Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film Máj

    Ahoj, dá se někde stáhnout na internetu? Jak dlouho to trvá?
    • nika.

      Re: film Máj

      Ach jo, zas to tam udělalo ty mezery, nezapomeň si je smáznout.
      • Re: Re: film Máj

        jen 2 hodiny....kámoška jednou stahovala nějaký film a trvalo jí to měsíc....asi taky záleží na kvalitě co?
        • Re: Re: Re: film Máj

          Mě se to stahovalo jen 40 minut *3*
    • nika.

      Re: film Máj

      Jo, dá, já jsem si ho stáhla. Rychlost záleží na tom, jaký máš připojení. Mně osobně to trvalo asi 2 hoďky. Tady máš odkaz http://www.ulozto.cz/1215738/maj.av i
      - opiš tam text z obrázku a klikni na "stáhnout FREE" ,kdyby ti to napsalo, že byl překročen počet free slotů, zkus další odkazy:http://www.ulozto.cz/1234784 /maj-2008-cz.avi, http://www.ulozto.cz/1075553/maj-fi lm-cr.avi, http://www.ulozto.cz/1194879/f.a.br abec-maj-2008.avi. Jinak je to docela dobrá kvalita, dívala jsem se na to.
  • Jáááájj

    JÁÁÁÁÁj pomlouvat umí každý blbec to za 1.Za 2.přijďte posuzovat,až sami dostanete nějakou roli jinak je to děsně ubohé....A za 3 na jeho první počin je to dobře zahrané....a za 4z vás mluvím jen bledá závist....Typičtí češi závistivci... *5* *15*
    • hilarynka

      Re: Jáááájj

      Přesně moje slova ..!! *15*
  • Bylo nebylo...

    Přijde mi škoda, že se tu úplně přestal řešit Matěj jako osobnost. Začaly se tady řešit věci, co s ním souvisí jenom dosti mlhavě a když už, tak ho berou v úvahu jenom jako herce. Bývala tady (kdysi dávno) diskuze o Matějovi, ne o Vilémovi. Přestala sem psát ta hrstka lidí, která byla ochotná o něm psát i jinak než o "Matějíčkovi, co mi visí nad postelí" - ne že bych se jim divila, neni tady už moc o čem psát, ale stejně, takhle se to nikam moc nepohne...
  • Promintě

    Ahojky moc se omlouvám že jsem tu dlouho nepsala ale nebyl doopravdy časíkkk *9* ale všechno vynahradím *14* M *14* a *14* t *14* ě *14* j *14* nejvííííc
  • Kontakt

    hele nemáte někdo maila na matějě
    • Re: Kontakt

      meil na matěje i se stránkou tady http://www.matejstropnicky.cz/feedb ack *3*
    • 12meggy12

      Re: Kontakt

      no to vis ze jo ..si najdi *1*
  • Matěj a herectví

    Matěji jestli si tohle přečteš budu moc ráda - Pokračuj v politice(jsi narozdíl od ostatních politiků normální), ale herectví bys na hřebík věšet neměl. Jsi skvělý herec! Máj jsem viděla poprvé teprve před pár dny, ale moc se mi líbil. *14* *7*
    • Re: Matěj a herectví

      Matěj a herec? - Dobrej vtip!!! *1*
      • 12meggy12

        Re: Re: Matěj a herectví

        zklidni jo ?! nejses fakt zajimava....bych radsi ani nechtel videt tebe :-! *9*
        • Re: Re: Re: Matěj a herectví

          Možná není zajímavá, ale má pravdu.
  • martina008

    kontakt na mateje

    Ahoj holky kdo by mel nejakej dotaz na mtěje tak mi dejte vědet a já vám na měj dám mejla sem s nim tedka c kontaktu *14* *14*
    • Re: kontakt na mateje

      jo pošleš mi na něj e.mail?
      *14* *4*
      • Re: Re: kontakt na mateje

        No fakt...dáš nám na něj mail??? *7* *7* *14*
    • tery01

      Re: kontakt na mateje

      tady se normalne kupci s jeho emailem *1*no devcata *1* *3* *1*
    • ferrerrka

      Re: kontakt na mateje

      to si hodnaaa,ale myslim trochu opozdena...:Dmail na meteje tady maj snad uz vsichni takze ho tu klido muzes verejne napsat:D
      • martina008

        Re: Re: kontakt na mateje

        klidně ale co když si to Matej nepřeje
        • Re: Re: Re: kontakt na mateje

          to by ho jinak nedávál na net?ne?
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: kontakt na mateje

          mno mozna si to nepreje,ale ma ho verejne na netu a myslim ze tady byl zminenej tolikrat ze tohle uz to nevytrhne:)
          • terezka_a

            Re: Re: Re: Re: kontakt na mateje

            No, jistě, má ho na netu kvůli politice a ne kvůli praštěným slečnám, které si myslí, že ho milují a jsou z něj totálně paf. *3*
          • Re: Re: Re: Re: kontakt na mateje

            bravo, Ferrerko *15* přesně jsi to vystihla...ach jo u některých slečen...
    • Re: kontakt na mateje

      potřebovala bych se Matěje na něco zeptat máš jeho e-mail díky *7*
      • Re: Re: kontakt na mateje

        žiš, stačí dát do vyhledávače Matěj Stropnický a hned mezi prvníma je jeho ofiko stránka, kde je i mail.. přemejšlej..
      • martina008

        Re: Re: kontakt na mateje

        mám tak se mi ozvi na m.horackova008@email.cz a já ti ho pošlu
  • =)

    čauky__nevíte__jak je vysokej__mě příde docela malej_!!!=D=D
    • luc4jzz

      Re: =)

      Nespamuj.....!!!!
      • hilarynka

        Re: Re: =)

        Já nespamuju .. tak reaguj na ní a né na mě .. *5*
    • hilarynka

      Re: =)

      Jestli je jako tatínek .. tak je megální .. *1*
  • =)

    čauky__nevíte__jak je vysokej__mě příde docela malej_!!!=D=D
    • Re: =)

      já nevím, tak možná 18 cm?? *1*
  • =)

    čauky__nevíte__jak je vysokej__mě příde docela malej_!!!=D=D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit