Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLBÝ

    No, máte pravdu, je fakt bombovej, ale, víte vůbec o tom, že je gay?! :-(... Já se znám s jeho rodinou, tudíž to vím a...nenín divný, že nemá, neměl a ani nechce přítelkyni?! Je to tak, sere mě to, strašně mě to sere, ale je to gay:-( *9*
    • wendy.94941

      Re: BLBÝ

      taky neplánuju, že bych ve 25 letech měla mít svatbu(obrazně řečeno)....když chci kurňa něco dokázat, tak se nemůžu na nikoho vázat ne? přece nebudu tahat manžela nebo přítele do LA, kde se chystám stát slavnou herečkou ( *1* *1* )a pak ještě do Austrálie dát heathovi Ledgerovi krásnou kytku na hrobeček... *1* *1* asi chce mít ještě volnost a dostat se vysoko, proto musí být GAY že?.... *9* *9*
      • Re: Re: BLBÝ

        Takže: moje sestra se zná s jeho bratránkem a chodí i na stejnou školu, co Matěj. Takže o jeho zaměření ví rozhodně jen pravdu. A už toho dohadování nechte. Pravda je jen jedna a asi vás prostě bude hodně bolet *1* *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: BLBÝ

          sestra moji prababicky z levyho kolena ma bratrance a ten ma kamarada a ten kamarad ma kamaradku a ta rika,ze si lesba...promin,ale bohuzel...je to tak *3* *3* *3*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            :D:D:D děkuju terezko:)
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: BLBÝ

          tvoje argimenty me fakt zacineji vytacet..ja tady nikdo nikoho za jeho nazor nekritizovala a to sem tady od zacatku zrozeni matejova profilu,ale tohle je fakt moc...delas tady chytrou a jenom tady lidi vytacis...teda ja vim ze o to ti asi de,ale mohla bys byt tak laskava a uz sem nic nepsat???,myslim ze to nebude jen muj nazor:)
    • Re: BLBÝ

      a to,že je gay-to jsi si vydedukovala z toho,že nemá přítelkyni a nebo ti to řekl někdo z jeho rodiny???Myslím,že gay není-je strašně zapálenej do politiky a je fakt,že by se to asi přítelkyni moc nelíbilo,kdyby jí zanedbával.Četla jsem ale,že ho někdo z vás viděl v HMku s nějakou blondýnkou-kdoví jak to má. *7*
      • Re: Re: BLBÝ

        A jak jsi,milá Jančo,usoudila z toho,že v Máji toho moc neukázel,že je gay?!Neni to profesionální herec,já nevim,komu by se teda chtělo něco ukazovat hned v prvním filmu,hlavně když nejsem herec?Tak jak to můžeš tak dobře vědět?
    • Re: BLBÝ

      jak ste na to proboha prisli?
    • nika.

      Re: BLBÝ

      To už je fakt trapný. Pořád tady někdo vytahuje nějaký senzace o Matějovi, ale tomu už nikdo neuvěří i kdyby to byla pravda.A navíc ty scény s Jarmilou v Máji byly tak úžasný,že jsem jí záviděla.Takže pokud je gay,tak to je teda opravdu vynikající herec. *3* *1*
      • Re: Re: BLBÝ

        niko, promiň, ale v Máji nám toho zas tolik neukázal - alespoň co se týče těch intimních scén.. už z toho se dá cosi usuzovat, ale ať si každý myslí, co chce. Je trapný tu řešit, jestli je nebo není gay - když pravda je jediná - je... ale není to fuk??
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: BLBÝ

          ???....ty by jsi se vyslíkla pře Matějem, celým filmovým štábem, a poskakovala nahá před kamerou, kdyby jsi byla politička? když to neměl ve scénáři - ( a teď bude vidět celé Vilémovo tělo, aby si někdo neřekl, že se neodhaluje, protože je gay ), on si moc nerozhoduje o tom, jak to bude vypadat a co bude dělat...od toho je tam režisér... *3*
          • Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            No tys tomu dala... tím, že nic neukázal jsem nemyslela jeho "proporce", ale jeho film. nadání.. no, tohle nemá cenu. *1* Ale dobře jsem se pobavila
        • nika.

          Re: Re: Re: BLBÝ

          Nezáleží kolik toho ukázal. Navíc proč by zrovna tuhle roli bral,když by byl gay?Nevim,nezdá se mi to. Tim ale nechci říct že to neni možný. Ale zdá se mi trapný to tady rozebírat - co z toho, i kdyby náhodou byl, je to jeho věc.
          • Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            Bože Niko, to jsou hloupé argumenty. Prostě gay je a hotovo. Budete se s tím muset milé dámy smířit. Ale na druhou stranu, co od toho čekáte? Že by on měl snad o některou z vás zájem?? Nebuďte směšné. On je intelektuál.
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: BLBÝ

              me by docela zajimalo jak ty to tak jiste muzes vedet???jestli si nejaka jeho kamoska, nebo kluk co je jeho pritel a vydava se za holku nebo nejaka pribuzna tak klido:)ale jak jinak to muzes tady s takovou jistou tvrdit???to mi prijde uplne absurdni:)vis nechtela jsem to tady psat,ale cele tvoje argumenty co tu pises cloveka uplne vytaceji..jenom blbe pripominky promin...takze az si sama nekde polonaha zahrajes tak mi taky usoudime jestli se na to hodis a jestli pripadne nejsi lesba:)do ty doby tady radsi mlc!!!
    • Re: BLBÝ

      Proč by mnel bejt teplej kurna????Mne teda pride uplne normalne na zensky a myslim ze si tady ty lidi drobet vymejsli jako....ja taky newim jestli je nebo ne ale vim to,ze vzdycky ,kdyz se nekde objevi nejakej novej peknej herec tak prvni co reknou je ,ze je gay...
    • Re: BLBÝ

      *1* neměla jsem, nemám a ani nechci mít přítele! ovšem lesba nejsem...tím spíš ho chápu a vás, co zastávají názor, že člověk bez partnera je divnej a podezřelej, lituju *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: BLBÝ

        presne...naprosto souhlasim...ja jsem taky ted bez patrtnera a naprosto mi to vyhovuje..ma moc prace tak nema pritelkyni..a nebo ji treba ma a nam do toho nic neni..je o jedno...je to chytrej clovek kterej neco dokazal a chce jit jeste vys...dal bych to nehrotila
      • Re: Re: BLBÝ

        Proč by měl být?Já si to nemyslím,a myslím si,že by i jinak nešel do Máje
  • To asi ne

    Tak to já myslím, že gay není! A myslím si že holku nemá, protože má moc práce a neměl by na ni čas!
    • Re: To asi ne

      Tak to si piš, že je - bohužel. Ale není to žádný handicap. A hl., jeho věc.
  • kacenka_love

    nwm

    vydela jsme Máj a jako bý no až na to že jak mu lámali nohy bylo trochu drsný *7* *7* *7*
    • Re: nwm

      Mu lámali nohy? Já Máj sice neviděla ale teda kdybych to viděla asi bych řvala.... dělá se mi z toho zle a při té představě chci brečet... *9*
      • Re: Re: nwm

        http://www.youtube.com/watch?v=79gA YBvJCeM *13* pro mládež od 12 let *1*
        • Re: Re: Re: nwm

          Ták to už bych vidět mohla ale nwm jestli se podívám,nechcu vidět jak mu lámou nohy,ale dík za adresu.... *5*
          • Re: Re: Re: Re: nwm

            hey neprozivejte to tak... *3* je to jen film *15*
    • nika.

      Re: nwm

      trochu?
  • michelin12

    zamyšlení...

    No teď mě napadá...jestli sem Maty někdy chodí, tak nechci, aby si o mě myslel něco špatného..to ne..nechci, aby si říkal: co to je za blbečka s přezdívkou Michelin12...to by mě fakt mrzelo a jak teď tak přemýšlím...to, co jsem tady předtím psala je výplod mé poblázněné hlavy...Když jsem Matěje poprvé viděla na obálce TVmagazínu, ani ve snu by mě nenapadlo, že kvůli tomuhle člověku budu jednou brečet v kině *7* *9* A nikdy jsem sem nenapsala, že ho miluju...to samozřejmě nemůžu říkat o někom, koho neznám jinak, než z filmového plátna nebo televize...Ten problém je v tom, že je až přehnandě krásný a sympatický a vyzařuje z něj něco magického, co mě nutí psát sem tohle...
  • anninka0001

    haluz:-D

    jak je tam s tím mimčem,to je bestovní fotka *1*
  • michelin12

    zamyšlení...2

    Prostě je to jen hluboké pobláznění..
    Vím, že možnost potkat ho je asi 10 : 100 a to ještě, kdybych bydlela v Praze, ale alespoň nějaká šance tady přece jen ještě září. Nikdo neví, jaký je jeho osud..třeba je tady mezi námi jeho budoucí manželka a nebo taky ne...je to prostě všechno jen o tom osudu...pozitivní zpráva je ta, že si v tom osudu můžeme pomoct. Jestli ho někdy uvidím a podívám se mu přímo do těch jeho nádherně hnědých očí, pro které mám velkou slabost a uvidím ten úsměv směřovaný na mě...prostě to bude zážitek...někomu to příjde k smíchu, ale přesně tohle se mi už jednou stalo..až na to, že nešlo o žádnou celebritu...ale totady nebudu rozebírat..Jo a Maty...jestli máš teď někdy narozky, tak ti přeju všechno nej a aby se ti splnilo všechno, co si přeješ a aby ses tady z nás nezbláznil..to bychom velmi nerady *3* !!! Doufám, že se mi můj sen splní...
    • wendy.94941

      Re: zamyšlení...2

      míšo!!! 10: 100 to je kravina....ty jsi jedna a ne deset. ta desítka co tam máš seš ty a ta stovka jsou lidi, mezi kterýma je maťej...takže on bdlí v Praze, tak by tam mělo být 1(jako ty): 1000 000(lidi v praze) OK?? *3*
      • michelin12

        Re: Re: zamyšlení...2

        já to myslím jako 10% ze 100%
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: zamyšlení...2

          tak tam piš 10% ze 100% a ne 10:100...to je totiž uplně něco jiného *13*
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: zamyšlení...2

            O.K *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: zamyšlení...2

              no na procenta bych to nepocitala:)je to hlavne o stesti:)
      • ferrerrka

        Re: Re: zamyšlení...2

        to si nemyslim:)praha sice neni nejak velky mesto,ale kdyz vyhledavas nejakyho cloveka tak ho stejne vetsinou nepotkas:)myslim ze mozna mame vetsi sanci,ale ne o tolik:)
  • terezzzka-

    ??

    No neřikam že se mi Matěj nelíbí,,právě naopak líbí,,,ale vy co píšete "Miluju Tě!" ste vícerméně,,teda vlastně úplně mimo! Ty slova "Miluju Tě!" ztratili absolutně svuj význam,,,to neni cit to už je pouze slovo komerce,,,lidi s nim plítvali až ztratilo svoje kouzlo...proto nechápu jak ho můžete milovat,,jak vy tvrdíte,,,proto já jen říkám "ono je to vážně možný?" *9* jinak Máj nevííc fiml.. s holkama sme ho nejvíc obrečeli *3* hlavně jak on tam má nakonci ty oči *_*
    • Re: ??

      ty jsi fakt divná.... *9* *13*
    • emo.cindarella

      Re: ??

      každý si může psaát, co chce *9* ne že bych to tu dsnad psala, ale prostě je to každého věc jaký postoj k matějovi má.
    • Re: ??

      Ráda se nechám poučit - co znamenají slova "miluju Tě!" teď a co kdysi, ještě než ztratily svůj význam?
    • Re: ??

      "plítvali" - ono je vážně možný, aby tohle někdo napsal? *3*
    • Re: ??

      A Ty jsi očividně úplně mimo se svojí češtinou, že *1*
  • Noviny?

    Hoj, já vim, že jsem nepatrně mimo, ale jakto, že nějaké slčeny budou s Matějem v novinávh? :-D:-D Dík, jinak Matěj je jednička!!!!:)
  • michelin12

    zamyšlení...3

    Ježiši..už zase se mi chce brečet...ale s tou krutou realitou se prostě musím nějakým způsobem smířit...ještě sice nevím jak, ale budu muset...budu sem dál psát a možná některé ty komentáře budou trhlé, ale to neřešte *3* teď už jenom utřu slzy z podlahy a budu pevně doufat, že si o mě nemyslí nikdo nic špatného...to je sice nemůžné, protože každý má svůj vlastní názor, ale i tak *4* Jinak ještě Maty: děkuju za to, že jsi!!!
    • ferrerrka

      Re: zamyšlení...3

      aHOJKY:)hele kuli matymu vubec nebrec:)..vis toti az to fakt nestoji a neztracej zase cas tim ze si budes myslet ze kdyz te uvidi tak se do tebe zamiluje:)vis on ma tolik fanynek ze ON je ten kdo si muze vybïrat:)treba je tady nekdo kdo s nim jednou bude,ale tim ty se netrap:)proste jen bud rada ze ma tolik uspechu a ze se ma dobre...a netrap se..opravdu...vis..ja ho mam taky moc rada ale on urcite nenidokonalej a myslim ze tvoje slzy si nezaslouzi:)
      • nika.

        Re: Re: zamyšlení...3

        Já s tebou úplně souhlasim.Dřív jsem taky bláznila z některej mejch idolů a byly to zbytečný depky.Teď už jsem to pochopila a dokážu bejt celkem normální fanynka.Ale holky nebojte,stejně jsem magor a už se s tim netajim... *3* *1* *1* *15*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zamyšlení...3

          to jo..ja jsem v tech 14,15 taky byla magor a myslela jsem si ze se s myma idolame potkam atd,ale nema to cenu ted uz jsem sporadana fanynka a jsem spokojena:)
      • michelin12

        Re: Re: zamyšlení...3

        však já nedoufám, že se do mě zamiluje...jenom je prostě strašně krásnej...nikdo není úplně dokonalý...
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: zamyšlení...3

          ja vim..ale netrap se:)
  • criss

    hmm...

    Dneska mi přišel taky podpis...to je prostě propagace SZ *9*
    • 12meggy12

      Re: hmm...

      kdy sis o něj psala o ten podpis <<?
      • criss

        Re: Re: hmm...

        V pondělí a v pondělí to poslal nvm kde to vázlo *1*
    • Re: hmm...

      No a ?:-) to nevadí ne?
      • criss

        Re: Re: hmm...

        *3* cajk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit