Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Změňte téma

    Já teda nevim,ale tohle téma sem taháte už asi potřetí (nejmíň).Že vás to baví.Je jen šťastná náhoda že,když se tady o téhle věci tak živě mluví,se tím nezačali probírat bulvární novináři.Neřešte to,myslete si každý,co chcete,ale nechte jeho soukromí na pokoji,myslím,že nám do něj nic není.
  • hilarynka

    -?-

    Bože, neuvěřitelný kraviny se tady řeší ..
    Místo Matěje se tady zaobíráte jeho zuby .. Není to jedno ..!? Zuby má v pohodě ..!! Oči taky .. Tak co řešíte ..
    Máte rády Viléma nebo Matěje ..?! Navíc .. že nějaký blázen tady mele o tom, že je Matěj gay .. Naprostá hovadina toto ..!!
    To mě docela mrzí, že tady řešíte to, jak vypadá .. Než aby jste se 1.)Zaobírali tím, jaký je a 2.) Se koukněte na sebe ..
    Taková sprostota .. Víte, že vás může žalovat za urážku na cti ..?! .. Neuvěřitelné, pořád tady říkáte jak je dokonalej a pak ho tady virtuálně plasticky operujete ..
    Styďte se ..
    • Re: -?-

      Furt líp, když se tady rozebírají Matějíčkovy zuby než jeho herecký talent. Nějaké zuby na rozdíl od talentu má.
    • Re: -?-

      Přesně tak,řešíte tu kraviny *13*
  • xD xD

    No to jo xD...ae nebuj holka jestli chodí na tuhle diskuzi tak si určo tady to přečte a za chvilku uvidíš v bulvárech Matěj Stropnický slavný hrdina z Máje podstoupil zákrok na srovnání zubůů...aby svoje fanynky moh více rajcovat xD *1* *1* *1*
    • Re: xD xD

      hey ty si debilll___lolololoololol____já se tu řežu jak debil___=D=D=D=D__a copa by udělal s těma očima ale!!!=D=D=D *1* *1*
      • Re: Re: xD xD

        Že se vůbec ptáš čoveče...ty vyhladí leisrem v Praze to je jako zadarmo a jje to přeci populární fanynková hvězda...tak možná daj i 50% slevu ne xD xD *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: xD xD

          no toe vlastně fakt!!!=D=D=D__ale když je na ty kluky to spíš víc fanouškůů!!!=D=D___ *1* *1* aby je moch rajcovat svejma novejma kukadlama *9* a zoubkama!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: xD xD

            Taky fakt hele xD xD
            *9* *1* *1* *1*
  • =D

    tyjo Maruš tak co na to říkáš!!!??? *1* *1*
    • Re: =D

      No jako Domi úpe na to čumím jak péro z gauče xD *1* .... ae tak to se dalo čekat že xD *1* ´mě stčila jedna ta scéna z Máje xD xD..tam vypadá na 100% teplej *1* *1* *1*
      • Re: Re: =D

        jo a jaká to byla??? ptž mě přišel všude!!!___ne vtip__samozřejmě!!!=D=D___ *1*
        • Re: Re: Re: =D

          Domi my to wíme že vypadal všude teplej ae ostatní to vědět nemusí xD xD....a sakra tak už to šichni víte *1* ae stejně nejlepší ta scéna v tom mlýně jak tam čuchá tu mouku a div mu oči se nerozjedou xD *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: =D

            a ty zuby!!=D=D__ *1* *1* toe káádr!!§=D *1* *1* ale nejvíc mu to sluší stejně__jak jede na tom koni no jak mam ten plakáát!!!!=D=DF
            • Re: Re: Re: Re: Re: =D

              twe ty si debil =D=D=D=D*lol*no je fakt že na tom koni nic moc__ale ty wlasy!!!=D=D=D__ty ¨sou hezký!!!§=D=D=D__tyjo by mě zajmalo co má s těma zubama a očima!!!=D=D=D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: =D

              No to je kabrnák...ae jinak co si budem povídat o jeho jízdě na koni ten fakt jede jako by ho tam chtěl *1* *1* *1*
  • Matěj holky nemusí

    Ahoj holky, strašně nerad vás zklamu, ale Matěj Stropnický je gay a trochu mě na něm štve, že to kvůli kariéře a bulváru nikde nepřizná. Nicméně teď zrovna začal randit s mým dobrým kamarádem Jakubem Šmídem (herec z brněnského divadla Husa na provázku, který teď začal studovat FAMU v Praze). Kuba říkal, že je to moc hodný a něžný kluk, prý na něho chtěl hned skočit, ale Matěj to zdržuje, zatím prý je to tedy jen o romantice, randění, procházkách za ruce, společných návštěv divadel atd. Snad se vás to moc nedotkne, protože já jim to oběma přeju. Matěje moc neznám, ale Kuba Šmíd je moc fajn kluk a po svém minulém vztahu si romantickou lásku rozhodně zaslouží, tak jim držím pěsti, ať jim to vyjde!
    • Re: Matěj holky nemusí

      si děláš kozy ne??matěj a gay????tak to pochybuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: Matěj holky nemusí

        Já teda nepochybuju, já to vím..
        • Re: Re: Re: Matěj holky nemusí

          A co víš?Že je a nebo neni?
    • ferrerrka

      Re: Matěj holky nemusí

      tak tohle je bezpochyby ten nejvic mocnej prispevek co tu byl:):):):):):):):)
    • nika.

      Re: Matěj holky nemusí

      Tak tohle už tu bylo několikrát.Nemůžete si proboha dát pokoj?
    • Re: Matěj holky nemusí

      fajn, v pondělí se Matěje zeptám jestli toho kubu zná.... sem moc zvědavá co řekne ! *8*
    • Re: Matěj holky nemusí

      Mě teda tohle nechává chladnou,protože přístěvků tohoto typu je i u jiných osobností požehnaně.Ale myslím,že bychom tu neměly pitvat jeho soukromí a chovat se,s prominutím,jako drbny,ať je to tak nebo ne
  • gdfhatj

    Je to vůl.

    od Moniky Bobčíkové
    • Re: gdfhatj

      Zamysli se nad tim, co to vlastně vůl je. Připadá ti snad, že by měl Matěj čtyři nohy a rohy? Že by se pásl na pastvinách, žil v kravíně a ještě k tomu podstoupil kastraci? Když už chceš urážet, tak alespoň na úrovni.
      • Re: Re: gdfhatj

        no je to proste vůl a to je můj názor!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a jestli se ti to nelíbí tak to už mě nezajímá *1*
      • Re: Re: gdfhatj

        Máš svatou pravdu,ale docelas mě pobavila *1*
    • hilarynka

      Re: gdfhatj

      A co jsi ty ..?? Zase nějaká znuděná malá holčička ..?!
  • Dabing

    Holky nevíte proč byl hlas Matěje dabovaný? Vždyt má Matěj v pohodě hlas.
    • nika.

      Re: Dabing

      Cože? Mně se to taky nechce věřit. To prostě musel bejt jeho hlas.....
    • Re: Dabing

      Hlas Matěje nadabovanej nebyl, jak si na to přišla???? Je pravda, že většinou se pak ve studiu film ještě jednou namluví, protože technika to někdy dost dobře nezachytí, ale Matěj se mluvil sám..
      • martina008

        Re: Re: Dabing

        tak to se pletes já sem se ho na to ptala a dabovanej byl kým to on neví *16* *8*
        • Re: Re: Re: Dabing

          martina008

          __no jasný to ti můžu říct i já kym byl nadabovanej a Stropnickýho se ptát nemusíš!!!=D=Dlol *1*
      • Re: Re: Dabing

        kdepak, byl dabovanej, potvrdil to i Matěj, a dodal, že sám neví, proč se tak Brabec rozhodl...
        • Re: Re: Re: Dabing

          a kdepak to potvrdil?
          • Re: Re: Re: Re: Dabing

            někde v médiích, ale kvůli tobě určitě rád vydá tiskové prohlášení "Matěj potvrzuje Janče dabing" *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Dabing

          jj souhlasim s tynalinkou..byl nadabovanej:)
          • Re: Re: Re: Re: Dabing

            Ahojky..Fakt byl jeho hlas nadabován?? Tomu se mi ani nechce věřit..když to čtu tak jen valím oči..fakt je 100%??? Pokud o tom někdo víte něco bližšího prosím napište mi na email..pááč mi to přijde divný *7* *7*
    • Re: Dabing

      Tak to je pravda jen napůl. Hlas má. *1*
    • Re: Dabing

      no tak jedině se ho zeptat!!!!=D=D=Dlol
  • kontakt na matěje

    ahojky prosim pošlete mi někdo na email broskvicka993@seznam.cz kontakt na matěje díky moc!!!:) *3*
    • ferrerrka

      Re: kontakt na matěje

      proboha dalsi...ja vazne na nikoho nechci bejt oskliva,ale kdyz ho chces tak si ho sezen,navic myslim ze neni nic snazsiho nez najit si mail na mateje:)
      • hilarynka

        Re: Re: kontakt na matěje

        Asi tak .. *3*
  • ......=D

    hele mam další otázku__
    !!!!=D=D=D___prej___ho někdo v tom filmu doboval nebo co!!!???=D=D=D
    ježiš tywe ste trdla__s tim e-mailem!!!=D=D=D
    • ferrerrka

      Re: ......=D

      jj daboval:)ten co hraje v ordinaci myslim...:)ale nevim kterej...snad nejakej ten mladej...hm...:)ja nevim...Suk se menuje mozna:)
      • Re: Re: ......=D

        tak to už si snad děláš prdel, ne??? Co je tohle za kecy? Jakej dabing?
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ......=D

          ne nedelame si prdel a ocenila bych kdyby si se chovala slusne..nemas vubec zadnej duvid bejt hnusna...matej nadabovanej byl, to je fakt,a kdyz si o tom nevedela,nebo ti to nepride,tak to neznamena ze to neni mozny!!!tvoje prispevky me opravdu uz zacinaj deptat..si myslis ze si nejchytrejsi nebo co???bud v klidu prosim te dyt o nic nejde...nemusis hned vyjizdet!!!
          • blanik90

            Re: Re: Re: Re: ......=D

            nechci ti brát iluze, ale Matěje nikdo nedaboval *1* mám to poměrně z důvěryhodnýho zdroje a i kdybych neměla, tak každej snad pozná, že jeho hlas v Máji a jeho hlas třeba na nějaký tiskovce je ten samej *5*
          • Re: Re: Re: Re: ......=D

            jestli tě něco deptá, je to jen tvůj problém. Mě spíš vaděj tyhle ubohý vzkazy tady.. a o tom nadabování..to bych fakt pochybovala.. nejchytřejší nejsem, ty jo?
      • Re: Re: ......=D

        a jo__vlastně___no tyjo__jediný co se mi na něm líbilo byl ten hlas!!!§=D=D=D=D=(=D
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: ......=D

          aspon neco:):):)
          • Re: Re: Re: Re: ......=D

            jo tak to mě se teda ten hlas na něm líbil víc než ho má ve skutečnosti!!!!=D
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: ......=D

              Mě se jeho hals líbí .. A nějak to nechápu proč ho dabovali .. asi proto, že on má takovej jemnej hlásek .. a oni potřebovali něco drsnýho .. *1* *3*
        • 12meggy12

          Re: Re: Re: ......=D

          jojo hlas mi taky nesedel *1* ale pak jsem si zvykla *14*
  • Novinář, politik nebo herec

    Myslím si, že jako herec je výborný...Když jsem viděla ,,Máj" ani jsem neměla tušení kdo to je...Bylo to něco jiného neznámá tvář a tak úžasně hraje (možná to má v genech). Ovšem, dělá politiku a u ní chce pochopitelně zůstat, dělá svou práci dobře a i když je na začátku, přeji mu hoooodně štěstí.
    • Re: Novinář, politik nebo herec

      Nějakej lepší vtip nemáš? Třeba jak potkal Roubíček Khona před bordelem? *1*
      • Re: Re: Novinář, politik nebo herec

        Zase další,která si hraje na chytrou a nemá co dělat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit