Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelin12

    Můj názor na Jarmilu

    Takže jsem dospěla k názoru, že Jarmila ve filmu byla úplně nemyslící a nerozhodná osoba... *16* *16* Jasně..p.uč. nám dneska o volné vysvětlovala, že v tehdejší době musela být holka zabezpečená a najít si chlapa, se kterým si to zajistí..no jo..to bych chápala...jenom nechápu, proč si teda nabrnkla Viléma, když věděla, že jí asi bude líp s otcem...no jo..neuměla se rozhodnout.. *7* *7* P.uč. říkala, že kdyby si vybrala Viléma, tak to má těžké, protože on je lupič a má jednu nohu v kriminále a můžou ho klidně kdykoliv pověsit...Došla jsem k názoru, který zní: NO A CO?? I kdybych s ním měla být jen jeden den a ten další ho popravili!! Prostě uteču s ním, protože ho miluju?? Nezajímám se o to, co se mnou bude, jestli ho zabijou...musím věřit, že se to nestane! A i kdyby, tak si přece můžu potom najít nějakou tu zajišťovací službu...Hlavně že bych věděla, že jsem mohla být s ním až do poslední chvíle a nelitovat, že jsem se kdysi rozhodla jinak...Jarmilo...v příštím životě se rozhodni, nebo to dopadne tak, že zase nebudeš mít nikoho a ostatní budou kvůli tobě trpět *16* !!
    • emo.cindarella

      Re: Můj názor na Jarmilu

      myslím, že máš pravdu... utéct a být šťastná... to by bylo krásné, ale dosti nereálné. Ona mu v podstatě nic neslíbila, prtože byla němá...on si to jaksi domyslel. Myslím si že v filkmu byla z Jarmily uděláná zbytečně moc kur... doopravdy v té básni s tím otcem nic neměla. To byla opravdová láska. Kdyby Vilém vypadal jako matěj nerozmýšlella bych se. Vlastně ani kdyby nevypadal přesně jako on vybrala byhc si jeho. Starý usedlý dědek? tak to fakt ne... raději mladý nebezpečný rebel *14*
      • michelin12

        Re: Re: Můj názor na Jarmilu

        ona nebyla němá..ona mu to neslíbila, pač se nemohla rozhodnout kterého...a je to reálné..proč by nebylo..
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

          Kdyby nebyla němá, tak proč si odpověděl sám?
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

            ale nebyla nema:)dyt v tom film o filmu ten brabec rikal ze jarmile nedal dialog schvalne aby to bylo zajimevejsi protze ona ho napotrebuje...ze vsechno vyjadri mimikou,placem,smichem a tak:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

              to asi jo..ale mozna ze s tim schiffnerem byla tak dlouho ze uz ho proste mela tak rada ze se najednou nedozala rozhodnout..mi to mame jednoduchy..maty se nam libi tak hned vime po kom bysme skocily:)
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: Můj názor na Jarmilu

              stejnak to byla nějaká....no to si domyslete podle sebe...prostě nechápu tohle...tak hele...kdyby Viléma milovala tak uteče s ním a vykašle se na živobytí...jenomže ne...ona se prostě nedokáže rozhodnout a myslí jenom na to,aby se měla dobře a aby ji někdo živil a nebere ohledy na ty, co jí milují.... *9* *9* *9* Shiffner a Vilém byli oba dva chudáci... *9* *9* *9* *9*...
  • Béééééééééé

    já brečela jako želva *9* *9*
  • video

    teda wendy tak to smekam opravdu se ti to povedlo jen tak dal a mozna tvoje jmeno uvidime nekdy v tytulcich na konci nejkeho filmu REZIE:....
  • video

    wendy, to video se ti fakt povedlo. Jen tak dál. *4*
  • suskin1

    Super!

    Vcera jsem byla na Máji.No a co dodat?Bylo to uplne super!! Matej Stropnicky tam byl fakt skvelej!! U konce jsem brecela....Ale ve snech se mi zdalo, ze jsem ho zachranila,tak aspon ze tak! =)
  • michelin12

    taky video

    no..eh..já jsem taky vyrobila video..ale asi není lepší než odwendy, protože není jenom o Matym, ale o celém filmu..tak jestli se chcete kouknout..tady:
    http://www.youtube.com/watch?v=dZ 24cyXiP5M

    A nejlepší je, že jsme s wendy ten samý den dostaly stejný nápad xDxDxD že budeme vyrábět..a to bez toho, že by jsme si o tom řekly mezi sebou..cheche..čím to je??? *1* *1*
    • tery01

      Re: taky video

      taky krasny videjko *3* *4* *3*
    • michelin12

      Re: taky video

      CHYBA!! špatný URL!!!
      tady je správné: http://www.youtube.com/watch?v=dZ24 cyXiP5M
      • michelin12

        Re: Re: taky video

        božeeee!! tak do třetice všeho dobrého!!
        http://www.youtube.com/ watch?v=dZ24cyXiP5M
        • michelin12

          Re: Re: Re: taky video

          akorát jak tam je to / watch.. tak tam musíte odstranit mezeru...je to pošahane...
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: taky video

            http://www.youtube.com/watch?v=dZ24 cyXiP5M

            že by??
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: taky video

              Me to vubec nenabehlo..zkusis mi to jeste poslat na vzkazik??diky:)
  • wendy.94941

    Video!

    no...nevíte porč sem nejde dát???? pry ma matejuv profil na starosti zrovna tynalina!! *9* *9* jo POZOR!! je to moje první video takže kdyby se vám nelíbilo, tak za to může jen a pouze moje nezkušenost....OK??? *3* *1* *1* http://www.youtube.com/watch?v=YVcEvsbzA0g
    • makca.m

      Re: Video!!!!

      hej to videjko nemá chybu je to hezzký...možná by se k němu taky hodila písnička z máj *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • tery01

      Re: Video!

      ted sem zkoukla video a fakt moooc pekny *3* *3* *3* *4* se ti povedlo *4*
      • wendy.94941

        Re: Re: Video!

        ooo děkuju! *3* *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Video!

          to video je fakt krasny..opravdu..:)
    • voxi

      Re: Video!

      ok,jen tvoje nezkušenost!!! *1*
      • wendy.94941

        Re: Re: Video!

        no jo...ale to se spraví..udu je dělat častěji a za chvíli z toho budou celovečerní trháky!!xDxD ovšem jesli Matěj vezme roli v nich *15* *15* *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
        • michelin12

          Re: Re: Re: Video!

          cheche xDxDxD!! A pozor pozor!! já v těch trhácích budu mít hlavní roli spolu s ním!! *1* *1* Ooooo díky rejžo, že jsi tak vstřícná *1* !!! A jak tě tak tnám, tak se to asi neobejde bez milostné scény že?? *14* *14* *5* *5*
  • wendy.94941

    video is ready!!

    už to mám! *14* *14* *1*
  • wendy.94941

    pridam video!!

    hej holky....ehm...asi tady brzo pridam video...dneska jsem ho cely den vyrabela a jestli se mi podari dat ho na youtube.com tak ho sem pridam...o kom si myslite ze je?? *1* *1* *1* presne tak...xD *14* *14* *14* *14* o matejovi
    • terka2

      Re: pridam video!!

      Tak to doufám že bude podařená a zábavné.. Už aby tu bylo co nejdřív aby jsme se na něho mohla podívat *3* *3*
      • wendy.94941

        Re: Re: pridam video!!

        mi moc zábavné nepříjde....brečela jsem u něj.... *9* *9* *9* to víš...já brečím i u Matějových fotek, tak proč bych se neozbrečela u videí s krásnou písničkou... *7* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
        • michelin12

          Re: Re: Re: pridam video!!

          já u toho brečela taky... *9* *9* *9* *9* *9*
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: pridam video!!

            fakt???! to je dobře!! *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              to teda:)ale me to prislo fakt krasny:)wendy..vazne smekam:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              tak aby vam to nebylo lito,ja se taky pridavam,taky sem bulela *1* *1* *1* ale koukam koukam,sme nakej urvanej fanklub *1* *1* *1* *9*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              No holky ja se pridavam:)taky sem brecela:)
  • makca.m

    njn

    tak si říkám být jeho ségra by mohlo být fajn...tak i tak stejně nemám pravé rodiče...
    • ferrerrka

      Re: njn

      to ze nemas prave rodice me mrzi,ale takl bejt treba dcerou zilkovy taky asi neni zadny terno,i kdyz to neni jeho mama:)ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika:)
      • makca.m

        Re: Re: njn

        jo no o bráchu..všechny holky po něm šílí..bych se s ním asi sem tam poprala xD..já mám totiž stejně staré bratrance jako je on tak vim jak to chodí...jak říkám já ho mám jen ráda,protože ho neznám osobně..a připadá mi jak fajn kámoš nebo brácha *4* ..hej žilková??nechcešě si mně adoptovat??mám dobrá známky sem slušná sportovně(ale to je pravda fakt..) založená..nechcete mně?? *1* *1* *1* *1* *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: njn

          Ty máš fakt dobrý nápady... *1* Ale možná by bylo lepší se nechat adpotovat od Lucie Stropnický...
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: njn

            Mno to bych radsi sla k Lucii nez k Zilkovy:):):)no ale tak rodiny bych radsi nerozebirala, protze to je dost...no..slozity tema..jak vidim chudak makca to nema lehky:(doufam ze to zvladas:)no ale kdo to ma lehky..ja treba taky moc ne a myslim ze spousta lidi tady to ma taky v rodine slozity:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: njn

              to musi byt hrozny:(i kdyz svyho tatu bych znat nemusela:(
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: njn

              jo zvládám v poho..já ani nwm kdo jsou mí biologický rodiče....njn.. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit