Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kontakt

    jediný kontakt je tuším na jeho webu kde mu můžeš napsat přes formulář a nebo přes www.myspace.com/426778008
    *3*
    • Re: kontakt

      Mám dotaz, ten profil na Myspace jste mu založili vy, nebo on sám? *5*
      • Re: Re: kontakt

        no vypadá to že je jeho *14*
  • číslo__¨na Matěje__

    ježiši tady se fakt řeší uplný blbosti__že je náká holka uplně tak stupidní__a dává sem náký číslo__s tim že na sebe chce upozornit!!!___jako__neřešte to vůbec___to nemá cennu__každej si přece a tom myslíme svý__!!!!____ne????
    • Re: číslo__¨na Matěje__

      Jo,souhlasím. *15*
  • moniiiczkaaa

    Pro oslavence!!

    Takže jak už psala kolegině tery01. Matěji, všechno NEjlepšejší k svátku, hodně štestíčka, zdravíčka (to je velmi důležité), hodně LÁSKY *1* , hodně úspěchů v životě, ať se daří atd. atd. Šak to známe *1* Krásný svátek. *14*
    • Re: Pro oslavence!!

      Přidávám se a taky přeju všecko nej, jen to nej,jsi super herec,skvěle se měj. Chcem aby ti dnešní den přines to nejlepší jen!!!! zdravím *5* *3* *4*
      • ferrerrka

        Re: Re: Pro oslavence!!

        taky se pridavam a preju vse nej:D
  • wendy.94941

    pridam video!!

    hej holky....ehm...asi tady brzo pridam video...dneska jsem ho cely den vyrabela a jestli se mi podari dat ho na youtube.com tak ho sem pridam...o kom si myslite ze je?? *1* *1* *1* presne tak...xD *14* *14* *14* *14* o matejovi
    • terka2

      Re: pridam video!!

      Tak to doufám že bude podařená a zábavné.. Už aby tu bylo co nejdřív aby jsme se na něho mohla podívat *3* *3*
      • wendy.94941

        Re: Re: pridam video!!

        mi moc zábavné nepříjde....brečela jsem u něj.... *9* *9* *9* to víš...já brečím i u Matějových fotek, tak proč bych se neozbrečela u videí s krásnou písničkou... *7* *7* *9* *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
        • michelin12

          Re: Re: Re: pridam video!!

          já u toho brečela taky... *9* *9* *9* *9* *9*
          • wendy.94941

            Re: Re: Re: Re: pridam video!!

            fakt???! to je dobře!! *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              to teda:)ale me to prislo fakt krasny:)wendy..vazne smekam:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              tak aby vam to nebylo lito,ja se taky pridavam,taky sem bulela *1* *1* *1* ale koukam koukam,sme nakej urvanej fanklub *1* *1* *1* *9*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: pridam video!!

              No holky ja se pridavam:)taky sem brecela:)
  • an-netka

    Email

    plosíím plosíím napisete sjmse ten email jestli mám stejny plosíím !!!!!
  • zpráva

    Ahojte všem na této stránce chodím tu každý den protože se mi stala hrozná věc zamilovala jsem se do matěje hrozně mě to trápí strašně jsem se změnila nic mě nebaví a každý den jsem pořád smutná prominte že vás s tím otravuju vím že to nikoho nezajímá ale nikdo mi nemůže pomoct tak mě napadlo že by to mohlo jít možná fakt mě to moc trápí jediné co je že mám jeho fotku s podpisem *9*
    • criss

      Re: zpráva

      Já jsem byla taky takhle zblázněná. Po konci jsem řvala jak želva, furt jsem o tom přemejšlela, všude sem měla obrázky...Ale už mě to pomálu přechází. Tebe taky omrzí tak si to vychutnávej *1*
      • nika.

        Re: Re: zpráva

        neomrzí....bohužel,už se znám.
        • criss

          Re: Re: Re: zpráva

          Je prokázaný, že takovýhle platonický lásky jsou v období dospívání normální a holky z nich jednou vyrostou. Až potkáš v normálním světě kluka, kterýho budeš znát, uvidíš ho denně na vlastní oči a ne jen na obrázkách tak i na Matěje zapomeneš a zamiluješ se do toho ,,pravýho'' kluka...Chce to čas *3*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: zpráva

            Jj je to pravda....:)
    • nika.

      Re: zpráva

      Tak to buď v pohodě.Já jsem podobně,ne-li ještě hůř ztřeštěná.Když jsem byla z kámoškou na Máji v kině,tak jsem tam řvala no a potom jsem z toho byla furt děsně vydeptaná a v noci se mi zdály sny o tom jak popravili Viléma atd.Je to sice něco jinýho než řikáš ty,ale neva.Asi si myslíte,že lidi jako já nebo podobný jsou trapný,jenže člověk za to prostě nemůže.Já se umim ovádat,ale nemůžeš přece změnit svojí povahu!
    • ferrerrka

      Re: zpráva

      Ahojky..luciku muzu te ujistit ze to co citis neni laska...nemuzes nekoho milovat aniz bys ho znala..ver mi ze hodne holek tu ma stejny pocit...mozna i ja ho mela...mas pocit ze bez to nejde, at si predstavis kohokoliv tak toho bys nechtela,chces jenom mateje a tak...ale neboj..urcote to zase prejde...podivaj se na to tak, ze je to matej...je to taky jenom clovek a i kdyz je uspesnej politik a novinar, ted i celkem herec tak to neznamena ze je dokonalej...bude mit chyby a bude jich zatracene dost, protoze nikdo neni dokonalej takze ani matej...bud rada ze je tu nekdo koho muzes obdivovat a fandit mu a prat mu stesti..raduj se z fotky kterou mas a bud v pohode:)
      • Re: Re: zpráva

        Ahoj ferrerrko moc ti děkuju za ten vzkaz pomohl mi na celý dena moc mě potěšil i když tě neznám tak si moc fajn a strašně ti děkuju že si mi odepsala a byla si na mě tak ohleduplná a milá a to doufám že máš pravdu že to přejde už se nemůžu dočkat
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zpráva

          Pane jo!!takovou chvalu si snad ani nezasloužim:)ale děkuju..sem rada ze sem ti pomohla...aspon na ten jeden den...mozna sem ti pomohla protoze ver nebo ne,ale ja moc dobre vim jak se asi citis:)myslim ze kazdou holku, ktera nekoho hodne obdivuje to potka,ale jak uz sem rikala,matej ti nestoji za tvoje trapeni.)jeste jednou diky za tu chvalu:Dmoc si me potesila a uzivej pa...
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Ivanko plomin že ti píšu už po 2 ale dneska jdu k babičce a pak odlítám do egypta vrácím se 21.listopadu takže ještě ten den určo napíšu vůbec se mi tam nechce bude to hrozně deprimující to moře pláž palmy nebudu mít co na práci tak na to budu pořád myslet Ach joooooooo s tím icq mi to počli na ten mail a já jak přijedu tak si tě hnedka přidám tak pa bojim bojim
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Víš co Ivanko pošli mi to na můj mail a pak si budem psát
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Dobře už tě chválit nebudu Ivanko nemáš náhodou skype nebo icq myslím že by se psalo líp
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              jj mam...ale poslala bych ti to spis na vzkazik...jestli se nechces zaregistrovat??
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Z tou kmarádkou jsem to myslela tak jako jak se jmenuješ ty ale už jsem si zjistila že si Iva je moc fajn si s tebou pisat akorat jsem bohuzel zdeptana kazdy den a na jeho fotky se deně podívám milionkrát já už jsem začala sledovat i politickou situaci jako americky radar volby koalice a tak a to me nikdy nezajímalo prostě jsem tedka uplne jina ale snad se to zlepsi uz brzo
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              hele zas mě tak nechval..to bys koukala jak sem děsna:Da porad ti rikam abys uz nedekovala..myslim že sme ne tom kazda stejne..a musim se ti prznat ze i ja jsem kuli matejovi zacala sledovat politiku:Dmyslim ze nas je vic...
          • Re: Re: Re: Re: zpráva

            Vůbec nemáš zač fakt si to zasloužíš a to věřím že tě to potkalo taky a jediné co tedka chci je být zase normální smát se bavit se a ne být každý den smutná a neštastná zdeptaná a s nikým se nebavit jo a jak se vlastně jmenuje moje nová kamarádka
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zpráva

              No myslim že by ti každej napsal to co ja fakt:)ale sem moc rada že ti to pomohlo...a nedeptej se..falt ti to za to nestoji...mno a s tou kamoskou...moc sem to nepochytila *1*
  • wendy.94941

    Video!

    no...nevíte porč sem nejde dát???? pry ma matejuv profil na starosti zrovna tynalina!! *9* *9* jo POZOR!! je to moje první video takže kdyby se vám nelíbilo, tak za to může jen a pouze moje nezkušenost....OK??? *3* *1* *1* http://www.youtube.com/watch?v=YVcEvsbzA0g
    • makca.m

      Re: Video!!!!

      hej to videjko nemá chybu je to hezzký...možná by se k němu taky hodila písnička z máj *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • tery01

      Re: Video!

      ted sem zkoukla video a fakt moooc pekny *3* *3* *3* *4* se ti povedlo *4*
      • wendy.94941

        Re: Re: Video!

        ooo děkuju! *3* *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Video!

          to video je fakt krasny..opravdu..:)
    • voxi

      Re: Video!

      ok,jen tvoje nezkušenost!!! *1*
      • wendy.94941

        Re: Re: Video!

        no jo...ale to se spraví..udu je dělat častěji a za chvíli z toho budou celovečerní trháky!!xDxD ovšem jesli Matěj vezme roli v nich *15* *15* *7* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
        • michelin12

          Re: Re: Re: Video!

          cheche xDxDxD!! A pozor pozor!! já v těch trhácích budu mít hlavní roli spolu s ním!! *1* *1* Ooooo díky rejžo, že jsi tak vstřícná *1* !!! A jak tě tak tnám, tak se to asi neobejde bez milostné scény že?? *14* *14* *5* *5*
  • An-netce

    MAIL NA MATĚJE: matstrop@volny.cz
    má to na svém webu, nebo jsi slepá?
  • MATĚJ DO EP

    Matěj kandiduje do Evropskýho parlamentu. Musíme ho pak podpořit. *14*
    • Re: MATĚJ DO EP

      Naštěstí neprošel ani stranickou nominací.
      • Re: Re: MATĚJ DO EP

        ale ještě může žádat o podporu u jiných 5 KO
        • Re: Re: Re: MATĚJ DO EP

          Ti, co věří v pánaboha, se ani nemusí modlit, aby ji nedostal. Šance, že by se do EP dostal, jsou totiž naštěstí nulové, i kdyby byli tak hloupí a nominovali ho.
          • hilarynka

            Re: Re: Re: Re: MATĚJ DO EP

            Né, ty jsi proti němu jenom zaujatá ..!! *13*
    • hilarynka

      Re: MATĚJ DO EP

      Vím, ale jak to chceš udělat ..?
  • mak.mak

    EP

    ahojky koukala jsem se na to a tady http://zpravy.idnes.cz/stropnicky-i -jacques-chteji-za-zelene-do-europa rlamentu-pki-/domaci.asp?c=A090110_ 203745_domaci_dp
    je tam že se tam nedostal bohužel*9* že dostal 17 hlasů a bylo potřeba 20 no přečtěte si to jestli chcete *3*
    • emo.cindarella

      Re: EP

      jajky to je, ale chudák! *9*
    • Re: EP

      Ten článek ale nenaskočí, když si zkopíruju adresu, a odstranim i mezery, který sou v odkazu, tak to prostě nenaběhne.
      • hilarynka

        Re: Re: EP

        Mě taky ne ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit