Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MATĚJ DO EP

    Matěj kandiduje do Evropskýho parlamentu. Musíme ho pak podpořit. *14*
    • Re: MATĚJ DO EP

      Naštěstí neprošel ani stranickou nominací.
      • Re: Re: MATĚJ DO EP

        ale ještě může žádat o podporu u jiných 5 KO
        • Re: Re: Re: MATĚJ DO EP

          Ti, co věří v pánaboha, se ani nemusí modlit, aby ji nedostal. Šance, že by se do EP dostal, jsou totiž naštěstí nulové, i kdyby byli tak hloupí a nominovali ho.
          • hilarynka

            Re: Re: Re: Re: MATĚJ DO EP

            Né, ty jsi proti němu jenom zaujatá ..!! *13*
    • hilarynka

      Re: MATĚJ DO EP

      Vím, ale jak to chceš udělat ..?
  • hilarynka

    =o)

    Hele, a i kdyby byl gay, je to přeci taky člověk ..!! Mě by jen zajímalo kdo takovou kravinu vymyslel .. O vás si taky nikdo nic takového nevymýšlí ..!! Tak ho nechte v klidu žít ..!!!
  • jo

    Ony se totiž nudí! Přesně jak to Matěj psal. Normální člověk se nezabívá takovýma hloupostma. Tím nemyslím holky, jako je PETRA a Tynka. ty se zastanou pravdy, nebo sem aspon nepíší pomluvy o Matějovi. Když jste holky jeho faninky, tak proč tady Matěje pomlouváte??? *9*
  • mas pravdu

    JO MAS PRAVDU A DOCELA JE MI I MATEJE LITO,NEVIM PROC SEM TY HOLKY CHODI,KDYZ TADY POTOM PISI TAKOVY NESMYSLNY VECI *13*
    • ferrerrka

      Re: mas pravdu

      ja taky souhlasim...i kdyby byl tak je to prece uplne jedno ne???jak uz sem tady psala tak nam do toho nic neni!!!je to clovek, kterej na to kolik mu je toho hodne dokazal a chce jeste neco vic:)myslim si ze od nej byla odvaha jit do maje i kdyz je neherec)ja osobne si myslim ze gay neni,ale i kdyby byl tak co??,meni se snad neco???ne nemeni..je to porad ten matej kterej ma svoje nazory a porad ten vilem, ktereho jsme si oblibily protoze nas v maji zaujal:)
      • hilarynka

        Re: Re: mas pravdu

        Jo holka, tak teď si to trefila ..!!
        Mě je jedno jak vypadá, jestli má zuby(to má každý), nebo jestli je gay ..
        Mám ho ráda pro jeho názory .. a proto jaký je a nechci aby se měnil .. *4*
        • Re: Re: Re: mas pravdu

          holky máte pravdu,není přece důležité co nosí,s kým chodí,nebo jestli je gay.Má dobré názory a srdce na pravém místě(narozdíl od těch co umí jen pomlouvat a buzerovat) *7*Mno Nemám pravdu_ *7*
          Je jedinečný jako otisky prstů a nikdo to nezmění,,Prostě buďte tím kým jste a neberte ohledy na to co říkají ostatní,protože jen vy víte co cítíte"
      • mak.mak

        Re: Re: mas pravdu

        jojo souhlasím a tynka má pravdu s těma novinářema
    • Re: mas pravdu

      Přesně...jestli se tímhle budou prohrabovat bulvární novináři až se budou nudit nebo ještě hůř až bude před volbama, tak některým Matěj "opravdu" poděkuje...
  • není zaco-PETRA

    Jo diky, *3* určitě bych se nepostavila za většinu holek, které tady probírají úplně nesmyslnou debatu. Je to jenom věc Matěje, ale tady si to prostě holky neuvědomují.
  • dik

    dekuju zuzko,jses jedna z mala rozumnych holcin *4*
  • Jj je to pravda

    Jj přesně tak! já si to taky myslím! Fakt někdo sem něco napíše a vy tomu věříte! pardon holky,ale o takových věcech se nemluví! je to každého věc! A navíc starejte se každá o sebe. Já naprosto souhlasím s PETROU!! *4*
  • Matěj

    holčiny,já si myslim,že je docela neslušné zasahovat do jeho soukromeho života.vy tady probirate jestli matej gay je a nebo neni,jedna ho zato odsuzuje a druhe je to jedno,ja sama si myslim,ze i kdyby byl gay,tak to nemeni nic na tom,ze je to clovicek s hodne velikym srdickem a rozumem.ale ja osobne si myslim,ze gay urcite neni *4* je to blbost kterou jeden clovek napsal a ostatni se pridali *4*
  • Neni gay

    Neni žadny gay krávy vypatlané bez mozku *8* *16* pěkně lžete *5*
    • hilarynka

      Re: Neni gay

      1.) Nenadávej ..!! *13*
      2.)Gay to nebude, doufám ..!! *9*
      3.)Ale hezký kluci gayové většinou jsou .. *9*
      4.)Matěj je krásnej, ale snad né gay ..!!
    • terezka_a

      Re: Neni gay

      Proč krávy vypatlané bez mozku? Je to jejich pouhý názor. Nemusí to být posměšek - snad za svou orientaci by se neměl nikdo stydět.
    • Re: Neni gay

      Jj já si taky myslím! Že nejsem přesvědčená, ale věřím že ne!
  • nwm

    Tak to je jeho věc. Neřešte to tady, stejně vám do jeho soukromého života nic není. A taky, když to tady uvidí, nevim jestli sem ještě někdy přijde!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit