Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tery01

    soundtrack

    tak hned po ferrerrce sem si teda koupila ten soundtrack *14* a teda fakt super *3* uz ho mam poslechlej asi trikrat *4* a doporucuju *4* *14* *14* *14*
    • ferrerrka

      Re: soundtrack

      Jj ja to řikala:)je super..mě osobně stačí jen ta hudba a jsem dojatá:)třeba ta z té popravy,tak z toho uplně nemůžu:)
      • tery01

        Re: Re: soundtrack

        vid?!?!?!? *1* takovy dycky to tuc tuc tuc jak ho tam chudinku lamou na tom kruhu,to vidim uplne pred sebou *9* ale jinac je to fakt moc hezky *3*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: soundtrack

          jj PŘENĚ!!! přesně to tuc tuc sem myslela:)sem z toho naměko jen když to slyši z toho cd:):):)sme blazni co???:Dale když ona ta hudba je vážně skvělá:)jo a to sem se tě chtěla zeptat...myslim že je to sedmá písnička..ta v tom filmu vůbec nebyla ne???
          • tery01

            Re: Re: Re: Re: soundtrack

            no nad tim sem prave taky premyslela,ale ja myslim ze je to bud ta jak zpivali v tom kostele ale jaksi jinak zhudebnena nebo je to ta jak sli a litali jim ty klobouci *7* no ale newím newím..nebo z toho mozna pouzili jenom tu melodii *5* v kazdem pripade je taky hezka *1* *14* *3* *3* *3*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno ja si ten soundtrack taky poustim casto..a film o filmu sem si nahrala takze se na nej muzu podivat kdykoliv:)a ted teda jak byl ten sjezd zelenejch tak se se na tu televizi taky teda vyjimecne divala:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              no takovej pocit bych teda chtela mit taky fakt ze jo :)ale ja sem z toho tak zblbla ze vzdycky kdyz prijdu domu ze skoly ,prvni co udelam je ze si pustim soundtrack:)a pravidelne sleduji ct2,kdyby tam nahodou byl trailer...pravidelne pozoruju zpravy a takovy ty politicky porady ,zasejc kdyby tam byl nahodou matej:)ale dobra zprava je ze mne cim dal vic zacina zajimat a bavit politika ,i kdyz se nekdy divim ze zrooovna MNE a zrooovna POLITIKA *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              mno jo,ale to je jedno:)´ja bych se na to koukala porad,ale musim se drzet:)chci z toho mit jednou takovej poict jako poprve proste no:)
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              *1* *1* *1* jisteee *1* no tak jasny vid *3* a to si jeste predstavte,ze se to nejspis vazne stalo pred ja nevím kolika lety?!?!? *7*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno ale me teda uprimne taky pekne nastvalo ze ta jarmila na konci nic neudelala a on tam chudak trpel:):):)ale jeste to neni tak hrozny..mno my na to mame jit se tridou taky,ale ja uz na to nepujdu,protoze uz bych na to sla taky potreti a ja si to pak chci koupit na dyvku a nechci se toho ehm..prekoukat..klidne bych na to sla,ale uz by to nebylo takovy..chci to ted zase dlouho nevidet abych se na to pak mohla podivat a abych z toho mela pocit jako kdyz sem to videla poprvy:)chapes vid ???*1* *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              noooooooo ja si taky myslim ,ze jeste nejsme v tom stadiu kdy jecime na jarmilu pres cely sal ze je svine *1* ale tak co neni muze byt,zrovna pristi tyden jdeme se tridama na *14* máj *14* teda ja kdyz sem to zjistila ,ze je ucitelka pro abysme do toho kina sli,ja myslela ze mne omejou *4* ja mam takovou radost *14* a to du na to uz potreti *1* *1* *14* *14* *14*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              No taky si řikám že sme švihlý,ale když to tady tak pozoruju tak na tom ještě nejsme tak hrozně:):):) *1* *1* *1*
            • tery01

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              no kraaaaaaaasná uplne krááásna *1* *14* *3* ale koukam ,my se tady rozplyvame nad tuc tuc *1* a wendy tady malem umira laskou nad matejem *1* *14* *14* *14* ale jako ja ho potkat nekde v tramvaji nebo v hmku *14* *14* *14* *1*a jeste ho nenapadne ocuchavat *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: soundtrack

              Mno možná:)já myslim teda že tam nebyla ale možná někde jo no..ale já myslim že ne:)ale ta z tý popravy je prostě dokonalá vid???
  • hilarynka

    KOuření

    Hele myslíte že Matýsek kouří ..??? na jedný fotce má něco jako cígo w ruce .. to by mě mrzelo kdyby kouřil!! *9*
    • makca.m

      Re: KOuření

      už je to tak...matěj kouří ..to vím 100%,můžu to zaručit... *5* jediná rada je asi ejn,fuju fuj fuj maty neceme přece aby nám předčasně "chcípnul" *1* *1*
      • Re: Re: KOuření

        no to je nechutný,že kouří,já bejt Jarmila v Máji,tak se s ním radší nelíbám,to musí bejt hnus líbat popelník....blé *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: KOuření

        jezis tak si muže delatr co chce ne????
      • nika.

        Re: Re: KOuření

        Tak to mu neodpustim.Takovej krásnej kluk a má tak hnusný plíce...
        • Re: Re: Re: KOuření

          To už tak bejvá no... Holt nikdo neni dokonalej *9* škoda!!!! *5* *9* *10*
        • hilarynka

          Re: Re: Re: KOuření

          Asi tak .. *9*
      • hilarynka

        Re: Re: KOuření

        a jak to wíš tak jistě ..??? *7*
        • makca.m

          Re: Re: Re: KOuření

          sem se ho na to hold ptala noo
          • mak.mak

            Re: Re: Re: Re: KOuření

            mě to docea štve nebo spíš mrzí *9* ae nechápu moc jak to jde dohromady jako SZ a kouření *1*
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: KOuření

              Jo .. docela ironie *1*
  • Milé dívky, dámy, ženy :)
    Dnes jsem koukala na Máj, jelikož básník Karel Hynek Mácha je můj velký oblíbenec a Máj je jedinečné a naprosto bezkonkurenční dílo. Samozřejmě báseň se od filmu značně liší, ale to kouzlo je tam zachované. Asi jsem naivně čekala, že se tu bude rozebírat i děj filmu a ne jen Matějovo číslo, email a propisky *7* . Vím, že ty diskuze jsou staršího ,,vydání'' , ale zajistili mi pár minut pousmání. Mějte hezký den *2*
    • Souhlasím s tebou. Máj je celkově pěkná báseň, a film se vcelku taky povedl. *4* Děj filmu byl také pěkný. *4* A když jsem četla zdejší příspěvky, docela mě to pobavilo. *2*
  • wendy.94941

    wendy IN LOVE

    on to on!!!!strašný lesů pán!!!!!! on to on!!! mého srdce šamion *14* *14* *1* *1* *1* *1*
    • mmm

      ahojte chci jen rict vsem pubetalnim pisalkum byt matejem tak bych nechtela potkat ani jednu z vas.Matej je krasny ale nektere prispevky jsou az prehnane jen by me zajimalo jestli byste byli vsechny do neho takzblaznene kdyby v zadnem filmu nehral a potkaly ho na ulici jestli byste vubec vedeli kdo toje. ale tim sem se nechtela nkoho dotknout taky mi kdysi bylo 14 takze vas castecne chapu
  • ferrerrka

    Squatteři:)

    tak sem s matejem spolecne demonstrovala ta squattery a musim rict ze to byl opravdu jedinecny zazitek:D, tesila jsem se az ho nekdy uvidim, ale ze to bude tak bourlivy sem necekala:D
    • Re: Squatteři:)

      Tak AMtej me spis trosku sklamal z jeho nazorem na squattery ale je to ciste jeho vec! *4*
  • Mateje Stropnickeho obdivuju a smekam.Myslim ze se neztrati...
  • wendy.94941

    podoba!

    díváte se na Ordinaci v růžové zahradě?? víte jak je tam ta Anička Frintová....?
    ona je asi něco do rodiny s Matym!!! jmenuje se Anna Stropnická a jemu podobná tím nosíkem a pusou!!! ta se má!! to na ní musí asi kluci letět když je na Matyho tak podobná!!! protože když je někdo podobenj na Matěje, tak je fakt dost hezkej... *1* *1* *1*
    • Re: podoba!

      vzdyt to je jeho sestra!!
      • wendy.94941

        karlik

        no vždyť jo!!!! ale to má dobrý!!! *1* *9*
        • Re: karlik

          má štěstí co já bych za to dala být jeho ségra!! *14*
          • michelin12

            Re: Re: karlik

            já nechci být sstra *14* *14* *14* *14* *14*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: karlik

              ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika *1*
            • makca.m

              Re: Re: Re: karlik

              a víte že já bych klidně brala být jaho ségra...stejně tak i tak nemám pravé rodiče takže je mi to fuk..
          • wendy.94941

            Re: Re: karlik

            kdyby jsi byla jeho segra, tak ti to přijde uplně normalni...muj bracha se taky libi hodne holkam, ale pride mi to normalni a me nepride bracha nejak moc hekej...xD *9* sorry Jirko... *1* *1* *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: karlik

              no ale tak tady nejde o rodice,ale o bratrika:)
  • martina008

    Matěj v uvolněte se prosím

    Ahoj kdo chce vidět Matese v uvolněte se prosím, tak tady máte odkaz a je to zhruba 20 minuta.
    http://www.ceskatelevize.c z/program/detail.php?idp=1026678404 2&day=1266620400&time=02:55&ch=1&vs o=video&idec=207%20522%2016180/0007 &rok=2007#dil207%20522%2016180/0007
  • hilarynka

    TL

    Já už jsem na to přišla .. *1* tynalina je Matějova ségra nebo něco z rodiny .. *1* To si jinak nedokážu vysvětlit .. *1* *1*
    • Re: TL

      Tak začnem uzavírat sázky! Kdo se trefí, tomu dojedná schůzku s Matějem *1*
      • Re: Re: TL

        fajn,... muzu si vsadit? ja totiz vim kdo tynalina je ... ale chudera pac zchuzku si s nim muzu domluvit sama :d samozdrejme bych se podelila se vsema kteri vi kdo je tynalina... *7* *13* *13* *13*
        • Re: Re: Re: TL

          Potvoro, dál už to nekomentuj, nebo sem dám víš co! *8* *1*
          • Re: Re: Re: Re: TL

            no co sem daaaaaaas ???? *15* premyslim ..... ale nemuzu na nic prijit *1* *5* *7* *7*
    • Re: TL

      *1* samá voda - maximálně Matějova kolegyně ze SZ *3*
      • Re: Re: TL

        Jak se tak prodírám diskusema na Postřehu... Přiznej se, jsi ten (teda jako ta, ale ten zní líp...), kdo si myslím, že jsi, žejo?
        • Re: Re: Re: TL

          Nepotvrzuji, nevyvracím *1*
          • Re: Re: Re: Re: TL

            Budu to brát jako souhlas *5*
      • hilarynka

        Re: Re: TL

        Jako fakt .. To budeš ta .. Matějková, né .. *1*
        Tak ho pozdravuj .. *1*
        • Re: Re: Re: TL

          nejsem ani Matějková ani Matějova a tím bych to uzavřela *1* a jestli ho zase uvidím, tak vaše pozdravy přetlumočím *3*
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: TL

            Paní tajemná......
            • Re: Re: Re: Re: Re: TL

              já si potrpím na "Slečna" *1*
          • hilarynka

            Re: Re: Re: Re: TL

            Já už to nechápu .. Ty za ním chodíš s foťákem, né ..? *1* *1* *1*
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: TL

              Tyhle fotky přece nejsou na Googlu ..
            • Re: Re: Re: Re: Re: TL

              Google je všemocný.... *5*
          • hilarynka

            Re: Re: Re: Re: TL

            Tak dík .. *3*
            Že mu držím palce .. *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: TL

        tak se priznej:):):)
  • kackac

    Máj, Matěj ...

    Ahoj lidi ! *3* Předem se Vám omlouvám za to, jestli nějaké věty po Vás zopakuji, ale doufám, že Vy to přežijete. Vím, že je to možná " trapné ", ale já jsem Máj viděla poprvé před třemi dny, protože jsme měli za úkol se naučit do školy malý úryvek z Máchova Máje, a tak mě to naťuklo k tomu, abych se podívala na film. Musím uznat, že film je hezký, zajímavý, ale konec je velmi smutný. Když se na film dívám, tak na konci uroním slzu. Na filmu se mi také líbí to, že dostali příležitost osobnosti, které nám nebyly až tak známé a myslím si, že právě Máj je proslavil. Vůbec jsem nevěděla, že Martin Stropnický má tak velého syna. *4* Pročetla jsem si tuto diskusi o Matějovi a chtěla bych říct, že o něm píšete moc hezky a taky doufám, že si ho všichni vážíte. *3* Jak říkám, Matěje jsem do teď neznala, ale už od pohledu je na něm vidět, že je to hodný, inteligentní a vnímavý člověk. *4* Prostě jsem chtěla napsat, že si ho od teď velmi vážím a že mu ve všech věcech moc fandím ! ! ! *3* *4* *3* Mám tě ráda Mates ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší