Přejít na výpis diskuzí

Mates Vorda

OSOBNOST 5.12.2007 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MŮJ názor :P

    Jelikož je taky poslouchám a jsem jejich "normální" fanynka tak se tady taky vyjádřim :D Miluju jejich písničky.. jejich texty.. prostě jejich hudbu.. Jsou svý a stylový!! :) A tak to má bejt =) Jejich písničky mě vždycky vytáhnou z depky. Za to jim jsem vděčná.. A všimla jsem si, jak je tady srovnáváte. Porovnáváte, kdo je z kapely nejhezčí.. myslim si, že každej z nich je něčim vyjjímečnej :D ale okey, taky je pro mě Mates nejhezčí :D Pochybuju že si tady tyhle vzkazy čte no, ale tak neva že :D Stejnak by to ignroval xD A stejnak si o každý z nás myslí že jsme jen bláznivý fans =D njn a nechápu některý z vás, co tady píšou že s Matesem choděj xD jako nepobírám :D fakt trapný.. a stejnak by s žádnou fanynkou nejspíš nechodil xD ptž by si myslel, že s nim je jen kvůli jeho slávě =)njn slavný lidi to maj těžký xD ale musim uznat, že Mates je fakt kus a má charisma :D a to ho neznám xD ale všichni jsou prostě borci a já jim budu držet pěsti pořád :) <33 přeberte si to jak chcete.. 100 lidí=100 názorů.. Čus =)
  • sebikelik

    V poho

    Mates je v pohodě týpek..měla jsem tu šanci a je opravdu v poho a hezkej.. *14* *8*
  • mandrage18

    hahah

    Nó jako to co si tu čtu nó smáát se musíím *1* Si fáákt věřííte žé Mates by tady nějako holku lííbal *1* A prej y do postílky *1* hah Na to znááám Matese až móc dobřé**Žéé ón by tohle nikdy neudělal!A už vůbec né z takovíma Nannama!Có séém takoví píčoviny píšou!Próboha proberte se**a Nezáviďte Matesovi tu krásu!A přectírát že sníím chodííte nó nejvííc směšný! *1* Mates má svoji holku!A pochybuju že by si takéj chytréj a hezkéj člověk začáál něco s ulítlíma Fans!
    • Re: hahah

      Jj, presne, on má svoju, ja ho mám tiež rada, lebo je uplne skvelý bubeník a je fakt zlatý, ale písať také debiliny, ako to, že ho milujú (a pritom ho ani nepoznajú) a že ho chcú do postielky...trochu choré *1* *1* *1*

      Podla mňa by sme mu mali priať, že si našiel lásku, bože, a nie jej to závidieť *1* *1* *15*
  • caandiess

    ahojte =)

    Ahote všichni! Už dlouho je poslouchám,párkrát jsem byla i na jejich koncertech a myslím si že jsou úžasní... jejich hudbu jsem si opravdu oblíbila, texty jsou super...hlavně Kapky prroti slzám a Hledá se žena *14* *14* *14* ráda bych se s nimi někdy sešla osobně a poznala je víc než jen takhle, ale pochybuju že se to někdy povede, extra obyčejné holce jako jsem já *7* ale to nic nezmění na tom, že je budu poslouchat dál a fandit jim.... jsou fakt super.... JEN TAK DÁL KLUCI!!! *15* *15*
  • ..

    Bože, no to je fakt vtipný. Člověk když se nudí nebo když má blbou náladu, tak si stačí přečíst ty vaše komenty typu- On je tak krááásnej, chodím s ním apod. To už je jakoby jste poslouchali Mandrage jen kvůli tomu, jak někdo vypadá. Fakt ubohost *9* Jinak, nejen Mates, ale i ostatní jsou šíleně fajnový, talentovaný, pohodový a byl super pokec! Už aby zase byli v Praze! *5*
  • Jste fakt na facku :-D vycákej te se :-D Děckááá!!!! ááá Mates wau :-D jéjda holky dejte si facku :-D
  • Pane bože! Musíte si tady všichni vymýšlet? A ty vaše trapný názory jak ho můžeme milovat atd..Je jasný když se někomu líbí tak se do něj můžou zamilovat..evidentně to nechápete..Matese taky mám ráda ale né jako třeba svýho kluka ale jako slavnýho kluka! Tak si laskavě odpusťte ty trapný názory když vůbec nevíte! A docela ubohost když tu píšete jak ho znáte atd..Ten kdo ho zná by se tady nevychluboval..! ;) Jinak Matýsek,prostě skvělej je! :)
  • JN

    hele lidi jako ja vas nechapu.....jo je mozny ze si nekdo s nema pise jo chapu ale nechapu proc tady resite takove kraviny ....pokud ja vim tak komentare jsou snad od toho abyste koemntovala skupiny napr.(hey lidi tuhle skpinu miluju pro to a pro to....)a ne jezis on je krasneja ja si s niím pisu a aaaaa.......!!!jaj to je pro maly deti....... *1* jo fajn taky se mi libi matysek ale to neznamena ze tady zacnu vypisovat jak je uzasny anewim co....kdyz uz napisu komentik ve kterem se o tom zminim!! *8*
  • To je fakt vtipný, číst tu ty komenty *1*
    • Jste všechny úplně nenormální..!! *1*
  • IsabelleAngelina
    Na bubnech fakt válíš.. nebudu ti tady jak malá holka psát jak tě zbožňuju .-. jsi zajímavý a hezký kluk ale to je vše .. tady jde hlavně o to, že máš svůj styl a za tim si deš a že jsi bombovej na bicích :) .. jen tak dál ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit