Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy.94941

    splih!

    na te fotce, kde je s tou pani v zelenem tricku ma Matej nezvykleho spliha na hlavě... *1* jindy to mívá tak nagelované... *7*
    • hilarynka

      Re: splih!

      ASI bylo vlhko .. *3*
      • emo.cindarella

        Re: Re: splih!

        jeho rozcusch je normálně lepčí *1*
  • martina008

    je to skvělěj herec

    Matěj je upa surer herec a je k sežráníí
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • M.S

    Ve filmu byl k nakousnutí,realita muze byt jina.Kazdopadne mu fandim *14*
  • Matěj...

    Nechápu, proč tady někdo řeší, že je to špatný herec, není na nás soudit jeho talent, on se nikde netlačil, do Máje byl vybrán a vlastně očekával takové názory, protože je to jedna z jeho prvních rolí, tak dejte POKOJ, prostě mu nabídli roli, tak si vyzkoušel zahrát, to nemůže? Své zaměstnání - POLITIKU zvládá dobře, jo a nenávidím názory typu, je to nafoukaný ignorant.. vy ho znáte? Nejspíš ne, a nejspíš ani nepoznáte, protože každý má milion dobrých a milion špatných vlastností, takže nikdo nemůže říct, že je nafoukaný ani nemůže říct, že nafoukaný není a jestli chcete věřit tomu, co tady lidi píšou, věřte si, ale chtěla bych vidět ty zdroje, špinavej bulvár, kterej jen ničí dobrou pověst, měli bychom mu spíš úspěch přát ne?
    • Re: Matěj...

      sympatizuju se všemi tvými názory *5* *4*
    • luc4jzz

      Re: Matěj...

      S tebou souhlasím,to že tad probíráte Zaca je traparna...Tohle si pište jinam vy lamky...Matěj je good herec a POLITIKU zvládá dobře:) Takže si uvědomte t vaše stupidní názory..!!
      • hilarynka

        Re: Re: Matěj...

        Dobře ne, Ale skvěle ..!! *3*
        • Re: Re: Re: Matěj...

          Dobrej džouk!
          *1* *1* *1*
          THUMBS UP!!!
    • hilarynka

      Re: Matěj...

      Nepatřím mezi ty, co o něm říkají takové věci. A úspěch mu přeji maximálně moc .. *3*
  • :/OMG

    *8* Běžte do řiti z Efronem *16* tady vládne Matěj *14*
    • Re: :/OMG

      To jo. Ale Zac je zas na rozdíl od Matěje herec.
      • Re: Re: :/OMG

        Bože Zac to tu jsou nějaký pubošky???Boež s tím se jdi vycpat nikdy nemůžeš srovnávat americkýho pubertálního idola:-D s někým z Česka....bože radši normálního obyčejnýho kluka s charismem a smyslem rpo humor než zac s vybělenýma zubama..umělým úsměvem...brrr s takovým názor piš radši do Bráva:-D
      • Re: Re: :/OMG

        Nechápu, proč všichni jste tak pav z toho úchylnýho šampónka *16* Ne že neumí hrát..ale on je to i stupidní debílek..Nechápu jak někoho takového můžete srovnávat Matěje..on je alespoň v něčem dobrý..a ne v tom házet xichty na kameru v nějaký trapárně.. *8* Matěj je dobrej tím čím je..a navíc je čech...takže bychom měli být na něj pyšní..nechápu proč to toho cpete Zaca s tou jeho stupidní husou...proberte se... *13* Matěj super tím kým je...ale herec je také paráádníí *15*
        • nika.

          Re: Re: Re: :/OMG

          good *4*
        • Re: Re: Re: :/OMG

          Začala jsi to hezky, ale pak jsem pochopil, že nepíšeš o Matýskovi! *1*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: :/OMG

          NAPROSTEJ SOUHLAS!!!VÍc NEMůŽu ŘÍCT *1* *1* *1* *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: :/OMG

        neumí, ale zpívavat a to hraje v mzikálu *9*
      • terezka_a

        Re: Re: :/OMG

        *1* TO ANO.
        • Re: Re: Re: :/OMG

          To snad nemyslíte vážně, tady se lidi nebaví o Matěji jako herci, ale o Matěji celkově takže Zac není narozdíl od Matěje politik? jste trapný...ani jeden z nich herectví nestudoval a běžte pryč se Zacem, tohle srovnávání je fakt pitomý.. *5*
          • nika.

            EHM

            Zac že je lepší herec než Matěj? Nemůžu posoudit a troufám si říct že ani vy tomu herectví nerozumíte.Ale to že Zac je idol trapnejch holčiček neznamená že hraje dobře! Matěj sice neni herec, je politik, ale to neznamená že to nemůže zahrát dobře. Řekla bych taky,že je inteligentnější než Zac,kterej nemá skoro nic vystudováno a přiblble se gebí na každym plakátu a vypadá úplně tupě.Můj názor.
            • nika.

              Re: EHM

              Tak se mi Matěj líbí,no,ale ne jen proto jak vypadá.Nemusim hned kvůli tomu bejt trapná holčička. Nemůžu si pomoct,ale připadá mi že prostě Zac v sobě nic nemá....
            • ferrerrka

              Re: EHM

              Ano...ja si treba myslim ze neni:)me je 18 a jako trapná holcicka si nepripadam. jasne ze si mi Matej libil vzhledove jako Vilém v Máji...to je samozrejmy,ale nemam ho rada jen pro to ze vypada dobre...mam ho rada nebo spis libi se mi proto ze si myslim ze na svuj vej toho hodne dokazal a chce jit jeste vys coz je dobre:)hodne toho zvladnul, sel do filmu jako neherec ackoliv mu museli byt jasny ze to pro nej muze byt dost neprijemne zvlast kdyz uz dela v politice...protoze ten kdo ho nema rad v politice si ho jen tezko muze oblibit v Maji,ale on do toho sel:)libi se mi jeho nazory a vubec celá jeho prace, takze jestli sem jen trapna holcicka tak prosim,ale ja si tak rpzhodne nepripadam...to uz bych si tak mozna vic pripadala jako fanynka Zaca Efrona, kterej s prominutim krome Muzikalu nic nema:)tak az neco dokaze jinyho...muzeme se o tom zacit bavit:)
            • Re: EHM

              A Matěj je idol ještě někoho jinýho než trapnejch holčiček? *1* *1* *1*
          • terezka_a

            Re: Re: Re: Re: :/OMG

            Hm, zajímavý názor...
          • Re: Re: Re: Re: :/OMG

            Než být tak bídný herec, jako je Matěj, radši nebýt herec. Než být tak špatný politik, jako je Matěj, to radši nebýt politik.
            • Re: Re: Re: Re: Re: :/OMG

              tak nebuď vúbec o Matějovi se ví a co se ví o tobě?
  • anninka0001

    co to...???

    proboha,kam jsem se to dostala?když jsem četla některé komentáře,myslela jsem,že jsem se snad ocitla na diskuzi o zacu efronovi.No,naštěstí všichni nejsou tak střelení.
    • hilarynka

      Re: co to...???

      Já nechápu, proč srovnáváš Matěje s takovým psychoušem zatepleným .. Taková kapacita jako je Matěj, by se neměla srovnávat se Zacem .. *3*
      • terezka_a

        Re: Re: co to...???

        Proč by měl být Zac psychouš zateplený? To je jako když nějaký chytrolín napíše, že je teplý tady Matěj... Nikdy to nemůžete vědět na 1000%. To je jen převzatý názor od nějakého blbce,... Bože můůj! *8*
        • ach jo....!!!!!

          Bože,že vás to baví,tohle je nezkutečný,Se Zacem tahle stránka nemá nic společnýho,tak mi teda vysvětlete proč ho tu probíráte?Fakt NECHÁPU!!!!!! *16* *16*
          *7*
          Matěj je podle mě užo kluk a je nádherný,ve filmu vypadal a hrál úžasně a bezpochyby tomu tak je i v realitě. *1* *15* Ani nwt jak se byla šťastná,že mi přišel jeho podpis s fotkou a líbí se i mí mamce a to je co říct,protože má divný vkus(soudím podle taťky),mno ale co tady jde o Matěje a nn o nějakého zpívajícího basketbalistu z HSM.ju?
          • terezka_a

            Re: ach jo....!!!!!

            Já tuhle debatu o Zacovi nezačínala, jen jsem napsala svůj názor, tak nechápu, proč reaguješ zrovna na můj příspěvek.
            • Re: Re: ach jo....!!!!!

              hey vy jste vazne upa kravy...tady je napsano diskuse o Matějovi Stropnickem a ne o Zacovi!blbky jste *13*
      • emo.cindarella

        Re: Re: co to...???

        Se divíš. Tohle nemá nic společného z Matějem, ale s vyjadřováním jistých slečen *1* a absolutně s tím souhlasím *9*
    • ferrerrka

      Re: co to...???

      :)musim říct že si mě pobavila...asi s tebou musim souhlasit že to občas tak vypadá:)
  • MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

    YaAa *14* MatEyIiIcZkA *14* HrOzNe lOwiiisKuYu a mYlUYAaNkUyUUU wOe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* PtZ On yE UpE ToE BeStH HeReC A CzLoWeK Na sWeTe!!!!!!!!! X_x BiLlIiIsHeK Ye BeSt! *14*
    • nika.

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      Tak to fakt neni normální.Kterej totální magor to napsal?
      • Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        Mírně podprůměrně inteligentní z Matějových fanynek. *1*
      • emo.cindarella

        Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        mám pocit, že nějaká 12letá milovnice muzikálu ze střední *1*
    • hilarynka

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      JÁ MATEJILICKA HROZNĚ LOVÍSKUJU A MILUJANKUJU VOLE!!PROTOŽE ON JE ÚPLNĚ TOJE NEJLEPŠÍ HEREC A ČLOVĚK NA SVĚTĚ ..!! BILÍŠEK JE BEST

      No ani po překladu to moc smyslu nedává ..
      • Re: Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

        Nechápu proč tam píšeš že Bilíšek je Best..když se tu bavíme o Matějovi??? Nejsi tak trošku na hlavu?? Takovýhle komentáře by sis měla psát někde na Diskuzi o Tokio HOtel ne?? *16* *8* *16* *13*
    • nika.

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      Mohla bys to prosím přeložit do češtiny? Nechce se mi věřit že je tam opravdu napsáno to co se domnívám...
    • terezka_a

      Re: MatEyIiIcZeK Ye BeSt!!!!!

      *7* *7* Pište česky, prosím!
  • clanek

    holciny,tak si zadejte www.zpravy.idnes.cz a pak do vyhledavace stropnicky no a mate to *4*
  • Je to nej.herec

    Mě se film Máj moc líbil a Matěj je krásnej a moc mu to tam slušeno je to nej.herec!!!Ať si řiká každej kdo chce co chce... *5* *14*
  • mak.mak

    EP

    ahojky koukala jsem se na to a tady http://zpravy.idnes.cz/stropnicky-i -jacques-chteji-za-zelene-do-europa rlamentu-pki-/domaci.asp?c=A090110_ 203745_domaci_dp
    je tam že se tam nedostal bohužel*9* že dostal 17 hlasů a bylo potřeba 20 no přečtěte si to jestli chcete *3*
    • emo.cindarella

      Re: EP

      jajky to je, ale chudák! *9*
    • Re: EP

      Ten článek ale nenaskočí, když si zkopíruju adresu, a odstranim i mezery, který sou v odkazu, tak to prostě nenaběhne.
      • hilarynka

        Re: Re: EP

        Mě taky ne ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit