Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • an-netka

    ..!!!

    a muzu se zeptat na jaky email mu pisete!! *14*
    • ferrerrka

      Re: ..!!!

      no tak si ho zkus najit ne?? *4* neni to zase tak složité *1*
  • makca.m

    njn

    tak si říkám být jeho ségra by mohlo být fajn...tak i tak stejně nemám pravé rodiče...
    • ferrerrka

      Re: njn

      to ze nemas prave rodice me mrzi,ale takl bejt treba dcerou zilkovy taky asi neni zadny terno,i kdyz to neni jeho mama:)ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika:)
      • makca.m

        Re: Re: njn

        jo no o bráchu..všechny holky po něm šílí..bych se s ním asi sem tam poprala xD..já mám totiž stejně staré bratrance jako je on tak vim jak to chodí...jak říkám já ho mám jen ráda,protože ho neznám osobně..a připadá mi jak fajn kámoš nebo brácha *4* ..hej žilková??nechcešě si mně adoptovat??mám dobrá známky sem slušná sportovně(ale to je pravda fakt..) založená..nechcete mně?? *1* *1* *1* *1* *1*
        • nika.

          Re: Re: Re: njn

          Ty máš fakt dobrý nápady... *1* Ale možná by bylo lepší se nechat adpotovat od Lucie Stropnický...
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: njn

            Mno to bych radsi sla k Lucii nez k Zilkovy:):):)no ale tak rodiny bych radsi nerozebirala, protze to je dost...no..slozity tema..jak vidim chudak makca to nema lehky:(doufam ze to zvladas:)no ale kdo to ma lehky..ja treba taky moc ne a myslim ze spousta lidi tady to ma taky v rodine slozity:)
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: njn

              to musi byt hrozny:(i kdyz svyho tatu bych znat nemusela:(
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: njn

              jo zvládám v poho..já ani nwm kdo jsou mí biologický rodiče....njn.. *4* *4* *4*
  • Matěj

    holčiny,já si myslim,že je docela neslušné zasahovat do jeho soukromeho života.vy tady probirate jestli matej gay je a nebo neni,jedna ho zato odsuzuje a druhe je to jedno,ja sama si myslim,ze i kdyby byl gay,tak to nemeni nic na tom,ze je to clovicek s hodne velikym srdickem a rozumem.ale ja osobne si myslim,ze gay urcite neni *4* je to blbost kterou jeden clovek napsal a ostatni se pridali *4*
  • an-netka

    !!!

    já jako jestlimema stejny jako já a plomin že jsem se teda zaptala!!!
    • ferrerrka

      Re: !!!

      proboha snad sem tolik nerekla ne??!!!
  • ja ho zeru

    matyho proste zeru *14*
  • dik

    dekuju zuzko,jses jedna z mala rozumnych holcin *4*
  • tery01

    Svátek

    Milý Matěji,k tvému zítřejšímu svátku bych ti chtěla popřát hodně štěstí,zdraví a lásky *14* ,hodně úspěchů ve Straně Zelených a všude možně jinde *1* a přeji ti také co nejméně stupidních telat,která davají tvá telefonní čísla na internet nebo říkají,že jsi gay *1* KRÁSNÝ SVÁTEK *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Svátek

      Až na to, že on je fakt gay a má hezkého přítele blonďáka *3*
      • Re: Re: Svátek

        Bože větší stupiditu jsem neslyšela *15* *8*
      • Re: Re: Svátek

        A seš to ty a chceš se tim pochlubit, viď?
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Svátek

          haha presne!!a tohle uz bych tady nevytahovala...jestli je matej gay nebo ne je jeho vec a nemely bychom to tady resit jako kdyby to bylo buhvi co!!!
    • nika.

      Re: Svátek

      Svoje číslo si na net dal přece sám...na svoje stránky! Ale uznávám že ten kdo to sem dal je fakt íkváč.
  • pozdrav

    Mile slecny a damy.Pred chvili jsem domluvil s jednou milou slecnou ktera me poprosila abych jsem se sel kouknout na tuto stranku.A nestacim se divit kolik mam fanynek,ale jsem moc rad!!A ted uprime kdybych nevzal roli Vilema v Maji tak me polovina z vas nezna.Prichazi mi spustu e-mailu na otazku:nechcete se dat k herectvi?A ja na kazdou otazku odpovim ne nechci zustanu u toho u ceho jsem doposud byl.Takze ted bych vas chtel vsecny poprosit uz se na tuto otazku neptejte.
    Dekuji vam moc MATEJ STROPNICKY *3*
    • Re: pozdrav

      Po pravdě řečeno,asi bych si vás skutečně nevšimla,kdyby jste nehrál Viléma v Máji *4* Nadaného a krásného muže,či snad ženy,člověk skutečně pozná,až ve filmu,a ne na chodníku-v politice...I když tato debata již proběhla,nikdy není pozdě na to vyjádřit se k danému tématu...
    • Re: pozdrav

      Matěji chtěla jsem se zeptat co děláte ve svém volném čase a jak dlouho jezdíte na koni a jaký k nim máte vztah??
      • Re: Re: pozdrav

        Ve svem volnem case se spis snazim odpocivat a vztah ke konum moc nemam jenom parkrat si vyjedu na kone
        • Re: Re: Re: pozdrav

          nechcete přijet někdy do moravské třebové???
        • Re: Re: Re: pozdrav

          Kdoví, kdo si to tu teď hraje na M.S., protože z rozhovorů z různých časopisů vyplývá, že koně má rád (co přece to Mongolsko???)... Volný čas podle mě moc nemá - na odpočívání je pro schopného politika času vždycky škoda. A že by jedl smažák s hranolkama (docela typický americký jídlo)? Podle mě by takhle na tak blbý otázky neodpovídal a neztrácel by tu vůbec čas. Myslím, že si z tu z vás někdo střílí... Měl by teď radši sledovat výměnu vysílače na Žižkově, ne? Jako místní zastupitel. *13* *1* *1*
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: pozdrav

          No, tak to je teda jízda...matěj stropnický na osbnostech *7* Já padnu, aelou dobu se tady vyjadřuju, jak bláznivá pubeťačka a né, jako studentka vyššího gymnázia... doufám, že si z toho neuděláte špatný úsudek *1*
    • Re:Pozdrav

      Myslím, že víc než polovina...
      • Re: Re:Pozdrav

        Ano rizek s bramborovim salatem miluji.To opravdu nevim jak kdy podle chuti.Rad si vyrazim na nejaky vyle,ale malo kdy se tam dostanu pres tu praci a na koni skoro nejezdim malo kdy si udelam cas
        • Re: Re: Re:Pozdrav

          koukáte se někdy na televizi? *3* A jakým způsobem odpočíváte?-koukáte někdy na fotbal? *3*
        • Re: Re: Re:Pozdrav

          Je mi lito ale musim vas opustit urcite zase pridu matej s.
      • Re: Re:Pozdrav

        Co si myslis ze vic nez polovina? *7*
        • Re: Re: Re:Pozdrav

          Víc než polovina - tzn. spíš většina - zdejších diskutujích by netušila, kdo jste (resp. že jste), nebýt Máje *3*
          *4*
          • Re: Re: Re: Re:Pozdrav

            Ano to mas pravdu
    • Re: pozdrav

      znala jsem Vás už před tím,než jste vzal roli ve filmu Máj - v Máji ste byl úúúúžasnýýý. *4* zajímalo by mě,jaký jste člověk v normálním životě-jste fascinující. *5* Jak byste porovnal vás a Viléma?? *5*
      • Re: Re: pozdrav

        OO dekuji vam moc.Roli Vilema a me bych vubec nesrovnaval sme oba uplne odlisni.Jaky jsem v normalnim zivote na to vam bohuzel odpovedet nemuzu to by jste se musela zeptat mich pratelu,ale snazim se byt uplne normalni!
        MATEJ S.
        • Re: Re: Re: pozdrav

          Mně to tu přijde spíš jako fanklub Viléma Schiffnera než Matěje Stropnického...*4*tady se pořád řeší co Máj, ale mě by zajímalo jak je to teď s tou Republikovou radou. Tři dny jsem se nehla od PC a sledovala sjezd, to nejdůležitější už ale blbečci nevysílali a shrnuli to jen do věty "došlo k odvolání 1/3 RR" a nikde se už nepíše, co to de facto znamená...je ten zbytek usnášení schopný? kdy se doplní? bude Matěj znovu kandidovat??? *7* ach jo, to bude ještě doba než budu usilovat o členství v SZ *9* já ty 4 dny snad nevydržím *1*
          • Re: Re: Re: Re: pozdrav

            A muzu se zeptat kolik vam je?Zvire zadne nemam a jidlo nemam zadne oblibene ale nejradsi si dam smazeny syr s hranolkama
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              mě bude 25 *3* - takže jako uplně stará ještě nejsem. *15* Taky mám hodně ráda smažák s hranolkama-ale zbožňuju taky řízek s bramborovým salátem-máte vy rád bramborový salát?.Máte radši sladký nebo radši maso?To jsou otázky,co??:o))Chodíte rád někdy na výlet třeba na nějaký zámek atd.??? Jezdíte často na koni?? omlouvám se za tolik otázek-jste ďábelsky zajímavý. *4* *14*
        • Re: Re: Re: pozdrav

          a líbí se Vám víc blondýnky nebo brunetky *5* *14*
          • Re: Re: Re: Re: pozdrav

            No abych pravdu rek tak blondyny *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              ...to je docela problém-já už uplně malá nejsem *9* -asi jsem se vrátila do puberty...ale tohle se,myslím,může stát i starším ženským *15* -aspoň je to pro vás - chlapy lichotivé,ne?? *3* máš doma nějaké zvíře?? *1* a jaké jídlo máš rád? *5* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              Ne ja jsem rad kdyz mam pritelkyni ale nemusim ji mit.Nikde me urcite potkas to si pis.Urcite jsem byl zamilovany jako mali ale uz si presne nevzpomenu dokoho,ale urcite jesem byl *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              ...to jste mě strašně překvapil-myslela jsem,že chlap jako vy prostě musí mít přítelkyni.-jsem ráda-aspoň si můžu myslet,že Vás někde potkám..... *14* .Byl jste někdy do někoho taky takhle hodně platonicky zamilovaný? *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              U zen se mi libi skoro vse ale nesmeji byt namyslene atd.Pritelkyni nemam takze nemusis byt smutna a smysl pro humor ten ja miluji takze ho musi mit i moje partnerka *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pozdrav

              co se Vám na ženách nejvíc líbí-kromě blonďatých vlasů?...já si myslím,že asi máte přítelkyni *9* .Jsem z toho smutná,ale moc vám přeju hodně štěstí a úspěchů.Máte rád u žen smysl pro humor *5* *4* *3*
        • Re: Re: Re: pozdrav

          ...jsem moc ráda,že jsem na Váš film šla-pro mě to byl krásný zážitek.Byla jsem na něm třikrát *15* Ach jo...už měsíc myslím jen na vás *9* *9* .Poraďte-co mám dělat??nechcete se stát aspoň zpěvákem?-kupovala bych si vaše DVD *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: pozdrav

            Tak v tomhle vam opravdu neporadim.A zpevakem se stat opravdu nechci! *1*
    • Re: pozdrav

      A nechcete se dát k herectví? *7* *3*
      A co jste dělal doposud?
  • an-netka

    Email

    PLLOSÍÍM PLOSÍÍM NAPISE NEDKO jsme plosíím ten email jestli mám stejnej !! plosíím
  • není zaco-PETRA

    Jo diky, *3* určitě bych se nepostavila za většinu holek, které tady probírají úplně nesmyslnou debatu. Je to jenom věc Matěje, ale tady si to prostě holky neuvědomují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit