Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen tak dál

    :-)) holky, myslím, že tohle vaše "krásný trápení" není vůbec trapný a rozhodně si ho užívejte! MS je vážně úplně normální kluk a i když ho moc v lásce nemám, tak musím přiznat, že podle všeho nejen dobře vypadá, ale má i něco v hlavě (jako jeho spolužačka z VŠ vím o čem mluvím *3*
    • ferrerrka

      Re: Jen tak dál

      mno tak ja ymslim ze si ho uzivame dostatecne,ale znas to:)urcite se ti taky nekdo strasne nekdy libil:):):)mno ale tak ty aspon vis jakej je,tak nam muzes poreferovat:)
      • nika.

        Re: Re: Jen tak dál

        To je právě to,co už tu jednou padlo.Kdyby sme ho znali,nepřipadal by nám tak dobrej.Já si taky neumim představit,že by nějakej z mejch spolužáků hrál ve skvělym filmu a najednou bych z něj začala šílet.
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Jen tak dál

          ne to je samozrejmost ze tady nebudes o Matějovi vykladat:)to sem jen tak rekla:)nebylo by to fer,ale mas pravdü...ja myslim ze my vsichni tady tusime ze on nebude dokonalej ale dokud to nevime tak nas to netrapi chapes???no a az se stastne zadame s nejakym klukem jako ty tak myslim ze bude po matejovi:)
          • Re: Re: Re: Re: Jen tak dál

            A kdo je dokonalej? V nedokonalosti je krása... Rozhodně jsem vám nechtěla "otvírat oči" nebo tak něco...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak dál

              Ferrerrka: Já myslím, že by to bylo jako u každýho jinýho chlapa. Nejdřív by Ti všechny jeho chyby přišly jako roztomilý zvláštnůstky a po roce dvou by si z nich šílela, ale říkala si, no co, hlavně že se máme rádi :-))
              Emo.Cindarella: Probrat s MS názory na svět není tak nereálné, jak se Ti může zdát. Ovšem já bych takovou odvahu neměla, připadala bych si jak blbec *1*
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak dál

              já bych ani ralitu nechtěla vědět...jednou jsme takové zklamání zažila. Je jasné, že nikdo z nás ho nepozná nějak blíž a už vůbec s ním nikdo nebu a tak prač ho nemít za dokonalého- lepší nmež by třeba byla skutečnost *9* i tak ti, ale závidím jednou byhc si s ním chtěla skutečně popovídat o jeho náízorech na svět....
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak dál

              No jasny ze nuikdo neni dokonalej:)jen mi je sympatickej protoze mi prijde uzasny co v jeho veku dokazal a kam se dostal:)a tak se celkem ztoznuju s jeho nazorama,alemyslim ze kdybych ho znala osobne tak by mi na nem urcite neco vadilo:)
      • Re: Re: Jen tak dál

        Jasně že jo, asi tak před deseti rokama jsem šíleně milovala jednoho zpěváka a byla jsem přesvědčená, že jedině já jsem pro něj ta pravá! No, k němu se to bohužel nějak nedostalo nebo co :-) Ale teď jsem už sedm let šťastně zadaná za normálního kluka, kterýho bych nevyměnila ani za deset takových zpěváků, ale na tu nedosažitelnou "lásku" strašně ráda vzpomínám...
        Myslím, že by ode mě nebylo fér tady něco o Matějovi vykládat...
        • nika.

          Re: Re: Re: Jen tak dál

          Jen něco málo,prosím....
    • wendy.94941

      Re: Jen tak dál

      pro tebe je to uplně normalni že jsi s nim chodila na vysku...je to tvuj kamarad(asi)kdyz ho znas, tak ho neberes jako takovou hvezdu jako to bereme my.... *3* zene...
      • Re: Re: Jen tak dál

        Já jen, že to je hrozně zvláštní vnímat to z mojí strany... Kamarádi nejsme, ani se nezdravíme. Prostě ho jen občas potkávám ve škole nebo na nějakých předmětech, protože momentálně studuje mediální studia jako já. A nejdřív mi asi tři měsíce trvalo, než jsem zjistila, že to je TEN STROPNICKEJ :-))
      • emo.cindarella

        Re: Re: Jen tak dál

        no, aky i myslím. Pro nás je nedosazitelná hvezda z plakátu, jako treba Bill kaulitz nebo tak, ale ty ho znás. Je to pro tebe normálka kluk jako pro mě spolužák. pro nás je nedosažitelná ikona a pro tebe je normální...takhle jsme nad tím nikdy neuvažovala...proc to pro vás není výhra? Snad není domýšlivý???? *1*
        • Re: Re: Re: Jen tak dál

          Jak už jsem psala, nebylo by ode mě fér tady o něm cokoliv šířit. Zvlášť když by to vlastně byly jenom MOJE dojmy, protože ho znám jen o malinko víc než vy tady. A i kdyby si o sobě moc myslel, měl by proč. Není to žádný hlupák, umí diskutovat o věcech, o kterých většina z našeho ročníku nemá ani páru. To, kam se dostal, mu může ledaskdo v jeho věku jen tiše závidět. Ta moje poznámka o "výhře" se spíš týkala toho, že na něj hodně lidí prostě nemá, a že ho prostě nebereme jako nedosažitelný ideál. Škoda, jinak bych mohla být štěstím bez sebe, že... *1* To, že Matěj není moje krevní skupina zrovna, je už věc jiná.
    • emo.cindarella

      Re: Jen tak dál

      tak to ti závidím *9* já chodit s ním na výšku, tak ji asi nedodělám. někdo má holt štěstí no *1*
      • Re: Re: Jen tak dál

        Naprosto rozumím, ale věř, že to není žádná výhra. Nikdo to tam nebere jako štěstí *1*
  • wendy.94941

    ty fotky fakt žeru

    uplně žeru tu fotku jak sedí na koni a směje se...áááá....to je nádhera!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • wendy.94941

    káknu si z fotek...

    ty nový fotky jsou nádherný... *14* *14* *14* *14* *14* já si z nich asi káknu... *1* *1* *14* *14*
    • Re: káknu si z fotek...

      Až na detail, že tři z šesti nových fotek vůbec nejsou nové a najdete je na straně 3 a 4
      • emo.cindarella

        Re: Re: káknu si z fotek...

        no, ale jsou stejně ové...předtím tam nebyli... je to divně udělané, ale určitě tam nebyly *15*
  • wendy.94941

    odstranili moje video z youtube!!

    dementi zajebaní! *10* *10* ...ne vy...ale nějací vlastníci autorských práv...odstranili video s Matějem z youtube, protože v něm hrála ta hezká písnička písnička... prej porušení autorských práv.... *10* *10* *10* *10* *9* *9* *13* *13* *16* *16* *16* *8* *8* *8* s tím něco udělám....nevíte co? *7* *7* *16* *16*
    • ferrerrka

      Re: odstranili moje video z youtube!!

      CO????tosi delaj srandu ne???dyt takovy videa dneska dela kazdej!!!!!!!!!!!!!!!dyt bylo uzasny..ja se na nej dycky divala *10* *10* *10* *10* jaky je to jako poruseni??dyt takhle ty videa proste vznikaj ne??? *16* *16* *16*
      • emo.cindarella

        Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

        naštěstí jsem si to stihla stáhnout! *15*
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

          ještě mi tam dají na výběr že tam můžu dát písničku, kterou si vyberu z jejich seznamu...óóó jaká to výhoda! *9* *16* *16* *10* tam ení žádná pomalá hezká písnička!! *9* *9* chce se mi vypustit slzu... *9* *9*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: odstranili moje video z youtube!!

            aha:)a jakou ti dali na vyber???
  • tery01

    fotky

    ty novy fotky,ty jsou tak strasne krásný *14* ta jak tam ma ten kabat ,tyjo ta je uplne *14* *14* *14* *1* tam vypada jak model....nebo tam ma vypadat jak model????ze by se dal na prehlidky?!?!????? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: fotky

      mno ja myslim ze si se neprehlidla *1* *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: fotky

        jako kdyby se dal na prehlidky *1* *1* *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: fotky

          *1* jako kdyby se dal na prehlidky ,tak na tech vsech prehlidkach jsem at je to kde chce *1* *1* ale jinak jako vubec nepouzivame slovo prehlidka vickrat *1* *1* *1*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: fotky

            ne vubec *1* *1* *1* ale to at nedela:)modelove nejsou zrovna moje parketa:)
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              nedala jak nedela, ale jde mu to kurevsky dobre *14*
  • makca.m

    oujé

    já se tady v tom někdy pkmalu nevyznám...je tu toho hafo *1* *1* *1* *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: oujé

      myslis tech komentaru??? *1* *1* *1* no jo..taky to trochu nestiham a bude hur:)
      • tery01

        Re: Re: oujé

        fanousku pribýva no... *3* *4* *4* *4* ale ja si stejnak myslim ,ze ten matej je strasne straaasne hodnej a milej a vsechno, protoze najit si mezi praci a politikou a buhvi cim vsim jeste cas na odpovidani emailu , smsek a telefonu.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *3* *3*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: oujé

          to jo no:)tohle se mi na nem taky libi:)
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: oujé

            chudášek majinký...vždyť on na ty maily odpovídá po nocích... *9* *9* *9*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              no myslim ze to nikdy nemel lehky,ale td to ma obzvlast slozity!!:) *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              Nemá to chlapec s náma lehký,no...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              no to si taky myslim:):):)
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              tak třeba chodí na pc v noci a v rámci toho etě odepíše na e-.maiy od fanynek *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4*
  • tery01

    zpozděnííí

    téééda tady neni clovek dva dny,a uz se tu s matejem navazujou vztahy...telefonní... *1* *1* *1* *1*
    • ferrerrka

      Re: zpozděnííí

      no jo..porad se neco deje:)
    • Re: zpozděnííí

      to máš toho hodně na čtení *3*
  • wendy.94941

    STOP!

    Ok GIRLS!!!zkusíme mu dát chvíli pokoj! *3* vím, že to bude k nevydržení,a le matějovi bude líp! chudinka malej... *9* *9* večer přijde domů a musí nám odepisovat na naše šílený maily... *9* *9* *13* STOP!! *1* *1* *1* kdo mu týden vydrží nenapsat, dostane medaili!! *1* jen mu popřípadě odpvíme na jeho maily, ale jinak nic....já to asi nevydržím... *1* *1* ale musím!! když mi poprvé napsal, tak říkal, že mu chodí 15 mailů denně, ale teď, když se tady někdo začal chlubit tím, že jí mates napsal, začaly mu psát všechny holky tady... *13* *13* mi poprvé napsal nedávno, ale to se o tady o tom psaní s ním nikdo nezminoval...já jsem to sem taky nechtela psat, protoze jsem vedela co bude následovat...presne to co se ted deje.... *9* *9* potom se tady nekdo pochlubil, že jí napsal matěj a už to jele...: holky? jakej je mail na matěje atd...zkusme to trochu omezit... *3*
    • suskin1

      Re: STOP!

      Presne tak!Chudacek malej.. Vzdyt mu to musi dat poradne zabrat.Ja jsem mu sice nenapsala ani jednou,ale ma aspon od nejake fanynky pokoj *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: STOP!

        hejky, ja to nechápu...jak mu muzete tak psat? ja sem se odhodlala jen jednoua to kdyz mi odepsal prestalo. chudak malej. meli bysme mu psát jen podstatná sdělení? *1*
    • ferrerrka

      Re: STOP!

      no jo...:)asi bysme to ten tejden vydrzet meli:)
  • makca.m

    oujé

    tak si říkám že to už kapku přeháníme holky ..kdoví,ale taky kolik holek mu ještě psalo a my o tom aní nevíme *9* *9* ..chudinka malej...mohy by sme to kapku omezit alespoň na krátkou dobu..co myslíte?? *3* *3*
    • emo.cindarella

      Re: oujé

      souhlasím...chudáček, pokud mu někdo nechce zdělit něco fkticky závažného (Nemyslím tím milí matějičku moc tě miluju *1* ) tak by neměl psát
      • ferrerrka

        Re: Re: oujé

        no jo,ale kdyz je tu ta moznist tak je to tezky to neudelat:)
        • makca.m

          Re: Re: Re: oujé

          to jo ale při nejmenším alespoň to miluju tě matějíčku omezit
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: oujé

            to jo..tak pro tohle ja taky nejsem:)
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              mno těžký to je, ale je to dospělý ne? a náš pan sladnký politik přece nebude chtít bláznivé pubertacky *14* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              no to celkem jo..dy do nej nemuzem bejt zamilovany dyz ho ani nezname:)
            • wendy.94941

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              já bych mu napsala co cítím(miluji tě Matjíčku) ale je to blbý mu to psát, když ho neznám osobně... *9* *9* *13*
    • ferrerrka

      Re: oujé

      no tak to je stoprocentni ze mu pise dalsim milion holek..teda vite jak to myslim,ale muj nazor je ze urcite denne dostava aspon takovej 20 mailu:)no jo..asi sme trochu otravny,ale nevim,..je to jako droga co???:) *1* *1* jinak mas ale pravdu no...
      • makca.m

        Re: Re: oujé

        tak to jo a to je i na mně dost silná..a to je co říct..ale co jako já se dokážu zfetovat obyčejným vzduchem takže..allle nic *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: oujé

          no tak vidis:):):)nevim...je to proste tak ze bysme ho asi meli na chvilku nechat ale myslim ze nam to nevyjde a navic tech fanynek ma tolik ze uz ho to chudaka asi nevytrhne:)a to tak poctive a s trpelivosti odpovida:)
          • makca.m

            Re: Re: Re: Re: oujé

            tj..hej máš icq??a dáš mi ho??
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              kde bysme vzali jeho icq???:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              ahoj napiš mi pls jeho Icq?? plssssssssssssssss *9* *9*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: oujé

              JJ ve vzkazu ho mas:)
  • stastna

    ahojky holky nebudete mi werit ale predchwili sem domluwila s matejem stropnickym mam tak krasnej hlas!Ja ho proste miluju *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: stastna

      No tho ti fakt nezežeru *1* *1* *1* dukazyyy:D:D:D
      • ferrerrka

        Re: Re: stastna

        *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: stastna

          jo a jaky?
    • Re: stastna

      a o čem si snim mluvila??
      • Re: Re: stastna

        no poprawde sem ho jen prozwonila ale on mi okamaztite zawolal na zpatek tak sem mu rekla ze ho moc obdiwuju a on ze je rad ze ma tak hodnou fanynku *14*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: stastna

          ty jo:)holky vsimate si jak se to tu strasne meni??pred mesicem sme byly hotovy z fotek a filmu a ted sis nim piseme a volame:):):)
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: stastna

            ja bych mu zavolala, ale prijde mi to blby... *9* *13* radeji jenom psat na mail...na mobil mi to prjde takove nevhodne...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              ja asi taky...jen bych mlcela..byla bych strasne nervozni:):):)ani bych asi neverila tomu ze ho mam skutecne na drate *1* *1* *1*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              Já bych spíš nedokázala do toho telefonu říct ani slovo..
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: stastna

              no presne:)to je uz je takovy moc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit