Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-/

    Tak proc se ho proste nekdo nezeptate?kazdej tady vytahuje jak si s nim pise tak do toho
  • To asi ne

    Tak to já myslím, že gay není! A myslím si že holku nemá, protože má moc práce a neměl by na ni čas!
    • Re: To asi ne

      Tak to si piš, že je - bohužel. Ale není to žádný handicap. A hl., jeho věc.
  • BLBÝ

    No, máte pravdu, je fakt bombovej, ale, víte vůbec o tom, že je gay?! :-(... Já se znám s jeho rodinou, tudíž to vím a...nenín divný, že nemá, neměl a ani nechce přítelkyni?! Je to tak, sere mě to, strašně mě to sere, ale je to gay:-( *9*
    • wendy.94941

      Re: BLBÝ

      taky neplánuju, že bych ve 25 letech měla mít svatbu(obrazně řečeno)....když chci kurňa něco dokázat, tak se nemůžu na nikoho vázat ne? přece nebudu tahat manžela nebo přítele do LA, kde se chystám stát slavnou herečkou ( *1* *1* )a pak ještě do Austrálie dát heathovi Ledgerovi krásnou kytku na hrobeček... *1* *1* asi chce mít ještě volnost a dostat se vysoko, proto musí být GAY že?.... *9* *9*
      • Re: Re: BLBÝ

        Takže: moje sestra se zná s jeho bratránkem a chodí i na stejnou školu, co Matěj. Takže o jeho zaměření ví rozhodně jen pravdu. A už toho dohadování nechte. Pravda je jen jedna a asi vás prostě bude hodně bolet *1* *1*
        • tery01

          Re: Re: Re: BLBÝ

          sestra moji prababicky z levyho kolena ma bratrance a ten ma kamarada a ten kamarad ma kamaradku a ta rika,ze si lesba...promin,ale bohuzel...je to tak *3* *3* *3*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            :D:D:D děkuju terezko:)
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: BLBÝ

          tvoje argimenty me fakt zacineji vytacet..ja tady nikdo nikoho za jeho nazor nekritizovala a to sem tady od zacatku zrozeni matejova profilu,ale tohle je fakt moc...delas tady chytrou a jenom tady lidi vytacis...teda ja vim ze o to ti asi de,ale mohla bys byt tak laskava a uz sem nic nepsat???,myslim ze to nebude jen muj nazor:)
    • Re: BLBÝ

      a to,že je gay-to jsi si vydedukovala z toho,že nemá přítelkyni a nebo ti to řekl někdo z jeho rodiny???Myslím,že gay není-je strašně zapálenej do politiky a je fakt,že by se to asi přítelkyni moc nelíbilo,kdyby jí zanedbával.Četla jsem ale,že ho někdo z vás viděl v HMku s nějakou blondýnkou-kdoví jak to má. *7*
      • Re: Re: BLBÝ

        A jak jsi,milá Jančo,usoudila z toho,že v Máji toho moc neukázel,že je gay?!Neni to profesionální herec,já nevim,komu by se teda chtělo něco ukazovat hned v prvním filmu,hlavně když nejsem herec?Tak jak to můžeš tak dobře vědět?
    • Re: BLBÝ

      jak ste na to proboha prisli?
    • nika.

      Re: BLBÝ

      To už je fakt trapný. Pořád tady někdo vytahuje nějaký senzace o Matějovi, ale tomu už nikdo neuvěří i kdyby to byla pravda.A navíc ty scény s Jarmilou v Máji byly tak úžasný,že jsem jí záviděla.Takže pokud je gay,tak to je teda opravdu vynikající herec. *3* *1*
      • Re: Re: BLBÝ

        niko, promiň, ale v Máji nám toho zas tolik neukázal - alespoň co se týče těch intimních scén.. už z toho se dá cosi usuzovat, ale ať si každý myslí, co chce. Je trapný tu řešit, jestli je nebo není gay - když pravda je jediná - je... ale není to fuk??
        • wendy.94941

          Re: Re: Re: BLBÝ

          ???....ty by jsi se vyslíkla pře Matějem, celým filmovým štábem, a poskakovala nahá před kamerou, kdyby jsi byla politička? když to neměl ve scénáři - ( a teď bude vidět celé Vilémovo tělo, aby si někdo neřekl, že se neodhaluje, protože je gay ), on si moc nerozhoduje o tom, jak to bude vypadat a co bude dělat...od toho je tam režisér... *3*
          • Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            No tys tomu dala... tím, že nic neukázal jsem nemyslela jeho "proporce", ale jeho film. nadání.. no, tohle nemá cenu. *1* Ale dobře jsem se pobavila
        • nika.

          Re: Re: Re: BLBÝ

          Nezáleží kolik toho ukázal. Navíc proč by zrovna tuhle roli bral,když by byl gay?Nevim,nezdá se mi to. Tim ale nechci říct že to neni možný. Ale zdá se mi trapný to tady rozebírat - co z toho, i kdyby náhodou byl, je to jeho věc.
          • Re: Re: Re: Re: BLBÝ

            Bože Niko, to jsou hloupé argumenty. Prostě gay je a hotovo. Budete se s tím muset milé dámy smířit. Ale na druhou stranu, co od toho čekáte? Že by on měl snad o některou z vás zájem?? Nebuďte směšné. On je intelektuál.
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: BLBÝ

              me by docela zajimalo jak ty to tak jiste muzes vedet???jestli si nejaka jeho kamoska, nebo kluk co je jeho pritel a vydava se za holku nebo nejaka pribuzna tak klido:)ale jak jinak to muzes tady s takovou jistou tvrdit???to mi prijde uplne absurdni:)vis nechtela jsem to tady psat,ale cele tvoje argumenty co tu pises cloveka uplne vytaceji..jenom blbe pripominky promin...takze az si sama nekde polonaha zahrajes tak mi taky usoudime jestli se na to hodis a jestli pripadne nejsi lesba:)do ty doby tady radsi mlc!!!
    • Re: BLBÝ

      Proč by mnel bejt teplej kurna????Mne teda pride uplne normalne na zensky a myslim ze si tady ty lidi drobet vymejsli jako....ja taky newim jestli je nebo ne ale vim to,ze vzdycky ,kdyz se nekde objevi nejakej novej peknej herec tak prvni co reknou je ,ze je gay...
    • Re: BLBÝ

      *1* neměla jsem, nemám a ani nechci mít přítele! ovšem lesba nejsem...tím spíš ho chápu a vás, co zastávají názor, že člověk bez partnera je divnej a podezřelej, lituju *3*
      • ferrerrka

        Re: Re: BLBÝ

        presne...naprosto souhlasim...ja jsem taky ted bez patrtnera a naprosto mi to vyhovuje..ma moc prace tak nema pritelkyni..a nebo ji treba ma a nam do toho nic neni..je o jedno...je to chytrej clovek kterej neco dokazal a chce jit jeste vys...dal bych to nehrotila
      • Re: Re: BLBÝ

        Proč by měl být?Já si to nemyslím,a myslím si,že by i jinak nešel do Máje
  • martina008

    ...................

    Je k sežrání a je to takoví *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ...........

    Na tenhle blog psal asi vážně Matěj. http://natynka888.blog.cz/Ma takový styl psaní.
    • Re: ...........

      Myslím, že to nepsal....Použil by háčky a čárky...a když už by se vyjadřoval k nám fanynkám, asi by to udělal tady, kde je nás nejvíc *4*
    • ferrerrka

      Re: ...........

      ja nevim..myslim ze nema cas na to prolejzat blpogy a hledat kde se o nem co pise a pak odepisovat..
    • Re: ...........

      a kde tam jako? co jsem se divala tak to spis vypada jako kdyby tam psal nejakej pakon co nema co delat *9*
  • My blog

    Ahojky zas tu otravuju:D:D:D na mem blogu mam docela dost fotek Matěje tak jestli mate zajem tak se mrknete a prosim dejte koment:( http://natynka888.blog.cz/ dekuju ztm bye:D:P:)
    • terezka_a

      Re: My blog

      Jé, to je ten blog, jak si z něj někdo udělal blázny a psal tam místo Matěje... :D
  • Jo

    Jo souhlasim *4* je to pravda zeby jsme se meli nad sebou zamyslet *4* jasne ze je Matej fkt třída ale tak s rozumem...nic se nesmi přehánět *5*At si o nas nemysli kdyby jsi to četl že jsme trapky *9* toby jsme asik nechtely ne..? *4*
    • nika.

      Re: Jo

      No,a dozvěděla jsem se,že mu dokonce jedna z vás posílala odkaz na osobnosti aby se sem podíval na svůj profil....Tak to se bojim že už tady byl a přečetl si ty některý hrozný příspěvky.
      • Re: Re: Jo

        Nejspíš by se jen zasmál...A nebo by mu mohlo být líto, že řešíte vzhled více, než jeho povahu. *3*
      • terezka_a

        Re: Re: Jo

        Chudák, ten se musel zděsit... Ten už sem jen tak nepřijde... *3*
        • terezka_a

          Re: Re: Re: Jo

          Navíc pochybuji, že má vůbec čas na takové věci... Jako například tenhle "fanklub"...
  • Hm............

    Jj holky mě se Matěj taky moc líbí. Myslím si ,že v Máji hrál dobře ikdyž to není žádný herec na to že to byla jeho první role, hm docela slušné. Ale přijde mi trošku zbitečné sem psát ty s prominutím úchylné komentáře ,jakože ho milujete. Já jsem si s Matějem psala a je moc fajn a navíc simpatický. Holky ikdyž mě se taky líbí rozhodně sem nebudu psát takové kometáře.Fakt se trošku zamyslete,když si to tady Matěj čte hm nevím no možná to bere jako lichotku ,ale možná taky se tomu směje jak jsou ty malé holky hloupé.To tak starší kluci většinou dělají. A ještě, chlubit se tím že máte podpis.....může ho mít každá holka. Fakt holky zamyslete se. Ikdyž se mi líbí rozhodně se tím nebudu chlubit na internetu! A v jiných podobných diskusích. Když se vám někdo líbí tak si to nechte pro sebe ,nebo se svěřte své nejlepší kamarádce. Ale jinak, očem by tahle diskuze jinak měla být?:)))) Samozdřejmě pište sem že je hezký ale ne(já ho miluju) atd.
    (píšu to sem proto ,abyste si uvědomily a zamyslely se nad tím):)
    *7*
    • ferrerrka

      Re: Hm............

      zbytecna poznamnka plna hrubek...tak nevim kdo se tady teda ma zamejslet:(:(:(:(
    • hilarynka

      Re: Hm............

      Umíme psát rychle i bez chyb .. Matěj to umí taky ..*3*
      • terezka_a

        Re: Re: Hm............

        Tý jo, vy by jste byli ale dvojka, co? *3*
    • Re: Hm............

      Bože, to je zase hrubek!!! Obrozenci se obrací v hrobě!!! *8*
      • nika.

        Re: Re: Hm............

        Řekla bych že tohle je úplně zbytečná poznámka....
        • tinalina

          Tak pardon!!! Prominte mi ty chyby.(pokud to tak vadí)! Psala jsem to rychle.:)♥
          • terezka_a

            Re: tinalina

            To se stává. Tady už slečna akorát neměla více argumentů. *3* Z toho si nic nedělej... Hrubku uděláme snad každý, ne? ;)
  • For Tiffany

    Ahojky *3* no nevidim důvod proč by se mu treba nektera znas nezalibila *14* jinak taky bych moc ráda vedela jestli nekoho ma *7* *14*
  • verite tomu??

    holky vazne si myslite ze matej stoji o nakou znas???je vubec volnej??? *9*
    • hilarynka

      Re: verite tomu??

      Proč by o nás stál ..? Prý nikoho nemá ..
      Ale já pochybuji, a to dost vážně, že by o nás měl zájem .. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit