Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucius333

    film o filmu

    Ahojky! Chtěla bych někoho poprosit, jestli by nesehnal Máj - film o filmu. Hodně to teď je na ČT a CSfilm, ale nemůžu to najít na netu *9*. Nenašel by někdo odkaz? *4* děkuju
    • Re: film o filmu

      Film o filmu neseženeš dřív na netu dokud nebude Máj v TV. Takže si dlouho počkáš, navíc teď ho dávali v TV asi 4x...snad ti bude útěchou rozhovor s Matějem: http://www.ceskatelevize.cz/program /10168393991-06.09.2008-15:40-1.htm l?deid=2567

      NEZAPOMÍNEJTE PAK V ODKAZU VYMAZAT MEZERY
      • lucius333

        Re: Re: film o filmu

        Díky moc *4*
  • vstup do SZ

    k ferrerrce a Terezii: děkuju za podporu, ale soudit ze dvou nebo tří vět, které jsem tu napsala? Připomíná mi to otázku na MS, zda-li by měly fanynky po Máji začít volit SZ. Jeho odpověď: Přece mě někdo nebude volit podle tváře ve filmu, to by lidé nalítli jako panu předsedovi na plakát. A moje: Ve čtvrtek vyplním přihlášku, ale ještě dlouho budu ve fázi rozkoukávání a učení se *3*. Budu jen ráda, když Vás do budoucna moje práce osloví, zatím je to ale hodně předčasné. Soustřeďte se spíš na podporu Matěje a jeho okolí s cílem obnovit demokracii v SZ. Každopádně díky. *3*
    • ferrerrka

      Re: vstup do SZ

      jj ja vim,ale proste ti fandim:)myslim ze mladych lidi v politice by melo bejt vic protoze vsechno musi dostavat nadech moderniho sveta no:)
  • bystrý postřeh

    Jeden z bystrých postřehů ze sjezdu v Teplicích:

    "Dobří, inspirativní řečníci typu Matěje Stropnického nebo Stanislava Pence se kvůli neúprosnému tlaku času prakticky nedostanou ke slovu."

    (http://svehla.blog.resp ekt.cz/c/49024/Bursikuv-promazany-h lasovaci-stroj.html)
  • video

    minivideo z premiéry Máje v sekci videoklipů *3*
  • odvaha a čistota

    Už to tu bylo trochu naznačeno - Matěji Stropnickému nejvíce sluší to, že odvážně čelí takové špíně, jaká se například odehrála tenhle víkend v Teplicích. Ač se může zdát, že Burík vítězí na plné čáře, ve skutečnosti se zvedá kredit M.S... Čistých politiků je totiž opravdu dost
    málo. Bursík nemá vůbec být na co hrdý - být zvolen křivou cestou a likvidovat opozici místo toho, aby jejím radám naslouchal - to není moc odvážné, ale zbabělé...
    • ferrerrka

      Re: odvaha a čistota

      to co se talo je hnusny:(a mrzí mě to,ale věřim,že to Matějovi vyjde:)a tynalinko tobě taky věřim,ptz jestli ty vstoupis do SZ tak tě budu podporovat:Di s tvýma názorama s kterýma se stotožnuju uplně nejvíc:)
  • Bude líp

    Bursík + Jacques a jejich parta si vyjednali narychlo delegáty, kteří je zvolili. Teď se cítěj jako hrdinové, ale copak nemaj svědomí??? To teda není moc hrdinský nechat se tak trochu "uměle" zvolit. Ale všechno zlý je vždycky k něčemu dobrý *3* Bude líp *3* Chce to vytrvalost *3*
  • aktualita

    Nebudu sprostá ale věcná...došlo k odvolání 1/3 RR, jedním z odvolaných je místopředseda RR Matěj Stropnický...taky jsem dostala třídní důtku, když jsem neměla stejný názor jako třídní...
    • Re: aktualita

      To si děláš srandu ne? to to s demokracií v naší zemi jde opravdu z kopce, když i profesoři zakazují studentům říkat svoje názory. Baba jedna *16* Ale fandím ti, taky se nebojím říkat svoje názory i když s tím mívám často problémy. A Matějovi fandím, věřím že s Kuchtovou vytvoří silnou opozici a převálcuje tu Bursíkovu ligu. Že si ty řadoví poslanci tohle nechají líbit. P.S. Taky přemýšlím o vstupu do politiky, ostatně to studuju na vysoký. Zatím páčko a drž se *3*
    • Re: aktualita

      Bursík už je docela starej a proto toho chce ještě narychlo hodně stihnout *9* Matěj S. má toho naopak ještě hodně před sebou *5*
    • Re: aktualita

      Co to znamená? Odkud ho odvolali? Proč?
      • Re: Re: aktualita

        Aha...ty budeš asi Vilémovka...prostě odvolali a věř mi, lepší nevědět!!!dělal místopředsedu Republikové radě, velice zodpovědě a dobře...poprava v Máji byla nádherná, zato ta v Teplicích...
        • Re: Re: Re: aktualita

          Nemam ráda škatulkování, Vilém se mi sice líbil, ale vim, že Matěj je velice chytrý a schopný člověk. Bohužel se ale v politice nevyznám, vůbec. Budeš tak hodná a vysvětlíš mi co to pro matěje znamená a jaký má možnosti nebo tak? děkuju :)
          • Re: Re: Re: Re: aktualita

            Nemyslela jsem to zle. Podle mě ten, kdo tu píše, buď zná Matěje jako politika nebo jako Viléma. Promiň. Pro Matěje to znamená, že byl odvolán z celkem významné pozice, protože RR je nejvyšší orgán mezi sjezdy. Mandát by mu vypršel v únoru. Zůstává členem a delegátem SZ, zastupitelem SZ a novinářem. Možnosti Matěje a toho proudu názorově jemu blízkému jsou podle mě dále minimální, protože to, že sjezd, delegáti dovolili omezit si demokracii, tak těžko soudit, co bude dál...každopádně Matěj se má nejvíc za novináře a s tím nebude problém. A za sebe si troufám tvrdit, že jeho čas v politice přijde...ovšem asi nejdřív než vyhoří Potěmkinovy vesnice...moji podporu má stoprocentně a hodně vážně uvažuju o vstupu do SZ!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: aktualita

              To je v pohodě, nemusíš se omlouvat!!!!!!!:)) Děkuju za vysvětlení, budeme držet Matějovi palce! Jj, měla bys to zkusit (s tim vstupem do SZ!;))
  • obdoba SZ

    Jestli my nebudeme rozštěpené - jedno křídlo milující Viléma a druhé Matěje...ten by se tu musel cítit jako doma *1* já volím Matěje politika *8*
    • Re: obdoba SZ

      Já volím Matěje Stropnického, který zvárnil (výborně) Viléma ve filmu F.A Brabce - Máj :)
      • Re: Re: obdoba SZ

        procedurální nebo technická!!!buď je to Matěj nebo Vilém...nechávám hlasovat o této námitce *1* *1* *1* tak a teď některá dejte návrh na ukončení debaty *1*
        • Re: Re: Re: obdoba SZ

          Jen jestli není Tynalina Vilém... *5*
          Ale jinak je samozřejmě Matěj stokrát lepší než Vilém! Matěj má totiž kromě tý hezký tváře ještě taky asi hodně vysoký IQ a je schopnej...
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

            Mno je to tak,ale já souhlasim s tim jak to řekla jewel:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

              Mno mě se ten sjezd taky moc libi:)ale ja opravdu souhlasim s jewel:)a tobe se tynalinko omlouvam *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: obdoba SZ

              ale jednací řád tohle neumožňuje, přečtěte si stanovy!!! *8* *1* máme to tu krásnej sjezd *1*
    • ferrerrka

      Re: obdoba SZ

      Mno chci ti říct, že jsem četla všechny tvoje příspěvky,ale ten nejlepší u kterého sem se zasmála je ten poslední:):):)je to super:)a myslím,že když už si nakousla že se budeme dělit..tak ano,myslím,že se budeme dělit:)
  • co to..?

    Proboha kde jsem se to ocitla? To je pořád Maťeji miluju tě... Já myslela, že si s někym popovídám o radaru a politice. O ekologii.. Ale tady si připadám jak na stránkách nějakýho dívčího časopisu... Matěj Sropnický je podle mě hrozně hlubokej člověk, se kterym mám dost společných názorů a určitě by mě moc zajímal jeho názor na spoustu věcí, co se dějou ve světě... Ale tady jste z něj udělali modela... Přesně toho klasického idola... Přesně to, co doufám že není... Vůbec nechápu smysl existence této stránky.. Nemyslim to špatně... Jen mě to tu prostě překvapilo..
    • ferrerrka

      Re: co to..?

      Ne..ja souhlasim...je to takovy divny...já sice v politice žádnej expert nejsem,ale myslim si,že má za sebou mnohem víc než jen Máj,kde samozřejmě byl úžasnej,amě se tam taky líbil,ale má i jiný plusy:)
    • tery01

      Re: co to..?

      no tak ja nemyslim ze tu sou vsichni lidi jenom proto ze mateje milujou *9* kdyby si se normalne zeptala na neco ja newim o radaru bo cos to rikala tak myslim ze by ti nekdo normalne odepsal ,ale ty hned zeho vsichni jenom ,,milujou,,me se treba matej taky libi ale taky si myslim ,ze je dobrej v politice a souhlasim s jeho nazorama na urcity veci takze bejt matej tak mi neni zas tak blby ze se nekomu libim a este obdivujou to co delam,a hlavne je ted tepr tyden v kine maj takze by asi bylo docela blby kdyby se o nem bud nepsalo nebo se nekomu nelibil takze asi tak no *9* *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: co to..?

        JJ jak už jsem psala...souhlasim..máš pravdu..Máj je krásnej a bylo by divný kdyby se tady nikdo nad Vilémem nerozplýval:)
  • fotky

    Ty dvě "nové" fotky už jsou na začátku databáze. Takže tu je duplicita. Admin by to mohl pročistit anebo kontrolovat než něco pustí... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit