Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy.94941

    wendy

    VY JDETE ZEMÍ?? MÁ CESTA VEDE METREM!!!....snad ho tam někde potkám....jo asi už bych si od toho psaní měla dát pauzu co??? ale když mě tak strašně baví ho řešit... *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14*dobře napíšu až zítra.... *4* už se nemůžu dočkat zítřka... *4*
  • wendy.94941

    sexy mikina!!!!

    přejdu na zelenou!! *1* *1* až půjdu nakupovat nějaký oblečení, tak za prvé: půjdu do H&Mka, protože jedna holka tady psala že ho tam potkala
    za druhé: budu si kupovat zelené věci na důkaz víry ve Starnu zelených *1* *1*
    a za třetí.....: mmmm.....jo a nechám si na nějakou zelenou mikinu vytisknout Matěje s logem SZ!!! wooooow to bude sexy mikina!!!! *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • wendy.94941

    podoba!

    díváte se na Ordinaci v růžové zahradě?? víte jak je tam ta Anička Frintová....?
    ona je asi něco do rodiny s Matym!!! jmenuje se Anna Stropnická a jemu podobná tím nosíkem a pusou!!! ta se má!! to na ní musí asi kluci letět když je na Matyho tak podobná!!! protože když je někdo podobenj na Matěje, tak je fakt dost hezkej... *1* *1* *1*
    • Re: podoba!

      vzdyt to je jeho sestra!!
      • wendy.94941

        karlik

        no vždyť jo!!!! ale to má dobrý!!! *1* *9*
        • Re: karlik

          má štěstí co já bych za to dala být jeho ségra!! *14*
          • michelin12

            Re: Re: karlik

            já nechci být sstra *14* *14* *14* *14* *14*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: karlik

              ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika *1*
            • makca.m

              Re: Re: Re: karlik

              a víte že já bych klidně brala být jaho ségra...stejně tak i tak nemám pravé rodiče takže je mi to fuk..
          • wendy.94941

            Re: Re: karlik

            kdyby jsi byla jeho segra, tak ti to přijde uplně normalni...muj bracha se taky libi hodne holkam, ale pride mi to normalni a me nepride bracha nejak moc hekej...xD *9* sorry Jirko... *1* *1* *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: karlik

              no ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika:)
  • wendy.94941

    chodi sem Matěj???

    mmmmm... *9* hej holky???? myslíte že se sem Matěj chodídívat???? *7* *7* mě by teda zajímalo co si o mě lidi myslí...jestli si tady čte ty naše šílený komentáře tak se asi musí hodně smát...a nebo může mít hodně dobrej pocit z toho, že má tolik fanynek.... *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • makca.m

    Makča

    i když možná bych si vedlě něho připadala jako jeho mladší ségra protože sem na něho torchu podobná...
    • lucius333

      Re: Makča

      *1* *1* *1*
  • makca.m

    Makča M.

    no jo..je pravda že kdyby nebyl slavnej tak by ho někdo třeba asi nezaregistroval...já možná kapku jo protože má dlouhý vlasy a to já u kluků (no tak u klůku, v jeho případě spíš u mladého muže..)upo zbožňuju..ale nidky nepochopim jak se někdo může zamilovat do někoho koho ani osobně nezná,holky co ste do něho poblázněné:třeba jeho vlastnosti nejsou ůpně podle vašich představ třeba by ste změnily názor jaky byste ho potkali osobně.... *3*
    • ferrerrka

      Re: Makča M.

      Alw vždyt je to jedno ne??od toho je to celebrita nebo proste herec abysme k nemu mohly vzhlizet a myslet si jak je dokonalej:) *1* *1* nic proti to nemyslim zle jenom ze urcite to nebude ideal ale co na tom:)
  • ferrerrka

    :)

    Holkám Wendy a Michelin dekuju:)musim rict ze silene zamilovanyfanynky nesnasim,ale mit tu vas dve na tomhle foru je super:)ne opravdu..myslim to vazne:)a navic..ja ve 14 taky byla takova:)proste sem vam chtela podekovat:)jo a moje kamoska je sousedka zilkovy a stropnickyho tak az ho potkam dam vam, vedet kdy a kde:D
    • tery01

      Re: :)

      *8* *8* *8* kde ze ta tvoje kamoska bydli??? *1* neee...jako teda taky bych si dala rict a bydlela vedle jeho rodicu...tedaa tatika zejo... *3* a teda zvlast jestli navstevuje casto svoji rodinku *3* *3* *3* *4*
      • ferrerrka

        Re: Re: :)

        Mno bydli na suchdole:)oni tam maj stropnickej s zilkovou a s tema miliona deti barak:)
    • wendy.94941

      Re: :)

      oooh...opravdu???? ta tvoje kamoška se má!!!! áááá...ja chci!!!! *1* *1* *1* *14*
  • RE:nwm

    A na jake trase a v kolik hodin si ho potkala?? *5*
  • nwm

    on stal a ja sedela presne welde neho.Nwm cim wonel ale krasne wonel a mel na sobe opet zelenou tentokrat salu!Je proste sexy milju ho a fandim strane zelenych *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nwm

      ty jo a kdes ho potkala?:)
  • michelin12

    Role v máji jako magnet pro fanynky

    jo a Matěji(ježiš to je tak krásněé jméno) tím že jsi vzal tu roli v Máji určitě přitáhneš mnoho fanynek na stranu zelených!!! *1* *1* fandím ti zlato!!! *1* *1* *1* x *1* *1* *4*
    • wendy.94941

      Re: Role v máji jako magnet pro fanynky

      oooh...pardon!!!! ted jsem to psala z Kámoščiného profilu...tak Role v máji jako magnet pro fanynky jsem psala JÁÁ WENDY.94941 *1* *1* *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit