Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maushkaa

    zavidte miii

    Mam jeho podepsanou fotku *14* zavidite cooo?nereknu odkud *13*
    • Re: zavidte miii

      sem celá žhavá na ten tvůj podpis:-Dmy emouše nemusíme...tak pááááááá a příště se nwvytahuj když nemáš na co
    • hilarynka

      Re: zavidte miii

      Vždyť je jasný, že od něj ..
    • Re: zavidte miii

      já ji mám taky.:-)
    • luc4jzz

      Re: zavidte miii

      :-Dloool
  • mija6994

    lol

    Trochu mi připomíná Michaela Jacksona *1*
    • Re: lol

      no,neřekla bych, že se ty nosy daji srovnávat...
    • nika.

      Re: lol

      Michael Jackson s jeho předělanym xichtem mu teda příliš podobnej neni, ale co, názor.
  • makca.m

    Makča

    i když možná bych si vedlě něho připadala jako jeho mladší ségra protože sem na něho torchu podobná...
    • lucius333

      Re: Makča

      *1* *1* *1*
  • ladyandie

    Co má Matěj s nosem???

    V pátek jsem Matěje potkala při cestě z práce a měl zalepený nos... Asi je šikulka *1*
    • michelin12

      Re: Co má Matěj s nosem???

      Jestli Matyho někdo bacil, tak ho za to bacím já!!! *16* *16* *16* YEAAAAAH *5* *5*
    • ferrerrka

      Re: Co má Matěj s nosem???

      ted nevim jestli ti zavidim ze si ho videla a nebo ze si ho videla tak v super situaci se zaplepenym nosem:)nevim o co bych stala vic *1* *1* *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        na plastiku by mu náplast nestačila *1*
    • wendy.94941

      Re: Co má Matěj s nosem???

      wooaahh...třeba má rýmu...!!!? *1* *1* *9* nebo....nebo chodí na pravidelné zužování a prodlužování nosu...taky jedna z možností... *1* *1* *1* oooh...nebo spadlo z koně... *14* *14* *9* *4*
    • tery01

      Re: Co má Matěj s nosem???

      jeeee *1* chudak *9* ale jako napadaji mne dve veci .prvni ze nekde upad *9* nebo ze sel na plastiku... *8* *8* *8* lidi jestli sel na plastiku svyho nadhernyho nosiku?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8*
      • nika.

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        Já o tom něco vim,protože mám sama nos jak skobu a někdy jsem z toho vážně na dně.Ale tim samozřejmě nemyslim nic špatnýho proti jeho nosu,přijde mi divný,že by zrovna on šel na plastiku,to asi fakt ne.
        • Re: Re: Re: Co má Matěj s nosem???

          Já teda taky nemám zrovna drobný a rovný nosík... Ale zkus se před zrcadlem pitvořit tak, že to bude vypadat, že ho takovej máš a uvidíš, že pak už bys to nebyla ty! A pokud se ti někdo směje, tak je to chodící hloupost.
      • makca.m

        Re: Re: Co má Matěj s nosem???

        a nebo mu někdo dal ránu...taky jedna z možností
    • makca.m

      Re: Co má Matěj s nosem???

      hej tak to mi je velice podobné...ale na mně pro změnu zaůtočila jedna "milá"slepička akapku mně poglovala...tak sem taky se zalepenym nosem xD xD *1* *1* *1* *3* *3* *4* *4*
  • n.e.v.e.r.m.i.n.d

    Narozeniny

    Zdravím všechny hodné dušičky, které poblahopřály Matějovi k jeho narozeninám.
    Nedělám to ráda, ale musím vás zklamat- má narozeniny až 18.9., takže to bylo poněkud v předstihu.*9* Už jsem to tam upravila.
    Informaci jsem našla na facebooku a myslím že bychom měly věřit tomu, co vyplnil on sám, ví to asi o něco líp než ten, co založil jeho profil na osobnostech. *3*

    Jestli to někoho potěší, taky jsem to blahopřání spletla *1*
  • Matěj

    Ahojky lidičky!sem tady nová a nemám na matěje email!plosim plosim byl by ste tak někdo hodnej!a napísnul mi ho? :-) jo jinka jak tady někdo psal že sme viděli matěje jenom ve filmu atd. tak no a?bože tak se nám libi a co je na tom?ja ho taky viděla jenom ve filmu! :-) a byla sem z něho hned hotová :-) myslím si že je to super kluk co ví co děla! :-) MATĚJI TY SI TEN NEJ! *14* *1*
    • n.e.v.e.r.m.i.n.d

      Re: Matěj

      matstrop@volny.cz *3*
  • wendy.94941

    do zbraně!!

    děvčata, připravte si kyje, vyrážíme do ulic!! *1* *1* každou blondýnu proklepneme a až narazíme na tu ONU blondýnu tak ji zaboucháme do země...potom se vrhneme na Matěje...jsem dobrej strateg ne? *1* *1* *1* *10* *10* *10* *5* *1* *3* *3*
    • Re: do zbraně!!

      Tak já už předem hlásím, že já to teda nejsem :-))
      Jinak by mě zajímal váš názor na jméno Matěj. Už dřív jsme s přítelem přemýšleli o jménu pro mimčo, no a padlo i Matěj - teda jako úplně bez souvislosti s MS. No a mně se třeba líbí Matýsek, ale těžko tak na něj volat v patnácti, že jo. No a Matěj to je takový jakože dost prostý, nevím, jak přesně to vyjádřit. Zase ta paštika Matěj je výborná a Matěj se jmenoval i táta Karla Havlíčka Borovskýho a Václav Matěj Kramerius - čili souvislost s mým oborem žurnalistika. Zas se ale říká "Matěji, Matěji, proč Tě holky nechtějí..." Je fakt, že pokud by se vyvedl, tak by to bylo pasé... Takže jsme nakonec došli k tomu, že bude po tatínkovi. Co vy na to? Je to tedy dost od věci, sorry...
      • Re: Re: do zbraně!!

        Ty cece, jmeno Matej se mne osobne moc nelibi. Spis si vybavuju tu hlasku: "ty jsi ale matej!" Prijde mi to takove jmeno o nicem. No a Matysek uz je uplne hrozne. No ja jsem osobne rozhodnuta, ze jednou se bude moje dite jmenovat po mem tatovi....
        Jinak, trochu z jineho soudku - fakt obdivuju vsechny zurnalisty. Ja mela vzdycky blbe slohy...ja jsem spis na ty cisla.. *1*
        • Re: Re: Re: do zbraně!!

          Díky za názor. Jinak já jsem opačného názoru, co se týče žurnalistů. Dneska může být pisálkem kdekdo... O slohu to vážně není, já je taky neměla ráda. Je to hodně o rutinně a o tom srovnat se s tím, že musíš rozumět všemu, i když se vlastně nevyznáš v ničem *1* čili tak.
          • michelin12

            Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            Mi se jméno Matěj líbí..takové jednoduché hezké jméno *4* Pak je ještě moc pěkné Tomáš, Adam, Jiří, Honza atd...Já, jestli budu mít někdy syna (snad:)), tak by se jmenoval nějakým z těchhle jmen *4* Pak je ještě hrozně moc jmen, které se mi líbí, ale to bych se musela ujmenovat:)...a pak je tu ještě jedna věc..neodsuzuju to, ale je to zvláštní...když jsou nějací CZECH rodiče a jejich mimčo se jmenuje Jennifer Nováková...Jennifer je sice taky pěkné, ale na české mimi to nesedí... *13*
          • Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            Jo, rutina je jasně s jedním n *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: do zbraně!!

          Mno me uprimne se jmeno Matej celkem libi,ale asi bych tak svyho syna nepojmenovala..nevim.:)ale jinak si myslim ze kdyz je maly miminko matysek tak ze je to hrozne roztomily *1* *1* *1*
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

            No já si to taky myslim,Matěj je fakt pěkný jméno.Co se o tom ménu řiká jsou jenom takový kecy do větru.
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              Já sice nejsem černovláska,ani bruneta,ale s blondýnou si mě snad nikdo nesplete *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              mno to ja taky nejsem...jsem totiz taky absolutne cernovlasa a jeste ke vsemu prirodne *1* *1* *1*
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: do zbraně!!

              jajky...ještě že nejsem blndýna wendy! jsem absolutně černovalasá!
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: do zbraně!!

          nahodou, Matej je krasne jmeno! *4* no svoje decko bych mozna taky pojmenovala po tatkovi...Matej... *1* *1* *1* *4* *15*
    • makca.m

      Re: do zbraně!!

      ůůplně skvělé a ještě si dopřejem nějakej ten bonus *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: do zbraně!!

        oukej:)ale fakt bych ji chtela videt:)
        • Re: Re: Re: do zbraně!!

          to já taky :)
  • wendy.94941

    chodi sem Matěj???

    mmmmm... *9* hej holky???? myslíte že se sem Matěj chodídívat???? *7* *7* mě by teda zajímalo co si o mě lidi myslí...jestli si tady čte ty naše šílený komentáře tak se asi musí hodně smát...a nebo může mít hodně dobrej pocit z toho, že má tolik fanynek.... *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Matěj

    no tady to trochu vázne lidi copak vy už Matěje nemáte rádi ja jo je to užasný herec a politik a podle mne ja vim že nekteři si mysli to smý že pokud je gay je uplne jedno fanynku mne má tak či tak si supa! *1*
  • nwm

    ne nebyla jenom sem okolo ni prosla a byl tam i matej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit