame potkam atd,ale nema to cenu ted uz jsem sporadana fanynka a jsem spokojena:)
      • michelin12

        Re: Re: zamyšlení...3

        však já nedoufám, že se do mě zamiluje...jenom je prostě strašně krásnej...nikdo není úplně dokonalý...
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zamyšlení...3

          ja vim..ale netrap se:)
  • michelin12

    zamyšlení...2

    Prostě je to jen hluboké pobláznění..
    Vím, že možnost potkat ho je asi 10 : 100 a to ještě, kdybych bydlela v Praze, ale alespoň nějaká šance tady přece jen ještě září. Nikdo neví, jaký je jeho osud..třeba je tady mezi námi jeho budoucí manželka a nebo taky ne...je to prostě všechno jen o tom osudu...pozitivní zpráva je ta, že si v tom osudu můžeme pomoct. Jestli ho někdy uvidím a podívám se mu přímo do těch jeho nádherně hnědých očí, pro které mám velkou slabost a uvidím ten úsměv směřovaný na mě...prostě to bude zážitek...někomu to příjde k smíchu, ale přesně tohle se mi už jednou stalo..až na to, že nešlo o žádnou celebritu...ale totady nebudu rozebírat..Jo a Maty...jestli máš teď někdy narozky, tak ti přeju všechno nej a aby se ti splnilo všechno, co si přeješ a aby ses tady z nás nezbláznil..to bychom velmi nerady *3* !!! Doufám, že se mi můj sen splní...
    • wendy.94941

      Re: zamyšlení...2

      míšo!!! 10: 100 to je kravina....ty jsi jedna a ne deset. ta desítka co tam máš seš ty a ta stovka jsou lidi, mezi kterýma je maťej...takže on bdlí v Praze, tak by tam mělo být 1(jako ty): 1000 000(lidi v praze) OK?? *3*
      • michelin12

        Re: Re: zamyšlení...2

        já to myslím jako 10% ze 100%
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: zamyšlení...2

          tak tam piš 10% ze 100% a ne 10:100...to je totiž uplně něco jiného *13*
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: zamyšlení...2

            O.K *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zamyšlení...2

              no na procenta bych to nepocitala:)je to hlavne o stesti:)
      • ferrerrka

        Re: Re: zamyšlení...2

        to si nemyslim:)praha sice neni nejak velky mesto,ale kdyz vyhledavas nejakyho cloveka tak ho stejne vetsinou nepotkas:)myslim ze mozna mame vetsi sanci,ale ne o tolik:)
  • michelin12

    zamyšlení...

    No teď mě napadá...jestli sem Maty někdy chodí, tak nechci, aby si o mě myslel něco špatného..to ne..nechci, aby si říkal: co to je za blbečka s přezdívkou Michelin12...to by mě fakt mrzelo a jak teď tak přemýšlím...to, co jsem tady předtím psala je výplod mé poblázněné hlavy...Když jsem Matěje poprvé viděla na obálce TVmagazínu, ani ve snu by mě nenapadlo, že kvůli tomuhle člověku budu jednou brečet v kině *7* *9* A nikdy jsem sem nenapsala, že ho miluju...to samozřejmě nemůžu říkat o někom, koho neznám jinak, než z filmového plátna nebo televize...Ten problém je v tom, že je až přehnandě krásný a sympatický a vyzařuje z něj něco magického, co mě nutí psát sem tohle...
  • nika.

    vzkaz

    To já teda doufám že sem Matěj nikdy nepřijde a nepřečte si to.nevim jsetli by byl zrovna šťastnej z některých výlevů,myslim že by ho to spíš odradilo.Kdybych mu mohla něco vzkázat tak tohle:v Máji si hrál naprosto úžasně a taky tak vypadal!A jinak vypadáš fakt sympaticky takže přeju úspěch i ve všech ostatních činnostech co budeš dělat ať je to politika nebo cokoli jinýho..
    Takže takhle.Je to můj názor,každej může mít jakej chce...
    • ferrerrka

      Re: vzkaz

      Mno myslim že sem asi nechodi a jestli mu chcete neco vzkazat tak mu proste napiste:):):)
  • emo.cindarella

    Mrzí mě....

    Je celkem jasné, že ho nikdy nepotkám a i kdyby... co by se tak asi stalo? Je to pro mě jedinečná osobnost, nejen vzhledem, ale taky svým chováním a vystupováním.
  • makca.m

    pro matrinnu,mmm

    no holky tady šílej..mě je sice jen 13,alecelkem chápu to co sem tam psala..já to tak prostě beru..a i kdyby stejně mám nulovou šanci že ho někdy budu znát osobně...takže Makča.M
  • nwm

    holky wertemi taky sem si myslela jistli potkam meteje ze omdlim ale jenom sem proste na nej normalne koukala a on se na me smal a koukali sme si do oci!byl to tak krasnej pocit wertemi *14* *14* *14* !Mmiluju te Maty a fandim strane zelenych *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: nwm

      mno myslim ze ti tady vsichni strasne závidíme:)ALE JA TI TO MOC PREJU:)
    • michelin12

      Re: nwm

      C-C-C-C-COOO??? On se na tebe smál?? Hej..já bych se složila...*9* *9* ale...snad bych se ovládla...ale když říkáš..DO OČÍ.to bych se asi zbláznila
  • nwm

    na beckua asi we tri hodiny *14*
  • tery01

    narozeniny:)

    at je to kdy chce,kazdopadne mateji, vsechno nej k tvym narozkam *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: narozeniny:)

      JJ ja se přidávám:¨)vsechno nej *1*
  • mmm

    me se matej taky libi jinak bych tady nebyla ale jen me pripadne ze nektere prispevky jsou az moc prehnany. Makca.m to napsala celkem rozumne. jinak je mi 23 a mam dve mele holcicky tak asi i mozna proto uz tak nesilim jak kdysi z leonarda di capria. tak se omlouvam VSEM ZAMILOVANYM FANYNKAM silejte dal
    • michelin12

      Re: mmm

      to ŠÍLEJTE DÁL se mi celkem zamlouvá *1*
    • nika.

      Re: mmm

      Hele,mně je sice 14,Matěj(Vilém) mi připadá mockrásnej a je to můj oblíbenec,ale taky mi připadá,e některé příspěvky jsou přehnaný(sorry holky).Bylo by mi trapný tu psát komentáře typu ách miluju tě apod.(no jo,opravdu se upřímně omlouvám,děvčata)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit