Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojjjky

    ahoj holky stalo se vam některé že by vam MS neodepsal mně totiž neodepsal *7* *9* *9*
    • criss

      Re: ahojjjky

      Mě napsal druhej den, to chce vyčkat *3*
      • 12meggy12

        Re: Re: ahojjjky

        Mě odepisuje tak do hodiny *1* *1* *1* *14* *1* *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ahojjjky

          tak to zalezi na tom casu:Dmyslim ze nakonec vetsinou odepisuje vsem....
          • Re: Re: Re: Re: ahojjjky

            A o čem si s ním pořád píšete??? Snad pochválim film a adiós, ne? *1*
            • 12meggy12

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojjjky

              jo a jak tady kdosi psal ze ,, meli by jsme holky brzdit i kdyz nevim jestli vydrzim mu tyden nenapsat´´ a pak kdosi,, jo meli by jsmemu dat chvili pokoj´´ .... fakt nechapu co mu furt psali *7*
            • 12meggy12

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojjjky

              jo a poslal autogram *1* *1*
            • 12meggy12

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojjjky

              MNO JÁ JSEM TAKY JENOM POCHVALILA FILM ,a on ze me neco posle a chtel po me adresu jsme resili adresu a taky nechapu co si s nim vsichni pisou ale prekvapilo me ze mi napsal po hodine ... ja myslela ze ma moc prace a ono asi e mno ...
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: ahojjjky

              no ja se teda taky divim:Dze se tady porad vyskytuje ze si snim nekdo jako desne dopisuje *1* ze nekdo napise jeden mail jak se nam libil v maji atd tak to chapu,ale o cem si snim kecate to nechapu:D
    • ferrerrka

      Re: ahojjjky

      mno tak on vetsinou odepisuje ale me treba taky napsal asi az po peti dnech tak musis cekat. mno a taky mozna zalezi na tom co si mu napsala,ptz jestli si psala jak ho desne milujes tak asi nenapise...mno a nebo ma taky ted hodne prace jak sou volby a tak *1* neboj se ozve
  • criss

    Poučte mě

    *1* To jako čím víc budu navštěvovat Matějovo profil tak tim bude populárnější v tom žebříčku či co? *4* omlouvam se za neschopnost *1* *1*
    • nika.

      Re: Poučte mě

      Jo,je to žebříček návštěvnosti profilů.
  • nos

    Jak se tu řešil Matěj s rozbitým nosem - to je ta odřenina, co je vidět na -momentálně druhé- fotce, jak se podepisuje, kousek od oka? *4*
    • wendy.94941

      Re: nos

      když jsem s ním mluvila, všimla jsem si toho, že má něco na nose(skoro mezi očima), ale byla jsem z něho tak mimo, že jsem si nevzpoměla se ho zeptat, co se mu stalo... *9* *9* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: nos

        no jo...myslim ze v tu chvili si se zapomnela zeptat na vice veci *1* no ale dokonale to chapu:D
  • Že by?

    Ahujky! Chtěla jsem se ujistit... Kdo sleduje Ordinaci v růžové zahradě, tak určitě ví, jakou Aničku Fryntovou mám na mysli. Nu a nechodí ona náhodou s Matějem? Protože jak je na stream.cz či tady v galerii videí ta premiéra máje, tak se tam fotí s tátou, nějakou starou paní a vedle ní je holka, která vypadá úplně jako ta anička.... tak mi to přijde divný... plsky odpovězte... díky! *3* *3*
    • tery01

      Re: Že by?

      to je jeho sestra *3*
      • Re: Re: Že by?

        Aha... Díky.. ona má vlastně 2 sestry, že jo? Nu a je to ta z ordinace nebo mi jí jen připomíná? Spíš jen připomíná, protože v titulkách jsem žádnou Stropnickou nečetla... ale účes má stejnej... *15*
        • Re: Re: Re: Že by?

          Bože je to jeho sestra
        • Re: Re: Re: Že by?

          Já jsem blbá... já si přečtu jen jednu odpověď a hned to beru za hotový než abych sjela dolů... *15* *15* Omlouvám se... *3* Díky
      • Re: Re: Že by?

        jj,je to jeho sestra,jmenuje se myslím Anna Stropnická.a kdesi jsem četla,že i Matěj měl hrát v Ordinaci *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: Že by?

          jj v nejakym rozhovoru s ni to rikala a pak este k tomu rekla ze v ordinaci se neresi zadnej problem s radarem takze by tam stejne nehral *1* *1* *1*
  • wendy.94941

    oprava!!

    *nechat
  • wendy.94941

    Matěj padá z žebříku!

    hej děláte si srandu?? *10* *10* *13* *5* matěj za chvilku zmizí z žebříčku top 10 celebrit a na jeho 7.místě je kachna Agáta Hanychová! co budeme dělat? nemůžeme ho nechad spadnout z žebříku! *13* *13* *13* víte jak by ho to bolelo?? *10* *10* *9*
    • nika.

      Re: Matěj padá z žebříku!

      No,právě jsem koukala.Propadl se ze sedmýho na osmý a teď už na devátý!Musíme sem co ejvíc chodit!
  • wendy.94941

    mluvila jsem s nim!

    prave drzim v ruce propisku, kterou mi sam dal....áááááááá..... *1* *14* *14* *14* *10* ja sem myslela ze se pokakinkam ...nejdriv jsem brecela, ale potom to bylo ok! potom jsem se bala, ze je to sen!...mluvila jsem s nim!...no...ale zadne chlubeni holky.... *13* *13*
    • nika.

      Re: mluvila jsem s nim!

      Kdy?Kde?Povídej!!!
      • wendy.94941

        Re: Re: mluvila jsem s nim!

        u nás ve městě...dost daleko od prahy...hej ale ja se s tim nechci chlubit! jen to byl nejlepsi den meho zivota <-strucne jasne receno *3*
  • makca.m

    postřeh

    hej jak na jedné fotce Matěj nohu přes nohu jako dámička jůů to je hustýý *1* *1* *3* *3* *4* *4* ...hej nob jak je na fotce kde cosi píše..tak jak vzorně drží tu propisku *15* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *14* *10* *4* *4* *3*
  • Lenka

    Myslim že Matěj je fakt úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • criss

    BIG

    Ať je jakojkoli, je nesmírně inteligentní a světa znalý, to je muj názor a mě ho nevemete *1* *1* Matěj se GOOD *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit