Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaj...

    Jako by se mi zdálo že se Stropnický nechá tak obletovat aby každá holka v plnoletosti volila SZ??? *9* ....
    • Re: Jaj...

      možná,.... říkala jsem si, že to byl docela dobrý tak, obsadit ho do Máje před volbama... Ale zase tak snad moc lidí se nebude rozhodovat koho volit podle nějakého filmu... Politika a film, to je docela rozdíl. samozřejmě něco jiného je, když se někdo s jeho názory ztotožňuje.
      • magyar

        Re: Re: Jaj...

        Stropnický v posledních senátních ani krajských volbách nekandidoval *3* I tak je pro mě SZ jedinou volitelnou stranou *3*
      • Re: Re: Jaj...

        Aha! Tak proto to v těchhle volbách zelení prohráli tak strašně!
        • emo.cindarella

          Re: Re: Re: Jaj...

          no, ale polovině z ns tady nebylo 18 *8*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Jaj...

        jo jo, jk to dobrý tah. Už teĎ sem ségru poslala volit stranu zelených... ale tu byhc volila já i poředtím protože k ní táhnu odjakživa
  • autogram

    Ahoj, má některá z vás fotku s MAtějovým podpisem?
  • My blog

    Ahojky zas tu otravuju:D:D:D na mem blogu mam docela dost fotek Matěje tak jestli mate zajem tak se mrknete a prosim dejte koment:( http://natynka888.blog.cz/ dekuju ztm bye:D:P:)
    • terezka_a

      Re: My blog

      Jé, to je ten blog, jak si z něj někdo udělal blázny a psal tam místo Matěje... :D
  • moniiiczkaaa

    Matěj se mi vážně líbí...v obou smyslech slova..

    Jako já sem včera viděla Máj a od té doby se mi Matěj líbí. Já si myslím, že jako politik je dobrý, jako novinář je skvělí, nádherně se vyjadřuje a na to, že Máj byl jeho první film, je vážně nadaný. Nechci tady psát jako že je nejlepší, protože takhle je to těžký. Ale myslím, že ve filmu Máj zazářil. A musím se přiznat...že se mi hrozně líbí *9* . Mohl by aspoň přijet do Brna. Třeba. Nebo do Kroměříže ať to mám blíž... Nvm co bych dala za to, kdybych měla aspoň jeho autogram *4*...!! Je prostě *14* *14* !!! To se ani nedá napsat *15*
  • criss

    Pro Wendy 94941

    v jakejch novinách to bude?? *7* *4*
    • Re: Pro Wendy 94941

      ¨Nevim,asi v lidovkách.
    • tery01

      Re: Pro Wendy 94941

      jj mne by to taky docela zajimalo *3* *3* *3*
      • 12meggy12

        Re: Re: Pro Wendy 94941

        co bude v jakejch novinách ??????,
        • michelin12

          Re: Re: Re: Pro Wendy 94941

          v novém přerovsku...tam dělám křoví mezi Matym a wendy...hodně široké křoví *9*
          • criss

            Re: Re: Re: Re: Pro Wendy 94941

            Určitě to sem pak dejte!!! *3*
          • tery01

            Re: Re: Re: Re: Pro Wendy 94941

            pekneeeee *3* *3* *3* date sem pak tu fotku??? *3* *3* *4*
  • blondýna

    Ahoj jen jsem vám chtěla napsat že když jsem viděla matěje na andělu tak tam byl s nějakou blondýnkou tak si myslím že to asi byla ta jeho přítelkyně, ale nějak jsem jí nepozorovala jak vipadala spíš jsem se dívala na Matěje. *14* *1*
  • tery01

    narozeniny:)

    at je to kdy chce,kazdopadne mateji, vsechno nej k tvym narozkam *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: narozeniny:)

      JJ ja se přidávám:¨)vsechno nej *1*
  • matej

    ahoj,ja jsem romca a milluju mateje.
    • wendy.94941

      Re: matej

      ahoj,ja jsem wendy a miluju mateje... *1* *1* *1* co to ma byt??... *1* *1* *1* *15* *7*
  • ahojjky

    ahojjky lidi jestli mate kontakt na mateje tak mi pls napiste na muj profil lide kechacek
  • wendy.94941

    podívej se mi na blog!

    toš lidi! podívejte se mi na blog! *1* *1* *1* *5* a prihlaste se do SONColorizace a napiste coment! ou yeaah! *1* *1* privita te matej v Maji na designu! www.myexxxtra.blog.cz
    • Re: podívej se mi na blog!

      mas hezkej blog hlavne tu prvni stranku :)
    • Re: podívej se mi na blog!

      AHOJ,NEMOHLA BY JSI MI PROSÍM POSLAT TEN VYROBENY WALLPAPER CO MAŠ NA UVODU NA BLOGU.DÍKY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit