Přejít na výpis diskuzí

Matěj Stropnický

OSOBNOST 16.10.2007 
1493 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co je?

    Ahojky *14* ... copak se děje *7* nikdo tu už nepíše *9* proč? *9* *14* ...pojdmě to oživit *14* ..Jinak na mém blogu najdete fotky matěje se podivte do rubriky Matěj Stropnický *14* a třeba hoďte nějaký ten koment *14* budu moc ráda... *14* mějte se.
    • Re: Co je?

      jsou to moc hezký fotky *3*
  • bellunqa

    Máj

    Já bych si Matěje nikdy nevšimla, kdybych nešla do kina na "Máj".V tý době jsem ani nevěděla, že by tam mohl hrát nějakej takej hezounek.A že on je :) Alespon ve filmmu byl. *4* Prostě je to kwásej klučina ... *14*
    • Re: Máj

      Hej, holky představte si to, kolik je takových hezkých kluků. Z většiny kluků kteří se dostanou do televize se stanou krásní kluci. Fakt skoro ze všech. Kdyby se do televize dostal naprosto obyčejný kluk, oni z něj udělají hvězdu, kterého chtějí všechny holky. To znich udělá především ten make-p a pak si ho (když je někde na obyčejné fotce) přestavíte jako toho krásného kluka a líbí se vám, nebo se zamilujete. Jenomže, přesně tak jak napsala bellunqa, byste si ho vůůůůůbec na ulici nevšimly. To je tak vždycky.
  • asistent

    Matěj končí jako asistent Olgy Zubové!!!Více na jeho webu, plus nové pěkné počtení z Literárek *3*
  • Blog

    Matěj prostě nejlepší *14* ...Mám na svojem blogu dokonce rubriku s fotkama tak se kdyžtak kukněte a mužete nechat koment *14* ...páá *14* http://natynka888.blog.cz/rubrika/matej-stropnicky
    • terezqa

      Re: Blog

      JJ přesné táák,souhlasím stebou..je upa mooockyš užasnej...porstě nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • Fotka

    Ahoj, chtěla bych jen vědět, jak je to s tou fotkou, jestliže bych požádala o fotku, přišla by mi poštou, myslím jako v dopise? *4*
    • terezqa

      Re: Fotka

      Hejky a jakpak si o to můžu napsat? *3*
    • Re: Fotka

      jo, v dopise... *4*
    • moniiiczkaaa

      Re: Fotka

      Jojo *4*
  • Matěj

    Tak to já bych ho vážně chtěla vidět, alespoň potkat, ale jelikož bydlím v nejvýchodnější vesnici ČR:D( což je smůla,ale co nevyberete si) tak ho asi neuvidím,mrzí mě to,.. i když možná? v květnu jedeme do Prahy ale šance sou malé,..co myslíte?:D
    • Re: Matěj

      Ahoj, nějakou naději máš. Já ho úplně náhodou potkala v takový vesnici mezi Prahou a Plzní... úplně náhodou. Tam bych ho nikdy nečekala...
    • Re: Matěj

      nazdar lidi ty jo fakt bych do něj neřekla že kouří...dyť je přece ve straně zelenejch ne?? jako né že bych tvrdila že ten kdo je ve straně zelenejch tak musí žít podle desatero přikázání ale sz je přece pro životní prostředí a néže by tomu jeho vajgly ňák pomáhali....ale to určitě neni jako ňáká urážka nebo tak něco..ani sem nevěděla že kouří třeba ani nekouří ale na jedný fotce je s cígem v dršce..ale tahle hláška je teda pěkná kravina tak sory:-) je to jeho věc stejně je fajn:-)jako docela ho obdivuju já bych nesnesla aby se o mě na netu vedly diskuze...musí to mít pěkně těžký jak to všechno zvládá a ještě při tom dokáže čelit harému šílenejch fanynek...no jo je to mástr:-D
      • Re: Re: Matěj

        SZ se zabývá ochranou životního prostředí, to jo, snaží se, ale zákaz kouření ? to k tomu asi nepatří, protože představ si, že by dali zákaz kouření, mnoho lidí by s tím asi nesouhlasilo, a určitě by bylo obtížné odtranit všechny cigarety, s tím se nedá moc dělat, jo Matěj kouří no a co? každý má něco, poč bychom ho za to měli odsuzovat?
        • Re: Re: Re: Matěj

          Sakra lidi sorry že sem to sem napsala fakt se za to stydim a kdyby třeba hulil je to jeho věc nevim proč se mu do toho seru! sem snad asi úplně blbá ne sory fakt se za to stydim...je to jeho věc nevim proč se do toho seru kdyby to šlo vymazat udělám to ale pochybuju tak sory a snažte se ten můj debilní příspěvek přehlídnout a fak sorry *9* *9* *9* *9*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matěj

            prosim te dobry:):):)nic tak hroznyho...:)ja jsem tady od zacatku tohohle fanklubu a byly tady mnohem ale vazne mnohem horsi prispevky:):):)tak bud v klidu:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Matěj

              Dík fakt si toho vážim a už si budu dávat bacha na to co sem píšu protože tohle byl teda fakt kec za kterej bych se mohla teda měla stydět ale děkuju že ste to vzaly tak jak ste to vzali protože to si budu vyčítat ještě pěkne dlouho ale nic děkuju... a jinak si teda myslim že je to jedinej normální politik v týhle zemi:-D *4* *4* *3*
        • Re: Re: Re: Matěj

          No on a cigarety....? jenom co vyleze z baraku nebo jakékoliv budovy, tak má absťák a musí si zapálit... zažila sem to na vlastní oči... taky sem docela čuměla, že co udělal asi 10 kroku od dveří tak už vytahoval cigára a sirky :-D ... *5*
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: Matěj

            jezis dyt je to jedno ne???:)az si klido zapali a ze si zapaloval pred barakem vazne neznamena ze ma abstak to tak kuraci vetsinou delaj:)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Matěj

              tohle ale taky nebylo mysleno doslova!.... Bylo to mysleno tak, ze jak ma volnou sebemensi chvilku tak kouri.... a zas tak casto jak on nekouri vsichni kuraci...! *3*
      • Re: Re: Matěj

        Ty si vážně kráva jen proto ze je v SZ tak nesmí snad ani šukat s kondomama nebo co ? Kondomi jsou z gumy a ta ekologická taky není! *10* *16* Je hezkej a to ekologové moc nejsou
    • nika.

      Re: Matěj

      Měla bys velký štěstí...Já bydlim v Praze celej život a každej den prochodim různé její části - a stejně sem ho nikdy nepotkala *1* No, prostě je to bohužel většinou tak, že koho si přeješ potkat, toho nepotkáš. Dyť je nás v Praze milión, nemůžu se divit..... *3*
      • Re: Re: Matěj

        Ale máš aspoň naději, já nejsem potrhlá fanynka, ale jen mě prostě zaujal...
        Máš pravdu, měla bych velké štěstí, doufat můžu ne..:)
        • nika.

          Re: Re: Re: Matěj

          Jasně, každý má svoje sny *3* Taky bych ho chtěla potkat. Když mě někdo zaujme, tak se vždycky musí trochu bláznit *1* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Matěj

            To k tomu prostě patří *1* možná by k nám mohl přijet podívat se na nejvýchodnější bod :D byl tady i Paroubek *5*
  • terezqa

    ...

    Je plostě překrásnej *14*
  • .....

    Nedávno jsem ho potkala v Praze na projevu Baracka Obamy *1*
    • hilarynka

      Re: .....

      Taky jsem tam byla a neviděla jsem ho .. *9*
      • Re: Re: .....

        Když sem odcházela s kámoškou tak šel celou dobu za náma tak sem si ho vyfotila *1*
        • Re: Re: Re: .....

          Dej tu fotku na OSOBNOSTI... ne? *7* *1*
        • Re: Re: Re: .....

          a s kim sel?:)
        • moniiiczkaaa

          Re: Re: Re: .....

          Já ci taky *9* *14*
  • Pravda.....

    Nikinko,mas pravdu!to co jsi napsala je uplna pravda a taky jsem to chtela napsat jen jsem nevedela jak.A Mateji taky preji mnoho uspechu a me jste taky nezklamal!!! *14* *14*
  • Matěj...

    Připadá mi, že téměř každý který vidí článek o Matěji napíše do diskuze že je to špatný herec, ale zamyslíme-li se tak bych řekla, že jeho povolání, to které opravdu umí je politik a měli bychom ho brát jako politika, (někdo může být dobrý herec, který amatérsky maluje) to neznamená, že je špatný malíř. Musíme tedy brát Matěje jako takového kým je a on se lée cití jako politik, nikam se netlačil, do filmu vybrán byl a myslím, že na to, že je to jeho první role ji zahrál dobře, věnoval tomu čas a my bychom to měli umět alespoň ocenit,jinak je to velmi nadějný ,,rebel,,:) ale má dobré vyjadřování, v Máji je nadabován, proto vám připadá tak nepřesvědčivý, vyjadřuje se poněkud jinak:) takže Matěji přeji mnoho úspěchů, mně jste nezklamal!
    • 12meggy12

      Re: Matěj...

      jojo taky úplně souhlasím :)
    • Re: Matěj...

      Vlatně jsem tím chtěla říct, že před Májem ho tolik lidé neznali a jakmile ho uviděli hrát, nezdálo se jim to a každý hned psal, že je to špatný herec, Matěj je POLITIK, a docela vzdělaný člověk, který si všechno vydobyl sám, on sám je kritik a takyříkal, že se mu nezdálo, že hraje perfektně, čemu se divit jeho první role.. myslím, že je dost rozumný na to aby se nezabýval hloupými komentáři amatérů, kteří se nudí u počítače a nemají co na práci, jen kritizují, mnohdy se za tím skrývá i závist, ale já mu to přeju, ať se mu daří, já mu nic nevytykám :)
      • ferrerrka

        Re: Re: Matěj...

        naprostej souhlas:)vic nemuzu rict:)
    • hilarynka

      Re: Matěj...

      My víme, že je nadabovaný .. A mám stejný názor jako ty .. Nechápu proč ho tady všichni odsuzujete .. Sami bys jste to co on nezvládli .. Ale neumíte si to přiznat ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší