Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AHOJIK

    Ahoj mateji jsi vazne moc moc peknej a ve filmu maj jsi byl vazne uzasnej jak jsi to tak zvladl zahrat!mas velkej talent
    ! *3* a mas skype nebo e-mail? *14*
    • Re: AHOJIK

      matějův mejlík:matstrop@volny.cz
  • je kraaaasnej

    MATEJ je vazne moc moc peknej! *14* KDYBYCH SE S NIM NEKDY POTKALA NIKDY BYCH NA TO NEZAPOMELA!! *14*
  • užasnej

    fakt strašně pěknej kluk,já s ním chodit,tak jsem nejšťasnější člověk na týhle planetě *14*
  • joooooo

    je krásnej, moc se mi líbí...oU...:) a je moc talentovanej heréc, proste typééék :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD *1*
  • baluska1

    Našla sem našla

    Jojo na lide.cz sem našla jeho profil a napsala mu a on mi odepsal..jr hrzkrj..má rodinu..a je s ním prdel a to přísahím..jeho profil opravdu existuje *14* *14* *14* *14*
    • Re: Našla sem našla

      ahoj dala by si mki jeho profil je mi jedno kde ho najdu to je jedno ale napis mi na lide kechacek jo a jestli mas rada Michaela Jacksona tak to jsme dve kdyz sem videla maj musim se priznat ze me to rozbrecelo ale to je jedno prosiiiiim napis
    • Re: Našla sem našla

      jo a jak se jmenuju (ten profil)*14*
      • hilarynka

        Re: Re: Našla sem našla

        Není jeho ale nějaký nadržený blbky ..
    • hilarynka

      Re: Našla sem našla

      To si piš .. Že to není on .. 1.) jak řekla carry .. Nemá čas 2.) Jsou tam úplně nesmyslné údaje .. *3*
    • moniiiczkaaa

      Re: Našla sem našla

      Já sem taky našla jakejsik profil ÚDÁJNĚ Matějův...ale pochybuju, že by to byl on...už to, jak je to napsané a nebo ty fotky...
      • Re: Re: Našla sem našla

        Těžko to bude Matějovo, protože jednak pochybuju, že by si na to našel dostatek času a hlavně si srovnejte ty údaje - jazyky, kouření, už jenom to jméno (že by si ho novinář neuměl napsat... *3* )
        • Re: Re: Re: Našla sem našla

          Ups, nějak se to tady objevilo dvakrát...
      • Re: Re: Našla sem našla

        Těžko to bude Matějovo, protože jednak pochybuju, že by si na to našel dostatek času a hlavně si srovnejte ty údaje - jazyky, kouření, už jenom to jméno (že by si ho novinář neuměl napsat... *3* )
  • moniiiczkaaa

    Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

    Nojo...co naděláš...tak už to necháme. Prostě ať si volí kdo chce co chce a ať se komu líbí kdo chce...je to čistě jeho věc. Toť vše.
  • Hm

    Holky mě už vážně začíná udivovat to, čím se tady zabýváte. Já nepřestávám žasnout!
    Jeho řetízek, tak to je vrchol. Co budete řešit za týden? Tak nesmyslné příspěvky, které tu někdo dává, to nemá vážně obdoby. Zamyslete se nad tím! Tak to vypadá, že některé z vás žijí jenom Matějem. Že vás to baví. Jděte rači ven a užívejte si života, než sledovat co se kde o Matějovi šustne!. *4*
    • Re: Hm

      presne...stejne s vama chodit nebude tak co...jasne libi se vam ale vy tady resite takove s prominutim picoviny!zachvili tady budete resit ¨jestli pri sexu pouziva kondom ne?!dete uz do haje...
  • Řetízek

    Nemáte náhodou někdo tušení, co to Matěj pořád nosí za řetízek?
    • Re: Řetízek

      Jak tě to tak napadlo... Myslíš ten zlatej co... (no nic)... kde jsi na tuhle otazku přišel(a)???
  • martina008

    radar v CR

    čau všichi co nechcete radar v ČR tak tohle pls podepište www.nechciradar.cz/
    • hilarynka

      Re: radar v CR

      Ty ho nechceš, protože ho nechce Matěj, co takhle mít vlastní názor ..? *13*
      • Re: Re: radar v CR

        A ty myslíš, že všichni, co tady nesouhlasí s radarem s nim nesouhlasí jenom kvůli Matějovi?
        • hilarynka

          Re: Re: Re: radar v CR

          Tak polovina určitě ..
          • Re: Re: Re: Re: radar v CR

            Já ti ten názor neberu, ale uvědom si, že radar se řešil už dávno před tím, než Máj přišel do kin.
            • Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              Ovšem nezapomeň, že před Májem o Matějovi věděl málokdo a já srovnávám radar a Máj, ne radar a Matěje.
            • moniiiczkaaa

              Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              No, to je sice docela možný ale jako my na to máme takhle nároz celá rodina, kámoši atd. a docela často o tom diskutujem. Mimochodem už od první chvíle, co jsem JÁ viděla v TV, že chcou v ČR radar, tak sem byla proti *4* Ale tak je to věc každýho že...
            • Re: Re: Re: Re: Re: radar v CR

              Do sz vstoupil v roce 2003. A to znamená, že už od roku 2003 o něm mohli mluvit! A radar se řeší tak 2-3 roky 2009-3=2006 *9*
          • moniiiczkaaa

            Re: Re: Re: Re: radar v CR

            No tak to bych netvrdila...možná by se pár takových lidí našlo ale teda aspoň podle mne to tak není...
  • moniiiczkaaa

    Zelená

    Hey já teda nevím jak vy, ale mě se zdá, že Matěj má tu zelenou fakt nějak rád. *15* Možná se mi to jenom zdá...ale na většině fotek má Matěj zelený tričko, svetr a tak *4* Jako né pořád ale docela často nemyslítě ?? *5*
    • nika.

      Re: Zelená

      Ale jo, fakt dost často. To je schválně, vážně je to jeho oblíbená barva *1* *3*
      • moniiiczkaaa

        Re: Re: Zelená

        *15*
        • Re: Re: Re: Zelená

          hey vy jste vazne blbky... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší