Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maushkaa

    zavidte miii

    Mam jeho podepsanou fotku *14* zavidite cooo?nereknu odkud *13*
    • Re: zavidte miii

      sem celá žhavá na ten tvůj podpis:-Dmy emouše nemusíme...tak pááááááá a příště se nwvytahuj když nemáš na co
    • hilarynka

      Re: zavidte miii

      Vždyť je jasný, že od něj ..
    • Re: zavidte miii

      já ji mám taky.:-)
    • luc4jzz

      Re: zavidte miii

      :-Dloool
  • zprava

    Ty jsi vdaná ? to se máš je problém to že já bohužel zatím nepotkala toho který by měl stejné zájmy a názory který by to chtěl někde dotáhnout tak jako matěj obdivuji ho né jen kvůli vzhlehu ale proto že mu je 25 let je úspěšný novinář politik a trochu i herec
    • luc4jzz

      Re: zprava

      :)Jj jsem vdaná:) heleď já tě plně chápu:)a taky mas u me+ ze mas stejné jméno jako já:):):)
  • ........

    Matěji máš strašně boží vlasy . .... Jo a chtěla jsem se tě zeptat máš taky takovou povahu jako v máji??????? *7* *4*
  • zprava

    Ahoj Luci moc se omlouvám že jsem autora napsala stejně jako ty jinak děkuju za tvůj názor ale tady nejde jen oto abych nak mateje mela tady jde o to že na něho pořád myslím a že si ho vážím troušku jinak než bych měla
    • luc4jzz

      Re: zprava

      Dobrýýý..:) Mno jako chápu tě:) Každá faninka Matěje je do něj poblázněná a já patřím mezi ně ale je to jen sen...Kdybych mohla cokoli dát za to abychs ním mohla aspoň promluvit víš jak... ae je to jen sen..:):):) Musíme si najít jiný terč:) takže rada:Vdejte se jako já..:)::):):) *1* *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: zprava

        tohle je super rada:)ale myslim si ze vetsine fanynek tu jeste ani nebylo osmnact tak si budou muset jeste pockat a do ty doby po matejovi jen slintat:)
        • Re: Re: Re: zprava

          No jak komu...!!! *7* *7* *7*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: zprava

            jj jak komu:)ja uz sem taky za vodou:)
      • terezka_a

        Re: Re: zprava

        Každá jeho fanynka nemusí být taková trubka jako tady některé slečny... Že vás to baví...
  • ...

    Bože můj, kam ten svět spěje, když už tady lidi spí s propiskama?! Tenhle "fanklub" nebo co to vlastně je, je velmi směšný... Neříkám, že film Máj není hezký, mě se osobně se velmi líbí i Matěj je velice pohledný, ale toto je PŘEHÁŇKA. Je to velice nenormální... Zamyslete se na sebou. *7*
    • Re: ...

      Přesně..někdy mi to tu přijde jako pubertální fanynky,které viděla máj a teď se můžou zbláznit,i když tohle k pubertě patří *1*
  • luc4jzz

    Luc4jzz

    tak uz jsem i regla... :) jsem ja ta LUcka co dostala DVD máj:-D:-D:-D:-D
  • Lucka prvni cast

    Aby ste si nemyslely neco co neni pravda, Ten prvni prispevek sem psala ja o tom DVD jinak ten druhej prispevek sem nepsala ja:-D jen aby ste si nemyslely neco co neni ravda:-(Jnak LUcko milovat herce je možné ale zas nelbni myslíš že by se Matěj chtěl seznámit s jednou z nás??Takoýhle kluk už má dávno holku a kdyby i všïmnul nějaké znás byla by to snad pohádka.:( Jinak ste fajn holky..:) teda az na pár nevhodných příspěvků:)
  • Zpráva

    Ahoj wendy jen ti chci rict ze si te moc vazim ty videa mas moc krasne ted reknu asi neco hnusnyho ale to jak si v jednom prispevku psala ze te jeste nepresly brekave nalady uvedomila jsem si ze v tom nejsem sama ja se taky moc trapim a uz 4 mesice nebudu rikat ze mateje miluju aby sis o me nemyslela ze jsem krava ale jak jsem si s nim psala pres mail tak byl moc skvely a od te doby k nemu neco citim moc se trapim tady jsem si nasla hodne kamaradek byla bych rada kdyby si byla jednom z nich chodim jsem kazdy den tak se kdyztak ozvi
  • Maty

    K vánocům sem dostala DVD máj.... Luxsní dárek prostě!!Už sem ten film viděla minimálne 15 krát a porad dokola na něj můžu koukat ale jen kvůli Matymu on ten film dělá strašně krásnej a bez něj by ten film stál za nic..!!Super film doporučuju koupit ubec to nejsou vyhozený peníze!!My Love Matěj:)Matěj4ever *14* *14*
    • Re: Maty

      Taky jsem dostala DVD Máj.. úžasnej dárek. Mám i knížku a CD s hudbou k filmu, ta je jedinečná...
    • emo.cindarella

      Re: Maty

      taky jsem to dostala k vánocům, ale tak často na to nekoukám *1*
      • ferrerrka

        Re: Re: Maty

        jj to ja ho mam taky,ale videla sem ho zatim dvakrat od ty doby:):):)nechci si to moc okoukat..ted kdyz vim ze se na to muzu podivat kdykoliv ze to mam doma tak sem v klidu:D
      • Re: Re: Maty

        :-D Já na to koukám skoro každý den když mám čas:-D ae nečekala sem tak smutný konec..:( to si Vilém nezasloužil:(
  • Je to možné..?

    *1* zdarec ve spolek *14* chtěla jsem se jen zeptat jestli je to možné že by na můj blog napsal Matěj Stropnicky nebo jestli jsi ze mne dela nekdo srandu
    http://natynka888.blog.cz/0811/matej-stropnicky-fotky-z-filmu-maj#komentar-45869645 kouknete se a posudte.. *5* mne je to jakosik divne *7* *9*
    • mishqa

      Re: Je to možné..?

      mno já taky myslím že to on nebyl..:D
    • hilarynka

      Re: Je to možné..?

      Tak to 100% nebyl on, jelikož Matěj se podepisuje Matěj S, nebo MS .. A navíc, je to částečně i novinář, a novináři píšou spisovně. Např. dělají po čárce nebo tečce mezeru .. *3*
    • Re: Je to možné..?

      Hle podle me to Matej nebyl protoze pise spisovne a s hackama...si z tebe nekdo delal akrat svandu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit