Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy.94941

    wendy

    fandím straně zelených!!!!! *1* kvůli tobě Maty!!!! chjjo to je pocit...prosím hrej někde v divadle...!!! já si s tebou někdy zahraju!!! *3*
    • Re: wendy

      cha cha cha*1* když sem byla na jeho autogramiádě tak sem ho pozvala na skleničku a on semnou šel tak sme pokecali ovšem možnym (a dal mi svoje cislo) *14* *4* *14* jak ja ho miluju *14* *14*
      • Re: Re: wendy

        ON TI DAL FAKT ČÍSLO??????????NECES MI HO POSLAT NA MAIL???? *3*
      • 12meggy12

        Re: nereknu

        TY VOE TY MÁŠ DOST *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* TOS MĚ TEDA POBAVILA JICHICHICHOCH ... *1* *1* *1* *1* *1* *1* * * *1* TY SES BLBA *1* *1* *1* UPĚ *5* *1* *5* *5* *5* *5*
        • hilarynka

          Re: Re: nereknu

          Asi tak *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: wendy

      Ahojky:)hrozne se mi libi co tady pises je to stzrasne trhle roztomily:):):)to se ti matej fakt TAK STRASNE libi??? *14* *14* *14*
      • wendy.94941

        Re: Re: wendy

        xDxDjestli se mi líbí???? vždyť já jsem do něj úplně strašnej magor!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: wendy

          no jo..to vidim:)ale tak ja taky,ale asi ne tak velkej a nebo to nedavam najevo:)
    • ferrerrka

      Re: wendy

      Si vtipně šílenááá:):):) *1* *1* *1*
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE!

    tak tohle je jak se říká KUNDA JAK PRASE!! ani není možný jak on je nádhernej!!! ááááááááááááááááá
  • máj

    porad dokola si musim postet na youtube máj,je to tak krasny a tak desne romanticky az me to dohani k placi..no a uz zase brecim
    • Re: máj

      Taky brečím, když se na ten Máj koukám, jak je mi tak strašně líto těch zbytečně vyhozenejch peněz a tak pěknýho Máchova textu pro takovej filmařskej potrat.
    • ferrerrka

      Re: máj

      a to si to neviděla nebo viděla???:)
  • Anděl

    Včera jsem potkala Matěje na Andělu v HaM.Byl tam s nějakou blondýnkou. *3*
    • ferrerrka

      Re: Anděl

      CO????ty si ho potkala???? *14*
      • Re: Re: Anděl

        Jo byla jsem nakupovat v HaMku něco jsem si vybírala a pak jsem si ho všimla jak odcházel z toho obchodu.Prošel okolo mě.
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Anděl

          Se máš:)to je hustýýý:):):)
  • tery01

    soundtrack

    tak hned po ferrerrce sem si teda koupila ten soundtrack *14* a teda fakt super *3* uz ho mam poslechlej asi trikrat *4* a doporucuju *4* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: soundtrack

      Jj ja to řikala:)je super..mě osobně stačí jen ta hudba a jsem dojatá:)třeba ta z té popravy,tak z toho uplně nemůžu:)
      • tery01

        Re: Re: soundtrack

        vid?!?!?!? *1* takovy dycky to tuc tuc tuc jak ho tam chudinku lamou na tom kruhu,to vidim uplne pred sebou *9* ale jinac je to fakt moc hezky *3*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: soundtrack

          jj PŘENĚ!!! přesně to tuc tuc sem myslela:)sem z toho naměko jen když to slyši z toho cd:):):)sme blazni co???:Dale když ona ta hudba je vážně skvělá:)jo a to sem se tě chtěla zeptat...myslim že je to sedmá písnička..ta v tom filmu vůbec nebyla ne???
          • tery01

            Re: Re: Re: Re: soundtrack

            no nad tim sem prave taky premyslela,ale ja myslim ze je to bud ta jak zpivali v tom kostele ale jaksi jinak zhudebnena nebo je to ta jak sli a litali jim ty klobouci *7* no ale newím newím..nebo z toho mozna pouzili jenom tu melodii *5* v kazdem pripade je taky hezka *1* *14* *3* *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno ja si ten soundtrack taky poustim casto..a film o filmu sem si nahrala takze se na nej muzu podivat kdykoliv:)a ted teda jak byl ten sjezd zelenejch tak se se na tu televizi taky teda vyjimecne divala:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              no takovej pocit bych teda chtela mit taky fakt ze jo :)ale ja sem z toho tak zblbla ze vzdycky kdyz prijdu domu ze skoly ,prvni co udelam je ze si pustim soundtrack:)a pravidelne sleduji ct2,kdyby tam nahodou byl trailer...pravidelne pozoruju zpravy a takovy ty politicky porady ,zasejc kdyby tam byl nahodou matej:)ale dobra zprava je ze mne cim dal vic zacina zajimat a bavit politika ,i kdyz se nekdy divim ze zrooovna MNE a zrooovna POLITIKA *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              mno jo,ale to je jedno:)´ja bych se na to koukala porad,ale musim se drzet:)chci z toho mit jednou takovej poict jako poprve proste no:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              *1* *1* *1* jisteee *1* no tak jasny vid *3* a to si jeste predstavte,ze se to nejspis vazne stalo pred ja nevím kolika lety?!?!? *7*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno ale me teda uprimne taky pekne nastvalo ze ta jarmila na konci nic neudelala a on tam chudak trpel:):):)ale jeste to neni tak hrozny..mno my na to mame jit se tridou taky,ale ja uz na to nepujdu,protoze uz bych na to sla taky potreti a ja si to pak chci koupit na dyvku a nechci se toho ehm..prekoukat..klidne bych na to sla,ale uz by to nebylo takovy..chci to ted zase dlouho nevidet abych se na to pak mohla podivat a abych z toho mela pocit jako kdyz sem to videla poprvy:)chapes vid ???*1* *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              noooooooo ja si taky myslim ,ze jeste nejsme v tom stadiu kdy jecime na jarmilu pres cely sal ze je svine *1* ale tak co neni muze byt,zrovna pristi tyden jdeme se tridama na *14* máj *14* teda ja kdyz sem to zjistila ,ze je ucitelka pro abysme do toho kina sli,ja myslela ze mne omejou *4* ja mam takovou radost *14* a to du na to uz potreti *1* *1* *14* *14* *14*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              No taky si řikám že sme švihlý,ale když to tady tak pozoruju tak na tom ještě nejsme tak hrozně:):):) *1* *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              no kraaaaaaaasná uplne krááásna *1* *14* *3* ale koukam ,my se tady rozplyvame nad tuc tuc *1* a wendy tady malem umira laskou nad matejem *1* *14* *14* *14* ale jako ja ho potkat nekde v tramvaji nebo v hmku *14* *14* *14* *1*a jeste ho nenapadne ocuchavat *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno možná:)já myslim teda že tam nebyla ale možná někde jo no..ale já myslim že ne:)ale ta z tý popravy je prostě dokonalá vid???
  • ferrerrka

    klip...

    Ahoj tynalinko..jen jsem se tě chtěla zeptat, kde si sehnala ten klip-Premiéra Máje,protože bych se na něj ráda podívala, ale nejde mi přehrát:)díky:)
    • Re: klip...

      někde na Streamu ale je to i zde: http://video.super.cz/video/131607- stropnicky-synovi-zavidi-ze-by-erot icke-sceny-v-maji/24/1

      případn ě vymazat mezery
      • ferrerrka

        Re: Re: klip...

        jj díky:)našla jsem to a skoukla:)
  • nika.

    prosba

    Prošvihla jsem film o filmu Máj.Prosim ozvěte se kdo to má nahraný...dík
    • ferrerrka

      Re: prosba

      Ahoj:)ja jsem si to nahravala na kazetu:)
  • věk

    Zdravím, nikde nemůžu najít přesné datum narození pana Stropnického, nevíte někdo, kolikátého se narodil? Děkuji
    • ferrerrka

      Re: věk

      Mno nevim,ale můžeš mu napsat a zeptat se ho:)
    • Re: věk

      Kdo ví? Ach...žádný neví... *1* prostě teď někdy...vždyť to není důležité *3*
  • soundtrack MÁJ

    Asi už jste zaregistrovali - vyšel soundtrack k Máji. Podle mě jsou instrumentální kousky povedený, zpěv už mi tak nesedí...ukázky z alba zde:
    https://www.i-legalne.cz/jnp/ cz/obchod/album/M-MAJ-Maj_Soundtrac k.html
    • Re: soundtrack MÁJ

      NEZAPOMÍNEJTE PAK V ODKAZU VYMAZAT MEZERY
      • ferrerrka

        Re: Re: soundtrack MÁJ

        jj ja si ten soundtrack dneska koupila a zrovna du na nej:)
        • Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

          Můžu se zeptat, kolik stojí?:)
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

            je jich tam 24:)je to uzasnýý:):):)a ja ho kupovala v bontonlandu a stal me 299:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              tak neboj:)urcite penize brzo sezenes..299 za cd jeste neni tak moc:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              To věřim, škoda, že nemám penízky....:(
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              jj vyraž:)je fakt krásnej:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

              jeee no tak to asi zitra vyrazim na nakupy *4* *14* *14* *14*
        • tery01

          Re: Re: Re: soundtrack MÁJ

          jeee soundtrack tak ten je v mym seznamu za knizkou a filmem :) je tam hodne pisnicek??? *4*
  • Bill?

    Tak včera jsem konečně shlédla Máj. Jako fakt povedené. Jen mě zajímalo kdo je ten Matěj Stropnicky. No hezkej po tátovi rozhodne je. A inteligencí určitě oplývá. No a každopádně konečně je v té politice na co koukat. *1* Jen mi Matěj s jeho krásnýma vlasama připonína Billa Kaulitze nebo jak se to čuně malé jmenuje. *15* Ja taky se mi líbí to o co se snaží. A že umí říci svůj názor.
    • Re: Bill?

      Jo, má fakt krásný černý vlasy a černý oči. A navíc je ještě tak chytrej a šikovnej a ví a umí *4* *3* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit