Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matej

    Mmmiiiiiiluuuuki teeeee mateji *14* *14* *14* *14*
  • ajusinkal

    :-***

    Viděla jsem ho ve filmu Máj..On je tak krásnej a úžasnej:-*
  • ...

    Děvčata já nechci nic říkat, ale sou i hezčí kluci, co nemají potřebu rejpat do Obamy radaru a podobně a co umí i líp hrát ... taky sou fajnější a hlavně sou kolem vás a živý !! PS: není myšleno špatně, ale všimněte si, že i Michael Jackson je v tom žebříčku oblíbenosti či co to je výš než Matěj ...
    • wendelin8

      Re: ...

      Pokud vím,tak diskuze vznikla proto,že si lidi můžou psát třeba co ostatní o něm ještě neví,např. a né tady rozhlašovat jakej je to debil!! To se na mě nezlob ale jdi si na Jacksona.. a nepruď tady.. a navíc.. Sašu Rašilova taky dabuje někdo jinej,pokud hraje.. ale on sám pak dabuje jiný.. =o) např. =o)) a navíc je to Matějova první role,nemá s tím zkušenosti.. a navíc promiň,ale je ubohý porovnávat Matěje s Jacksonem.. to je jako kdybych já tebe porovnávala třeba s Lucií Vondráčkovou.. podobný =o)) a navíc Matěj už hrát nechce,takže buď v klídku a jdi přilepovat Michaelovi nosánek =o))
    • nika.

      Re: ...

      jenže to neni žebříček oblíbenosti, ale návštěvnosti profilů *4* *4* *4*
      • Re: Re: ...

        A i přesto se na rozpadajícího se Michaela kouká víc lidí než na Matese. Smutné, že? A krom toho Michaela nedabujou
        • nika.

          Re: Re: Re: ...

          Proč by to mělo bejt smutný? To že na jeho profil čumí víc lidí, neznamená, že je leší.
          • Re: Re: Re: Re: ...

            to neznamená, ale pochybuju, že Matěj někdy bude tancovat nebo skládat songy s takovou úspěšností jako Jackson. Matěj se jen fušuje do herectví a politiky a vzhledem k tomu, že zelení nemají ani těch pět procent, kvůli jejich rozhádanosti a kvůli rebelům (mezi které Matěj patří) to něco svědčí o tom, že ani tam není moc úspěšný ... ale modeling by mu možná šel
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              modeling?lol
        • Re: Re: Re: ...

          na Jacksona se lidé dívají protože chtěj vidět právě to jak se rozpadá,což není moc optimistický pro něj. *13*
          • Re: Re: Re: Re: ...

            to si nemyslí, na Jacksona se lidi dívají víc, protože je legenda a co se týče Matěje ... tak ten má do legendy hodně daleko
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              jasně souhlasím s tebou Jackson je legenda.Legenda která celému světu říká jak to může dopadnout když je někdo cvok..
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Juj ty chytráku... Jakson má za sebou asi tak pět set let kariéry (odhadem :D) a Matěj je teprv na začátku.. Jednou tě asi klepne až bude Matěj vyhlášen jednou z nej Celebrit (zdůrazňuju velké C !) ... A jestli obdivuješ Jaksona, di si na jeho profila napruď tady ju?! :-P *15* seš mi k smíchu *15*
      • Re: Re: ...

        A i přesto se na rozpadajícího se Michaela kouká víc lidí než na Matese. Smutné, že?
  • fotky

    tak co říkáte novejm fotoečkám?
    • mak.mak

      Re: fotky

      NÁDHERNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ
      • mak.mak

        Re: Re: fotky

        já z těch jeho vlasů psrte nemůžu *14* *15*
        • Re: Re: Re: fotky

          teď už je nás 7 a myslím si, že bych sehnala další... *14*
          • Re: Re: Re: Re: fotky

            8 holky *1* *1*
        • Re: Re: Re: fotky

          tak to jsme dvě
          • teruliiinka

            Re: Re: Re: Re: fotky

            já bychřekla že tři *14* *14* *14*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              pozor..6... *1* *1*
            • wendelin8

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              a já bych řekla,že 5 =oD
            • mak.mak

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              to se to ae rozjíždí *1* *15*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              čtyři!
  • motelka2

    Brečela jsem u filmu

    Matěj je užasnej...když sem ho viděla ve filmu tak sem se malem rozpustila...a musím říct, že konec filmu (Máje) mě zaručeně rozbrečel jak ho vedli na popravu prostě sem to nemohla vydržet a rozbrečela jsem se.jako Vilém je nejlepší a nejkrásnější!!!!!!
    • Re: Brečela jsem u filmu

      Nejste dvě, jsme tři... Brečela jsem jak malý dítě.... Matěj je prostě neuvěřitelnej.. A ta role Viléma mu tak sedne O:-) prostě úúúúúža :-)
    • bellunqa

      Re: Brečela jsem u filmu

      Tak to jsme dvě, mě to taky dostalo ... ae bylo to moc hezký a v kině jsem si to vážně užila ... Ten Matěj má něco do sebe :D
  • moniiiczkaaa

    Postel

    Ty nový fotky se mi líbí...většina..sou dobrý. A myslím, že ten nápad s tím složením peněz na postel je dobrej. Může to pak být náš "klenot" nebo "maskot" *1* *15*
  • Mátísek

    Matýsek se super herec i politik. Mám ho moc ráda. Nikdy jsem nevěděla že existuje tak pěknej politik. Prý je nadaný po tátovy a vzdělanej po mamce. *14* *4*
  • hilarynka

    Postel

    *1* Musím říct, že to, že Matěj prodává postel mě příjemně rozesmálo *3* ..
    Je fakt moc pěkná .. *1* Možná do ní půjdu .. *1* *1*
    • Re: Postel

      otázka: proč tu postel vlastně prodává? *7* možné odpovědi: 1) buď si našel babu a prostě je malá a nebo za 2) ta postel příšerně vrže a proto se jí chce zbavit. *7* *1*
      • hilarynka

        Re: Re: Postel

        Nebo se stěhuje .. *1*
    • Re: Postel

      A pak k tobě všechny pojedem přespat! *1* *1* *1*
      • hilarynka

        Re: Re: Postel

        *1* *1* Chce za ní 10000kč ... Takže se budeme muset složit .. *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Postel

          Jak tady nějaká slečna píše "30Kč je zanedbatelná častka za nocleh v Matějové posteli" nebo tak něco.... Tak co dkyž ta postel není ani jeho...? Jejda holky vzpamatujte se... *7* *13*
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: Postel

            Jejky vždyť je to jen sranda! Stejně bysme si jí nekoupily ať je nebo neni jeho. *4*
        • ferrerrka

          Re: Re: Re: Postel

          ja myslim ze esi da kazdej neco ze to dame:D
          • nika.

            Re: Re: Re: Re: Postel

            Tak hele, holky, je nás tu 336, takže na každou připadá asi tak 30 Kč a to je v poho, ne? *1*
            • hilarynka

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              Tak super ..=D
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              jo, 30 Kč za noc v Matějově posteli je zanedbatelná částka *4*
            • makca.m

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              tak to du do toho s váma *1* *1* *1* ...a pak si ji budem střídat ...každá jeden den teda spíš noc v roce *1* *1* *1*
            • ferrerrka

              Re: Re: Re: Re: Re: Postel

              no tak to je nejvic v pohode:):):)ja do toho jdu:D
      • Re: Re: Postel

        no jasně
  • moniiiczkaaa

    Máj pro Tebe

    Sice už 1. Máje bylo, včera, tak i tak Ti Matěji stejně přeji krásný 1. Máj a vůbec krásný Májový měsíc *3* *14* *14*
  • Muj blog

    muj blog www.natynka888.blog.cz *14* *3*
    • Re: Muj blog

      by me zajimalo jestli ma pritelkyni ne ze bych po nem jela jsem nezletila ale zajimalo by me to xD! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší