Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    ahoj mateji vim ze se obcas tady ukazujes moc moc te obdivuju kdyz jsem videla maj od te doby na tebe nemuzu prestat myslet je to asi tak mesic nechapu jak si to mohl natocit ja bych to nezvladla na konci jak si se podival na jarmilku tak sem se hrozne rozklepala a rozbrecela nemohla sem prestat ucitelka me musela pustit domu coz bylo dobre prisla jsem o dve hodiny koukaly jsme na to totiz ve skole mama by si to vzala k srdci a pak by probrecela cely dny proto sme na to koukaly ve skole muzes mi napsat na muj profil kechacek
  • nwm

    na beckua asi we tri hodiny *14*
  • nwm

    holky wertemi taky sem si myslela jistli potkam meteje ze omdlim ale jenom sem proste na nej normalne koukala a on se na me smal a koukali sme si do oci!byl to tak krasnej pocit wertemi *14* *14* *14* !Mmiluju te Maty a fandim strane zelenych *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: nwm

      mno myslim ze ti tady vsichni strasne závidíme:)ALE JA TI TO MOC PREJU:)
    • michelin12

      Re: nwm

      C-C-C-C-COOO??? On se na tebe smál?? Hej..já bych se složila...*9* *9* ale...snad bych se ovládla...ale když říkáš..DO OČÍ.to bych se asi zbláznila
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *14* *14* *14*
  • makca.m

    pro matrinnu,mmm

    no holky tady šílej..mě je sice jen 13,alecelkem chápu to co sem tam psala..já to tak prostě beru..a i kdyby stejně mám nulovou šanci že ho někdy budu znát osobně...takže Makča.M
  • ladyandie

    potkávání Matěje

    Potkat Matěje není tak těžké, s tou fotkou by to už bylo horší :) Pracuji kousek od kanceláře Strany zelených, kam Matěj chodí celkem pravidelně *1* . Tak mě napadlo, že kdyby tam některá z Vás šla a o podpis požádala, nebyl by to takový problém *4*
    • emo.cindarella

      Re: potkávání Matěje

      problém je v tom, že jsme ostravačka... ale snad se tam někdy dostanu *4*
      • ferrerrka

        Re: Re: potkávání Matěje

        no jo:)tak ostravanky lituju..ste na tom blede:)ale tak ja ostravanka nastesti nejsem..kde ze je ta kancelar zelenych??? *1* *1* *1* *1*
        • ladyandie

          Re: Re: Re: potkávání Matěje

          Zkuste trochu zapojit hlavu a internet :D Už to vidím jak tam zas budem mít v pondělí narváno *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: potkávání Matěje

            kazdej vi ze kecas a náhodou sem byla na jeho autogramiádě *1*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: potkávání Matěje

            no hele:)tak trhla fanyka zase nejsem,abych na mateje nekde cekala..ne to neni holt cas:)
            • emo.cindarella

              Re: Re: Re: Re: Re: potkávání Matěje

              já bych čekala kdybych byla pražačka *14* *14* *14* zas tak ho žeru *4*
            • ladyandie

              Re: Re: Re: Re: Re: potkávání Matěje

              Ale věřím že jseou tu i takové které tam čekat budou :D
  • emo.cindarella

    Mrzí mě....

    Je celkem jasné, že ho nikdy nepotkám a i kdyby... co by se tak asi stalo? Je to pro mě jedinečná osobnost, nejen vzhledem, ale taky svým chováním a vystupováním.
  • ...........

    Na tenhle blog psal asi vážně Matěj. http://natynka888.blog.cz/Ma takový styl psaní.
    • Re: ...........

      Myslím, že to nepsal....Použil by háčky a čárky...a když už by se vyjadřoval k nám fanynkám, asi by to udělal tady, kde je nás nejvíc *4*
    • ferrerrka

      Re: ...........

      ja nevim..myslim ze nema cas na to prolejzat blpogy a hledat kde se o nem co pise a pak odepisovat..
    • Re: ...........

      a kde tam jako? co jsem se divala tak to spis vypada jako kdyby tam psal nejakej pakon co nema co delat *9*
  • martina008

    ...................

    Je k sežrání a je to takoví *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • nika.

    vzkaz

    To já teda doufám že sem Matěj nikdy nepřijde a nepřečte si to.nevim jsetli by byl zrovna šťastnej z některých výlevů,myslim že by ho to spíš odradilo.Kdybych mu mohla něco vzkázat tak tohle:v Máji si hrál naprosto úžasně a taky tak vypadal!A jinak vypadáš fakt sympaticky takže přeju úspěch i ve všech ostatních činnostech co budeš dělat ať je to politika nebo cokoli jinýho..
    Takže takhle.Je to můj názor,každej může mít jakej chce...
    • ferrerrka

      Re: vzkaz

      Mno myslim že sem asi nechodi a jestli mu chcete neco vzkazat tak mu proste napiste:):):)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit