Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matěj

    říkám váááázne
  • wendy.94941

    sexy mikina!!!!

    přejdu na zelenou!! *1* *1* až půjdu nakupovat nějaký oblečení, tak za prvé: půjdu do H&Mka, protože jedna holka tady psala že ho tam potkala
    za druhé: budu si kupovat zelené věci na důkaz víry ve Starnu zelených *1* *1*
    a za třetí.....: mmmm.....jo a nechám si na nějakou zelenou mikinu vytisknout Matěje s logem SZ!!! wooooow to bude sexy mikina!!!! *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • verite tomu??

    holky vazne si myslite ze matej stoji o nakou znas???je vubec volnej??? *9*
    • hilarynka

      Re: verite tomu??

      Proč by o nás stál ..? Prý nikoho nemá ..
      Ale já pochybuji, a to dost vážně, že by o nás měl zájem .. *1* *1*
  • romiii

    Romanká:] pro fominičkquu

    no tywole____ to bych asi nepřežila,jsme do nj blázn ia hnal by nás na komisy..____ xD to bybyla hruuza..xD no\jasný maruš...jídlo já mam u sebe dycky____ xD bez jídla ani ránu
    • Re: Romanká:] pro fominičkquu

      no toe jasný ale já do něj nejsem zamilovaná___=D=D=D__ale tak ty aspon jo vid???=D=D tvá platonická láááska!!!=P=P=P=D=D
  • postel

    Matěj věnoval svou postel PROHAITI - dobročinné aukci. Cena startuje na 5 000 Kč...
    http://www.prohaiti.cz/elez n-postel-s-kovnm-vetn-matrace,name, 99126,auction_id,auction_details
  • For Tiffany

    Ahojky *3* no nevidim důvod proč by se mu treba nektera znas nezalibila *14* jinak taky bych moc ráda vedela jestli nekoho ma *7* *14*
  • wendy.94941

    wendy

    VY JDETE ZEMÍ?? MÁ CESTA VEDE METREM!!!....snad ho tam někde potkám....jo asi už bych si od toho psaní měla dát pauzu co??? ale když mě tak strašně baví ho řešit... *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14*dobře napíšu až zítra.... *4* už se nemůžu dočkat zítřka... *4*
  • Jo

    Jo souhlasim *4* je to pravda zeby jsme se meli nad sebou zamyslet *4* jasne ze je Matej fkt třída ale tak s rozumem...nic se nesmi přehánět *5*At si o nas nemysli kdyby jsi to četl že jsme trapky *9* toby jsme asik nechtely ne..? *4*
    • nika.

      Re: Jo

      No,a dozvěděla jsem se,že mu dokonce jedna z vás posílala odkaz na osobnosti aby se sem podíval na svůj profil....Tak to se bojim že už tady byl a přečetl si ty některý hrozný příspěvky.
      • Re: Re: Jo

        Nejspíš by se jen zasmál...A nebo by mu mohlo být líto, že řešíte vzhled více, než jeho povahu. *3*
      • terezka_a

        Re: Re: Jo

        Chudák, ten se musel zděsit... Ten už sem jen tak nepřijde... *3*
        • terezka_a

          Re: Re: Re: Jo

          Navíc pochybuji, že má vůbec čas na takové věci... Jako například tenhle "fanklub"...
  • Tak tohle je absolutně ten nejhorší film na světě- nesnášim ho. Tohle se fakt nepovedlo. Ne, jen ze je to překresleny jako svina, prase ale je an tom i vidět, ze si s tim producenti moc nevyhrali. *9* *10*
  • mmm

    me se matej taky libi jinak bych tady nebyla ale jen me pripadne ze nektere prispevky jsou az moc prehnany. Makca.m to napsala celkem rozumne. jinak je mi 23 a mam dve mele holcicky tak asi i mozna proto uz tak nesilim jak kdysi z leonarda di capria. tak se omlouvam VSEM ZAMILOVANYM FANYNKAM silejte dal
    • michelin12

      Re: mmm

      to ŠÍLEJTE DÁL se mi celkem zamlouvá *1*
    • nika.

      Re: mmm

      Hele,mně je sice 14,Matěj(Vilém) mi připadá mockrásnej a je to můj oblíbenec,ale taky mi připadá,e některé příspěvky jsou přehnaný(sorry holky).Bylo by mi trapný tu psát komentáře typu ách miluju tě apod.(no jo,opravdu se upřímně omlouvám,děvčata)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit