Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vůbec nechápu jak si můžete myslet, že by chtěl nějakou 14-16 letou fanynku. Mates chodí s Luckou Hájkovou.
  • dobrý den matyáš vorda je krásná písen na dlani *14* *12* *16* *9* *13* *8*
  • *16* *12* *11* *13* *13* *11* *11* *12* *9* *8* *7* *6* *6* *5* *4* *14* *14* *3* *15* *2* *1*
  • No a co? Proč Vám ty komentáře vadí?? Tak si toho nevšímejte. Myslíte si,že jste nejlepší,nejchytřejší... ale určitě jste na tom, byly podobně ne?? Jen si to nechcete přiznat... ať si každý píše,co chce, je to jejich názor a já s nima souhlasím!! A je jedno jestli si to Vítek nebo Mates přečtou... určitě by měli vlastní názor...akorát jen odpovídáte za ně a je fajn,že mají takové fanynky,které by pro ně udělaly cokoliv!! To k tomu patří a jinak- Mandrage jsou bezvadní.
  • no to je divné, že jsem o rok mladší, a taky jsem se narodila v Československu - hele, než začne člověk dělat machra na češtinu, měl by si ujasnit své znalosti i v jiných disciplínách ;))
  • Až do konce roku 1992 jsme byli Československo;-)
  • no tak pakliže se narodil v Plzni, tak se určitě v Československu narodil :D když to bylo před rokem 93 Boha... tady nejen že lidi píšou gramatické chyby, ale i faktografické... zopakujte si i dějepis krásky *1* *3*
  • Jen říkám svůj názor, nemyslela jsem to zle. *3* Co bych dala za platonickou lásku ke klukům, mě už to docela přešlo, uvědomila jsem si, že nikoho z nich nikdy mít nebudu, tam jsem se ''odmilovala'' a bylo fajn. Teď bych to chtěla zpět *1* Všechny jsem měla v uvozovkách. Nedočetlas závorku?
  • Víš ty vůbec, kdy vzniklo samostatná Česká Republika? 1993, takže pokuť vím narodil se v Československu *1* Tohle jsme probírali už na prvním stupni :-)
  • Informace prima, gramatické chyby ani neřeším, ale faktické mi vadí...Určitě se nenarodil v Československu *2*
  • To už se nemůžu ani na nic zeptat.Jasně že by si Mates se mnou ani s jinou fanynkou nic nezačal.Jo,je mi sice -náct, ale já ho miluji a vím, že je to platonická láska a doufám, že z ní jednou vyrostu.Jinak jestli má holku tak mu to přeji.Kdyby to byla Lucka tak jim to přeji dvojnásob,
    protože je to fajn holka a nemyslím si, že je měla všechny.
  • Jakože už je měla všechny :O Mega :D Tak to je teda frajerka :D:D:D
  • Já si myslím, že je fanynkám uplně jedno jestli je zadanej, stejnak to na něj ty některý budou zkoušet.. :D
    Lucka? To myslíš tu růžovou barbie manažerku? Ta už je máš ''všechny'' sfouklý(Tím myslím Matesa a Franka, možná i Vítek)
    No jak myslíš, to se nedozvíme jestli jsi kluk bo ne :)
  • Ježiš nechej je v tom ... Fanynky potřebejí alspoň trochu té naděje :P
  • Ty voe a co jako, že není zadanej, to si jako myslíte, že na řadě jste vy ? :D Asi hovn* :D ... Ten má teda podle mě jinej vkus ... Jakože né zrovna 14-16 leté fanynky-nanynky :D ... Nic ve zlém holky, ale ten bude na starší-hezčí zralejší a tak ... třeba Lucka :D (Jsem kluk jen abyy blo jasno :* )
  • Tak určitě :D twl
  • WOW,tak to je super *3*
  • Jop! je nezadanej *3*
  • HUSTÝ!! Jak ste na to přišly?
  • Řakla bych,že ne *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit